Lehekülg 1231, kokku 1246 EsimeneEsimene ... 2317311131118112211227122812291230123112321233123412351241 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 24 601 kuni 24 620, kokku 24914

Teema: Nõmme Kalju

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Klein pidi korralik pea pilvedes elumees olema, tähelepanek minu ühelt klassiõelt.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Asjahuviline Kasutaja Tammetõru avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Klein pidi korralik pea pilvedes elumees olema, tähelepanek minu ühelt klassiõelt.
    No see, et enamus eesti profijalgpallureid regulaarselt napsu võtavad pole saladus, hulluks laheb asi siis kui selletõttu hakkavad kannatama trennid/mängud. (nt kui paev enne mangu/trenni hommikuni linnas paugutasid ja keegi nägi)

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2013

Algupärane

Minu arvates pole Klein ka suurem asi mängumees/ründaja. Kaljul oleks vaja hädasti endale tuua mingi normaalne ründaja, eeldan, et seda ka tehakse, sest muidu tundub küll väga nutune seis tänavustel euromängudel. (Loodan, et need kuulujutud Anieri kohta vastavad tõele, oleks päris vinge)

Eesti koondislane Kasutaja Drogba avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas godzilla Vaata postitust
    Minu arvates pole Klein ka suurem asi mängumees/ründaja. Kaljul oleks vaja hädasti endale tuua mingi normaalne ründaja, eeldan, et seda ka tehakse, sest muidu tundub küll väga nutune seis tänavustel euromängudel. (Loodan, et need kuulujutud Anieri kohta vastavad tõele, oleks päris vinge)
    Minu meelest teed Kleinile nüüd veidike liiga. On olnud perioode, kus ta väga kenasti seal ründes toimetab. Kas mitte üks aasta polnud lähedal isegi A-koondise kutse, kuid õnnetu vigastus rikkus selle ära. Pigem ongi tihedad vigastused tema karjääri varjutanud.

Asjahuviline Kasutaja Tammetõru avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas godzilla Vaata postitust
    . Kaljul ju see uus brasiilia ründaja vigastatud, kes sai Kristali sõnul mitte millestki vigastada. Keegi teab kaua too mängumees veel väljas on? Tema annaks kindlasti ründes juurde, kui just järjekordne flop ei ole, nagu levadia ukrainlased.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
    . Kaljul ju see uus brasiilia ründaja vigastatud, kes sai Kristali sõnul mitte millestki vigastada. Keegi teab kaua too mängumees veel väljas on? Tema annaks kindlasti ründes juurde, kui just järjekordne flop ei ole, nagu levadia ukrainlased.
    Kui õigesti aru sain, siis pidavat lähiajal mängukorda saama.

U21 Kasutaja HABE avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Kaua see Kristal pukis püsib??? KOHUTAV!!! IV liiga sats mängib ka mõtestatumat mängu kui Kalju Kristali käe all.

Reservmängija Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Kaua see Kristal pukis püsib??? KOHUTAV!!! IV liiga sats mängib ka mõtestatumat mängu kui Kalju Kristali käe all.
    Probleem on mängijate isilikes sooritustes. Kristal ise vinks-vonks Sarkasm sarkasmiks, aga usun, et Terehov peatreener või asetäitja enne kui enamik mänge tuleb kunstlikus valguses mängida.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2013

Algupärane

Kui Kalju kiiremas korras endale normaalset ründajat ei saa siis on ikka väga piinlik Eurohooaeg tulemas. Natho paneb perfektseid sööte ette ja konkreetselt situtakse kõik need võimalused/olukorrad ära

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Kalju praegu paaniliselt täiendusi ei otsi ega kavatse teha, vaid panustab mängijate tervenemisele. Lepmetsa eest Levadiale 15k maksma ei hakata. https://soccernet.ee/artikkel/kalju-...palgata-ei-saa
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Üpris inetult paneb Tehva intekas, ma kül lei usu et ta rõõmus oleks kui näiteks Puri tuleb ütleb et enam ei jaksa, lähen erru ära. Siis kaks nädalat hiljem läheb Tulevikku ja ütleb et ma ei tea saab lapsele lasteaia koha seal.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Toon kohe meelega siia meelevaldse võrdluse. Pürg ja Sinjavski siirdusid "räpaselt" Florasse, Tehva oli kuri nagu maailma kõige kurjem koer. Lepmets tahab siirduda räpaselt Kaljusse ja Tehva meelest kõik nii ok kui vähegi olla saab. Et nojah.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kalju Kaljuks, aga Eesti koondises sellise mehe väravasuul seismist nüüd enam ette ei kujuta: https://soccernet.ee/artikkel/lepmet...pai-soitmisega

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Kalju Kaljuks, aga Eesti koondises sellise mehe väravasuul seismist nüüd enam ette ei kujuta: https://soccernet.ee/artikkel/lepmet...pai-soitmisega
    Abipolitseinikuks kõlbab küll? :facepalm:

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

2,5 promillise joobega roolis, päris võimas.

Vabakutseline asjapulk
    Liitus foorumiga
    Nov 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Üpris inetult paneb Tehva intekas, ma kül lei usu et ta rõõmus oleks kui näiteks Puri tuleb ütleb et enam ei jaksa, lähen erru ära. Siis kaks nädalat hiljem läheb Tulevikku ja ütleb et ma ei tea saab lapsele lasteaia koha seal.
    Su jutul oleks jumet kui Puril oleks palka 50 prossa vähendatud ja oma suure pere ülalpidamiseks ei lubataks tal lisaks teisel tööl käia.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Su jutul oleks jumet kui Puril oleks palka 50 prossa vähendatud ja oma suure pere ülalpidamiseks ei lubataks tal lisaks teisel tööl käia.
    no ma ei tea
    Teatavasti oli Lepmetsa ja FCI Levadia vahel sõlmitud elukutselise jalgpalluri leping, mis pidi kehtima kuni 30. juunini 2022. Lepmets teatas tänavu 16. mail klubile, et soovib lõpetada profijalgpalluri karjääri. 8. juunil lepiti Lepmetsa, Levadia ja Eesti Jalgpalli Liidu kohtumisel kokku, kuidas edasi minnakse, muuhulgas ka see, et Lepmets jätkab aasta lõpuni mängimist Levadia duubelvõistkonnas. Erinevalt avalikkusele teadaolevast Lepmetsa teenistus aprillis ega mais töötatud aja eest ei vähenenud.

Vabakutseline asjapulk
    Liitus foorumiga
    Nov 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ekspert Vaata postitust
    no ma ei tea
    No ma ei tea. Keegi ajab paska:

https://m.sport.delfi.ee/jalgpall/ar...hp?id=89838839

Miks peaks Lepa minema lambist Muposse tõöle kui täispalk jookseb?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    No ma ei tea. Keegi ajab paska:

https://m.sport.delfi.ee/jalgpall/ar...hp?id=89838839

Miks peaks Lepa minema lambist Muposse tõöle kui täispalk jookseb?
    Sest ega ta varem pole mingite emotsionaalsete puhangutega silma paistnud?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Mis iba sa kallis inimene ajad? See et ta sõitis purjus peaga tähendab, et ta ei sobi enam koondise väravavahiks?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud