Lehekülg 1233, kokku 1246 EsimeneEsimene ... 2337331133118312231229123012311232123312341235123612371243 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 24 641 kuni 24 660, kokku 24917

Teema: Nõmme Kalju

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    See esimene lause sinupoolt on nüüd täielik jama. Ma olen kunagi tõesti EJL kritiseerinud igal võimalikul viisil ja kritiseerin paljude asjade eest ka edasi, aga ma olen ka varasemalt teatud otsuseid/tegusid kiitnud seega on see sinupoolt väga meelevaldne jama ja ma ei ole kritiseerinud hetkel mingit EJL otsust seega natukene lapsik ärapanemise katse?

See on nii imal ja mage jutt ning kui inimene näeb oma isa puudujääke koondise väravavahi näol
    Hmmm. küllap proovisin ühte lainepikkust sinuga saavutada.

Ega ei peagi eluaegset koondise keeldu Lepmetsale lajatama. Väike ühiskondlik tõuge ja hukkamõist rahvuskoondise esindaja sügavalt vääritule käitumisele on proportsionaalne.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

See esimene lause sinupoolt on nüüd täielik jama. Ma olen kunagi tõesti EJL kritiseerinud igal võimalikul viisil ja kritiseerin paljude asjade eest ka edasi, aga ma olen ka varasemalt teatud otsuseid/tegusid kiitnud seega on see sinupoolt väga meelevaldne jama ja ma ei ole kritiseerinud hetkel mingit EJL otsust seega natukene lapsik ärapanemise katse?

Purjus peaga sõitmine on kahtlemata väga null tolerantsiga tegevus ja Lepmets peakski saama riiklikult täie rauaga karistada.

Hugo Lloris, Wayne Rooney, Yaya Toure, Roberto Firmino kõik on jäänud täispeaga vahele ja saanud oma karistused riigipoolt ja edasi mänginud. Kui see oli ühekordne ja ta avalikult vabandab ning kahetseb ning sportliku printsiibi alusel mahuks koondisesse, siis ma ei näe põhjust miks ta ei võiks mängida.

Tema tegu ei saa ega ei tohigi mitte millegagi õigustada. Kuid eks lõplik otsus ju langeb ikkagi peatreenerile, et kas ta soovib meest koondisesse sõltuvalt asjaoludest.
    Oled tema vabandust kuulnud? Ta oli vait ja lootis, et asi välja ei tule.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Oled tema vabandust kuulnud? Ta oli vait ja lootis, et asi välja ei tule.
    Aga pane nüüd härra Kerner ennast tema olukorda. Mis sina oleksid teinud? Oletame, et sa oled nüüd Lepmets, mis oleks sinu käik?

Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Aga pane nüüd härra Kerner ennast tema olukorda. Mis sina oleksid teinud? Oletame, et sa oled nüüd Lepmets, mis oleks sinu käik?
    Kõige parem on kohe peale juhtunut vabandada. Võimalik, et peale nädalalist mõttepausi. Ehk siis Lepmetsa olukorras juuli algul. Kuid parem hilja kui mitte kunagi. Praegu on igatahes vaikus.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kõige parem on kohe peale juhtunut vabandada. Võimalik, et peale nädalalist mõttepausi. Ehk siis Lepmetsa olukorras juuli algul. Kuid parem hilja kui mitte kunagi. Praegu on igatahes vaikus.
    Vaikimine kuld, rääkimine hõbe. Antud olukorra puhul peab see paika minu hinnagul.

Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Vaikimine kuld, rääkimine hõbe. Antud olukorra puhul peab see paika minu hinnagul.
    Lastetoa värk! Aga teistelt nõuad hoopis midagi muud. Ka lastetoast kaasa tulnud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Lastetoa värk! Aga teistelt nõuad hoopis midagi muud. Ka lastetoast kaasa tulnud.
    Irv. Kas siin pole mitte detailid ja kaasused hoopis teised härra Kerner? Et noh, hakkame võrdlema karvast tussi ja ära aetud siledat pehmet tussi?

Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Irv. Kas siin pole mitte detailid ja kaasused hoopis teised härra Kerner? Et noh, hakkame võrdlema karvast tussi ja ära aetud siledat pehmet tussi?
    Lastetoa värk! Kuidas on õpetatud, nii ka käitutakse.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Miks Lepmets kuskil (vkontakte?) valjult vabandama peab? Kes ta on? Suvaline mupo (võib-olla) töötaja või siis töötu. Keda kotib.

Muidugi Tehvat tahaks küll kiita, ma loodan, et kangelane võetakse ikka noortetreeneriks, parim eeskuju oma väidetavate noalugude, kakluste ja ma ei tea veel millega.

Johaidii.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Vabakutseline asjapulk
    Liitus foorumiga
    Nov 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust

Muidugi Tehvat tahaks küll kiita, ma loodan, et kangelane võetakse ikka noortetreeneriks, parim eeskuju oma väidetavate noalugude, kakluste ja ma ei tea veel millega.

