Lehekülg 1016, kokku 1243 EsimeneEsimene ... 165169169661006101210131014101510161017101810191020102610661116 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 301 kuni 20 320, kokku 24860

Teema: Nõmme Kalju

Eesti koondislane Kasutaja Kuno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2003

Algupärane

Ausalt, Kuno ei olnud, aga kahtlustan Terjat

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

minu panustan n-sõnale. ei, mitte neeger, vaid teine
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    minu panustan n-sõnale. ei, mitte neeger, vaid teine
    Teine neeger? :P
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

no florakad peaksid ikka läbi hammustama selle
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    no florakad peaksid ikka läbi hammustama selle
    šišoooooova.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Et siis seltsimees Nahhui isiklikult?
    Invest In Africa

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Selline uudis Šišovist: http://www.ohtuleht.ee/537975
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

palju õnne must,õige viga
    Olen see kes olen

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    palju õnne must,õige viga
    Viga oli õige aga kohtunik ikka eksis. Karistuslöök oleks pidanud tulema ja üldse kohtunikud panevad villast. Teles on kuidagi ebakindel
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Zeusi poeg Kasutaja Piksenool avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Viga oli õige aga kohtunik ikka eksis. Karistuslöök oleks pidanud tulema ja üldse kohtunikud panevad villast. Teles on kuidagi ebakindel
    Kohtunik on rassist, tundub!
    A Teles oli kuni penaltini ülihea.
    Tsitaat Algselt postitas alehis Vaata postitust
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Selle kaameranurga alt väita, et viga oli kastist väljas on küll väär. Jah, jalad olid kastist väljas, aga keha ja pea? Võimatu öelda täpselt. Ise ketrasin kordust ~10 korda ja tundus, et pigem oli kastis sees... Kahju et see Kalju eurotee otsa sai, aga kiitus et nii kaugele jõuti! Järgmine aasta kogemusi rohkem ja äkki jõub isegi europa liigasse

Telešit küll norida ei saa, küll aga neid keskkaitsjaid ja poolikuid, kes lasevad nii vabalt vastaseid löögile

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

oioioioi Eestipoiss l6i ühe tagasi.
    Olen see kes olen

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    oioioioi Eestipoiss l6i ühe tagasi.
    Peaaegu kaks isegi

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Kaks esimest Dnipro väravat ikka väga kahtlasel teel saadud. Mitte, et keegi kahtleks nende mägulises üleolekus, kuid sellisel kombel saavutatud kollid jätavad paha maitse asjale juurde. Kalju nägi üsna soliidne välja.Üsna tagasihoidliku eelarvega ja paljuski leegionärideta pallinud Plzen oli minu arust küll kraadi võrra parem kui meeletuid miljoneid sisse tampinud ukraina sats.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Rünnakul olid Dnipro mängijad ikka ohtlikumad kui Plzeni omad, kuid kaitse oli neil küll vägagi haavatav. Üldiselt võib ju ilusat juttu enne mängu ajada, aga Dnipro tuli seda mängu alahinnates võtma. Kaks tavapärast põhikoosseisumeest jäeti koju mänguks Shakhtariga puhkama ja esikinnas sai ka mänguvaba päeva.

Tehti nii palju kui vaja oli ja ülemäära pingutama ei hakatud. Mul tuli teise poolaja keskel uni peale seda Dnipro mängijate pallikõigutamist vaadates.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Kaks esimest Dnipro väravat ikka väga kahtlasel teel saadud. Mitte, et keegi kahtleks nende mägulises üleolekus, kuid sellisel kombel saavutatud kollid jätavad paha maitse asjale juurde. Kalju nägi üsna soliidne välja.Üsna tagasihoidliku eelarvega ja paljuski leegionärideta pallinud Plzen oli minu arust küll kraadi võrra parem kui meeletuid miljoneid sisse tampinud ukraina sats.
    Dnipro oli muidugi väga selgelt poole gaasiga mängimas ka. Kuigi kaitseliin polnud tõesti kindel ja see polnud ilmselt ka puhtast motivatsiooni puudumisest. Ilmselt ka põhjus, miks Ukrainas suurt duot (või triot isegi nüüd) murda pole suudetud.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

1:3 ei ole iseenesest midagi hullu ja pigem päris soliidne arvestades üldisi asjaolusid (klubide eelarved jnejne). Aga praegu jääb kerge okas ikka hinge. Võinuks seda Dnipro poole gaasiga sõitmist ja kaitse lohakust veelgi paremini ära kasutada. Pennal selline 50-50 olukord, aga teise värava puhul pidanuks käe kindlalt ära vilistama. Kolmas Dnipro oma võib öelda, et oli klassiga löödud. Kuni penaltini oli tegelt Dnipro kvaliteeti selles mõttes päris kenasti näha, et sisuliselt iga löök, mis tehti, oli raami. Ja korralik löök iga kord. Isegi kui Kalju mängija oli lähedal, siis suudeti nii head löögitehnikat näidata, et kõik lendas raami ja Teleš tassis vahepeal päris korralikult.

Ise pidanuks Kalju täna vähemalt kaks lööma nende võimaluste pealt, mis oli. Müstika on minu jaoks see, et Kalkun nimetas üheks mängu parimaks Kalju poolelt Purit. Minu meelest üks kehvemaid mehi platsil Kalju poolelt. Sööt oli üks sähvatus 90 minuti jooksul, mis jõuds ka õnnega pooleks kohale. Aga üldiselt minu meelest tema käes asi pigem sumbus. Sageli hoidis palli ka üle ja murdus vastase pressi all ning siis pidi pool meeskonda jälle kõvasti tagasi töötama.

U21
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mulle jäi prantsuse poiss oma aktiivsusega silma. Toomet tuli ülihästi mängu, aga pakuks Allanit Kalju parimaks.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Ilusad kaotused ei ole küll kunagi miskit väärt, aga ma olen küll kuttide üle uhke, väga sümpaatne esitus. Kaasvõitlejate üle olen kah uhke!
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Meeskonnaliige Kasutaja R.Madridista avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Allan ei kaotanud palli ning oli äärel terav. Kindlasti parim täna. Imelik, et ta Eesti liigas nii hullu ei pane. Sellise mänguga oleks ta peatamatu. Eks Kuressaare vastu tuleb teda korralikult motiveerida.
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud