320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja parem muuv oleks? Mulle väga meeldis Tehva jutust osa, kust Prive on 23 kohal maailmas oma imeliste DJ-dega..
    Õudsalt vajalik info, arvestades probleemi duumat.
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      Saab siis näha kas linnaviletsuse alfaisane ka jalgpalliuudiseid kommenteerib või piirdub poliitiliste uudistega Nalja hakkab saama Järgmine uudis Delfis: Seoses internetikommentaariumis solvamistega on kohtu all 74 inimest (lambist number)

      Kommentaar


        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
        Ja parem muuv oleks? Mulle väga meeldis Tehva jutust osa, kust Prive on 23 kohal maailmas oma imeliste DJ-dega..
        Õudsalt vajalik info, arvestades probleemi duumat.
        Osavalt tehtud tasuta reklaam

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          on teiste klubide nimesid ka avaldatud(viidet anybody) või on see veel kinnitamata vihje?
          Viljandis on mõned kahtlased mängijad.
          Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

          Kommentaar


            Pole väga sügavuti siinseid kommentaare jälginud, aga midagi sellist küll pole näinud, et keegi põdema peaks. Delfit pole lihtsalt mõtet lugeda.

            Kommentaar


              Tõmmata paralleele Oliver Konsa, Club Privé, Nõmme Kalju ja narkootikumide vahel on alatu,” kommenteeris olukorda Kuno Tehva.
              prokuratuur käitub alatult, tõmmates paralleele Oliver Konsa ja narkootikumide vahel......

              Kommentaar


                Samas huvitav, et mitmetes narkokuritegudes süüdi mõistetu ja minevikus ka Nõmme Kaljule negatiivset meediakaja toonud Tauno tegutseb suure auga selle aastanumbri sees (googeldasin, ise ei tea inimest) Prives DJna.
                Ok, tema pole vast laimu levitaja olnud aga laimu juttude põhjustaja kindlasti. Kuidas tema nüüd Kuno silmis "puhtaks" poisiks sai järsku?


                Eks inimesed hakkavad igasugu tobedaid seoseid fantaseerides välja mõtlema kuna pole eriti infot välja tilkunud antud kuriteo uurimisest.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                  Viljandis on mõned kahtlased mängijad.
                  Mõni aeg tagasi sai kirjeldatud juhtmit Viljandi-Kalju mängult, seal viibinud kolm inimest olid tõenäoliselt kihlveopettusega seotud, nende hulgas üks Viljandi mängija. Huvitav, kas nemad ka vastutusele võetakse, eks näis. Ja et laimu eest kohtusse ei kaevataks, siis mainin, et tegemist on minu järeldusega nende inimeste käitumisest.

                  Kommentaar


                    kas muidu too konsa tvmk-pilt oli klubi lüke-viide-soovitus?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      kas muidu too konsa tvmk-pilt oli klubi lüke-viide-soovitus?
                      Kossusõber Pahv täna KUKU-s nii igatahes mainis.

                      Kommentaar


                        mkay. normaalsed vennad siis.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          see on ikka uskumatu PR muuv...

                          seni oli Kalju küll teinud kõik õigesti ja kavalalt. pressiteatele oli juurde pandud Konsa pilt TVMK vormis ja palvegi juurde, et kasutataks just seda või mõnd muud mitte Kalju särgis olevat fotot. Samas koondislastest ju justnimelt tema on kõige rohkem aega Kaljus veetnud ja varasemad pildid on suht "outdated". Eesti meedia siiski võttis palvet kuulda ja eks Kalju natukene sellega tõepoolest päästis natukene enda vormi mainet. Ma arvan, et see on hea.

                          aga see tänane asi - sõbrad: nõiajaht on alanud! Kas olete meiega või meie vastu? Sisuliselt võib sellist asja ju välja lugeda sellest.

                          kangesti tuli meelde see juhtum - et kui ajakirjanikud Kaljust pilte teevad, siis automaatselt on Kaljul ka nendele piltidele õigus ja kui õigusi ei anta, siis mängudele ei lubata.

                          Kommentaar


                            Negatiivsest positiivseks! Nõmme tunnustas sünnipäeva puhul tublisid tegijaid.

                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              See Kalju pressiteade on ikka täielik huumor. See kuidas Kalju JALGPALLIKLUBI kodulehel kirjutatakse pikalt ja laialt Prive ajaloost ja tutvustatakse seal plaate keerutanud artiste, on ikka uskumatult naljakas. Üldiselt kogu Kalju käitumine selles saagas suhteliselt fail olnud. Alates sellest särgiteemast kuni nüüd meesmuiste poolt mainitud "nõiajahini".

                              Ja üks küss siia ka otsa. Kas see Tauno mitte ei olnud millalgi üks Prive omanikest? Täpsemalt sellel perioodil, kui ta juba varasemalt narkokuritegude eest kinni mõisteti. Et sellisel juhul ju väide, et Prived seostatakse kuritegudega üksnes selle alusel, et seal on pätid ainult pidutsenud, ei päde ju.

                              e: aaa, aga see on vähemalt hea, et Kalju kirjutab ikka kodulehe uudises, et vahistati PREAGUNE Kalju mängija, mitte ENDINE TVMK mängija muidu oleks ikka totaalne joke.

                              Kommentaar


                                mu arust võiks prive olla universumi parim ööklubi, seda võiksid valvata universumi parimad turvafirmad ja esineda universumi parimad artistid, kuid see ei muuda fakti, et probleem on kaljuga seotud, inimesed on ööklubiga seotud ja see vastutusele võtmine on väga odav.

                                oleks võinud rahulikult edasi oodata ja vaatada, et mis saab. praegu räägivad nagunii kõik uudised transi kuttidest.

                                ps. ei imestaks kui trans hakkaks kommenteerijaid vastutusele võtma.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X