Johaidii.
    Küsiks su ja mõne teise suhtumist naisepeksu? Kas sellega peaks ka kaasnema tagasiastumine ja avalik vabandamine?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Etv+ näitab Kalju euromängu.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Eile sai vaadatud Kalju eurovastase Mura liigahooaja esimest kohtumist eelmise aasta meistri Celje vastu, mille nad võõrsil 2:0 võitsid. Ja noh, olgem ausad, väga lubav see vaatamine Kalju võimaluste vaatevinklist just ei olnud. Kvaliteeti, eriti keskväljal, oli ikka metsikult. Kui siit kaugelt Eestist võib jääda küsimus, et kuidas meie suurim keskväljalootus Käit Sloveeniaski (pealegi klubis, kellel viimasel ajal just liiga hästi ei lähe) kandvat rolli ei mängi, siis eilne vaatamine andis sellele küsimusele vastuse küll. Kalju ainsaks võimaluseks jääb see mäng maksimaalselt füüsiliseks ajada.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Eile sai vaadatud Kalju eurovastase Mura liigahooaja esimest kohtumist eelmise aasta meistri Celje vastu, mille nad võõrsil 2:0 võitsid. Ja noh, olgem ausad, väga lubav see vaatamine Kalju võimaluste vaatevinklist just ei olnud. Kvaliteeti, eriti keskväljal, oli ikka metsikult. Kui siit kaugelt Eestist võib jääda küsimus, et kuidas meie suurim keskväljalootus Käit Sloveeniaski (pealegi klubis, kellel viimasel ajal just liiga hästi ei lähe) kandvat rolli ei mängi, siis eilne vaatamine andis sellele küsimusele vastuse küll. Kalju ainsaks võimaluseks jääb see mäng maksimaalselt füüsiliseks ajada.
    Seda ka tegelikult Kalju ju teeb, mängib väga füüsilist mängu v.a Natho. See mees ära nullitakse siis on ikka päris nutune

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kui võtta kõik need pisemad ja suuremad äpardused seoses Kaljuga siis tervikpilt kokku paneb mind küsima, et kas Tehva hakkab kogu klubi juhtimisest ära väsima?

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Kui võtta kõik need pisemad ja suuremad äpardused seoses Kaljuga siis tervikpilt kokku paneb mind küsima, et kas Tehva hakkab kogu klubi juhtimisest ära väsima?
    Mis mõttes? Kogu aeg ju sama seis ehk hulk äpardusi olnud. Aga väsimus on ma usun küll peal.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

"Täna on tulnud selle juhtumi kohta täiendav informatisoon. Muuhulgas see, et mängija, kes andis esialgse proovi 23. augustil, lahkus võistkonna juurest 24. augusti hommikul, mitte 22. augusti õhtul pärast Viljandi Tuleviku mängu, nagu oli seni teada," ütles EJL-i kriisikomisjoni liige Mihkel Uiboleht Soccernet.ee-le.

Lisaks esialgsele koroonapositiivsele on tänaseks Kaljus avastatud veel seitse koroonapositiivset mängijat, kes ei täitnud hotellis viibides isolatsioonireegleid ja puutusid omavahel kokku.
    Ma loodan, et keegi võetakse vastutusele - see pole hetkel koht kus ülejala lasta ja lihtsalt ignoreerida olukorda.

Meie liiga eurokoenfisendile võib see mõjuda laastavalt.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2020

Algupärane

Lihtsalt kurb,et aru ei saada.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Kogu see idee, et paneme isolatsiooni, aga koos trenni teha ja süüa võib oli juba eos mõttetu. Common sense ütleb ei, TA ja jalgpall ütleb jah, siis jõudsimegi sellisesse olukorda.

Mõned kuud tagasi oleks pidanud terve Tuleviku meeskond 2 nädalat kodus istuma
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Vabakutseline asjapulk
    Liitus foorumiga
    Nov 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Kogu see idee, et paneme isolatsiooni, aga koos trenni teha ja süüa võib oli juba eos mõttetu. Common sense ütleb ei, TA ja jalgpall ütleb jah, siis jõudsimegi sellisesse olukorda.
    Vaata kust nurga alt tahad, siis igal juhul on PUPU.
    Kui mängijad oleks üksi oma toas 2 nädalat istunud ja kätekõverdusi teinud, siis sealt otse mängule minnes niiehknaa tulemust ei oleks tulnud.
    Variant on U21 mängule saata ja vältida tehnilist kaoutust.

Algupärane

Isolatsioonist, ehk oskab keegi valgustada? Kui Terviseamet väljastab ühistreeninguteks korduvate negatiivsete testide pealt lubasid, siis pole ju isolatsioonist tolku? Sõna ÜHIStreening ütleb selgelt ära, et mees-mehe kõrval rassitakse tunde jalgpalliväljakul pidevas lähikontaktis. Okei, muul ajal istutakse küll nö. kodus/hotellis isolatsioonis (samas kodus ka istuda ju ei saa, kui just üksi ei ela). Ehk siis mille alusel neid ühistreeninguid lubatakse ja miks üldse lubatakse?

Kuna meeskonnas on ca. 20 mängijat + abipersonal, siis iga koroona positiivsega oldud lähikontakt paneb kogu satsi jälle nö. karantiini. Kalju olukord on muidugi üdini kurb, loodame et viirusega saadake siiski jaole ja mängijad saavad terveks.

Jalgpall TV Nine 9'lt ka väike update: https://www.facebook.com/jalgpalltvn...8653967036047/
    Viimati muudetud Silver poolt : 02.09.20 at 12:29

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud