Lehekülg 905, kokku 1222 EsimeneEsimene ... 4058058558959019029039049059069079089099159551005 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 18 081 kuni 18 100, kokku 24432

Teema: Nõmme Kalju

 1. #18081
  Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2005
  Postitusi
  2 827

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
  Mulle meeldib, et sulle meeldib

  Näited tuleb tuua piisavalt värvikad, et ikka kohale jõuaks sõnum!
  Nagu kesa oma püroga.

 2. #18082
  Asjahuviline
  Liitus foorumiga
  Mar 2006
  Postitusi
  31

  Algupärane

  See diskussioon Teeveri ümber on absurdne. Selles valguses koosneb terve Kalju võistkond reeturitest ehk Kalju on puhas reeturite sats.

 3. #18083
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Mar 2009
  Postitusi
  3 927

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Mällar Vaata postitust
  pikkjuttsittjutt
  Meistriliiga fännid Punasesse Raamatusse!
  Oleme nüüd sõbrad edasi. Nagu einnist ütlesin - teisene arvamus ei ole alati vale arvamus (eks ma pean seda endalegi teinekord meelde tuletama).

 4. #18084
  LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2006
  Postitusi
  6 286

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Svenn Vaata postitust
  See diskussioon Teeveri ümber on absurdne. Selles valguses koosneb terve Kalju võistkond reeturitest ehk Kalju on puhas reeturite sats.
  Vähemtaibukatele korra veel. On väga suur vahe üleminekute tagamaades, kas mängija tuleb Kaljusse seetõttu, et eelmine klubi ei soovinud temaga enam lepingut pikendada või "reedab" ta oma klubi seetõttu, et tingimused on oluliselt paremad. Mina ei tea, et Kaljus mängiks ühtegi sellist meest, aga kui mängib, siis on see konkurentide võimalus neid mängijaid omamoodi "tervitada".

  Vaadates tänast ilma taas, siis ei tea, mis needus neid festivale see aasta tabanud on, tõeliselt kurb. Klubi teeb väga vahvat tööd, aga kui ilmataat kohe üldse ei soosi, siis mis sa teed. Ega ei imesta, et keskmine huviline eile TV6 ülekannet eelistas.

  Aga natuke mängust kah. Kalju oli I p.a kaotanud juba enne avavilet, kui tippu topiti Jevdokimov, mis iseenesest ei olnud kehv otsus, aga märja ilmaga on läbisööte päris keeruline anda kuna pall liikus murul ikka väga kiiresti. Õhus nagu karta oli, siis Artjunin-Morozov nullisid Jevdokimovi päris tõhusalt. Õnneks Prinsil sedapuhku oli tarkust juba I p.a lõppedes teha taktikaline korrektuur, aga täielik müsteerium oli Meltsi väljavõtmine, kes pani 2-3 täiesti maailmaklassi tasemel crossi, mille Neemelo oleks suure tõenäosusega ära koksanud, Jevdo oli aga äärel ikka väga õnnetu.

  Ceesay, kes viimastes mängudes on olnud väga hea, näitas taas, et kõrgetempoga mängus jääb ta veidi puiseks. Samas Eino kõrval oli täiesti fantastiline ning kokkuvõttes keskväljal väga alla ei jäänud. Toshist ei hakka rääkimagi, see mees on lihtsalt fantastiline. Neemelo oli tuntud headuses ning Viikmäe vahetus sellisel mängul oli kah väga vajalik, sellise kogemustepagasiga mees võib 89 minutit olla nähtamatu, kuid otsustaval hetkel on pall ikkagi väravas. Koogase karistuslöök oli kah kena mammu, väga meeldiv, et tõsise töössesuhtumisega mängijat saadab ka edu!

  Eiko Saarest ei hakka rääkima, tema eesmärk oli eilse mängu ajal, et mõni mängija lõpetaks haiglapalatis. Oli vähe kahevõitlusi, kus jalad ees sisse ei mindud, seda mõlemaltpoolt, kuigi tundus, et vile oli üpris selgelt Levadiat soosiv.
  fänn on kuningas, mängija aga teener.

 5. #18085
  Reservmängija Kasutaja StenV avatar
  Liitus foorumiga
  Apr 2011
  Postitusi
  134

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas markofkin Vaata postitust
  Jäägu teile ka rõõm publikunumbri läbi roosade prillide vaatamise üle, ei hakka mina teiega vaidlema, kui pseudonumbrid on OK, siis on OK. Let's agree to disagree. Kõik huiavad (ilmselt ka Flora), kes mina olen, et teile näpuga näidata, tõepoolest? Nii-et ses mõttes oldagu sõbralikud edasi, kui tohib pakkuda.
  Markofkin jäta oma jauramine ja räägi, mis sinu arvates see publikunumber siis oli? Jäta EJLTV mängukokkuvõte video 1:29 seisma ja vaata ning uuri. Võtame arvesse, et Kadrioru põhitribüün mahutab 3000 inimest ning sellel on üksteist sektorit, millest keskmine on pisuke suurem kui teised. Pildilt vaadates näeme, et keskmine neist on täiesti täis ning lisatribüünilt vaadates paremalt esimene sammuti, see sektor, kus asusid fännid oli pooleldi täis ja ülemine katusealune oli ka rahvast täis. Seega võtame, et vähemalt kolm üheteistkümnest sektorist olid inimestega täidetud. Järgneb lihtne matemaatika: 3000/11*3, saame vastuseks üle 800 inimest. Ja seda juba silma järgi hinnates. Täpsema tulemuse saab siiski väravas klikkeriga kui lugeda väravast sisenenud inimesi. Kui saadakse vale tulemus, siis saadakse väiksem tulemus, sest hommikust saadik staadionil viibinud lapsi ei loeta, sest klikkeriga loendamine algab natuke üle tunni enne mängu.

 6. #18086
  Eesti koondislane
  Liitus foorumiga
  Mar 2009
  Postitusi
  3 927

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas StenV Vaata postitust
  väide
  Jätan ikka jaruamise, selge see. Lihtsalt võtsin sinu soovituse järgi tolle video ja lugesin üle ajateenijatega täidetud sektorist paremal asuva peaaegu tühja sektori toolid ja sain, et seal on ~210 istekohta. Ajateenijatega täidetud sektor on enamvähem täpselt sama suur, seega ajateenijaid oligi 200 ringis. Võta nüüd kogu muudel kohtadel olnud rahvas ja hakka vaimusilmas täitma neid 200-seid sektoreid inimestega mujalt tribüünilt. 600 - heal juhul. Ja keskmine tribüün suurem kui teised... Ka kahtlane tundub. Ja Väikese Karika finaal - Alekokil peaaegu täideti 1100+ inimesgea idatribka alumine tasand. Vaata seda stoppkaadrit ja väida, et sisuliselt sama tulemuse saanuks KLJ-LEV mängu publikuga.

  Aga no kurat temaga. Oli 932 või 600 - hea tulemus igatahes, isegi väga hea. Flora fännina teeb kadedaks veidi ka.
  Kas Kalju ja Flora veel mängivad sel hooajal ja millal? Sry, ei viitsi kalendrit lahti võtta. Võiks ju unistada, et sel mängul rohkemgi rahvast kokku tuleb - eriti, kui Levadia oma rehve täis ei pumpa ja Florale hõbedavõimaluse ikka kätte mängib (eeldab muidugi ka, et Flora oma munad kokku korjab). Eks mul ole sügishooajal nüüd tarvis oma karmataastamisega tegeleda, suvel Flora mängudele prakselt üldse ei jõudnud...

  Enam ei jaura, ausalt. Sõprus ruuligu.

  EDIT: okei. 29.09 FLO-LEV, 27.10 FLO-KLJ. Ilmad tol ajal juba kahtlasevõitu. Näis.

 7. #18087
  Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2006
  Postitusi
  1 564

  Algupärane

  Täiesti objektiivselt hinnates on Kalju numbrid ühed Meistriliiga adekvaatsemad. Mida ei saa öelda näiteks Levadia kohta. Leva-Flora 2150 pretendeerib Eesti Vutt 2012 Fantaasia karikale.. Seni kuni nad seda ei hakka üllitama artikleid "Levadia mänge käidi see aasta kõige rohkem vaatamas", võib silma kinni pigistama, aga kui nad oma võltsitud numbritega vastu rinda hakkavad taguma, siis on aeg rääkida asjadest nii nagu nad on. Üleskutse ka võistlusi pildistavatele fotograafidele: tehke tribüünidest üldplaanis pilte mille järgi saab hinnata palju TEGELIKULT pealtvaatajaid oli.

 8. #18088
  vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
  Liitus foorumiga
  Jul 2002
  Postitusi
  2 881

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
  üldplaanis pilte mille järgi saab hinnata
  Pigem täpselt üle lugeda ja paar nägu juurde lisada kes peldikus või puhvetis istub. Lihtsalt hindamine on mõttetu.

 9. #18089
  Reservmängija Kasutaja StenV avatar
  Liitus foorumiga
  Apr 2011
  Postitusi
  134

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas markofkin Vaata postitust
  vastuväide.
  VKV finaalis vahetusmängijate pingil istununa julgen väita, et rahvast oligi umbes 200 inimest rohkem, sest alecoqil oli rahvast laiali jaotatud ja tundus et mass on suurem. Kadriorus seevastu oli rahvas tihedalt katuse alla pakitud.

 10. #18090
  Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2006
  Postitusi
  1 564

  Algupärane

  Homme siis viimane mäng ennem koondise pausi ja 11 päeva pärast toimuvat paljuräägitud Leva matši. Huvitav kas saame homme Kalevi vastu ka Kure ja SK10 mängus teravust näidanud gambialast Georg Cole näha? Olles sunnitud olnud mõlemad eelpool mainitud kohtumised vahele jätma, tahaks ikka oma ihusilmaga näha kas legendid ka tõele vastavad.

 11. #18091
  Eesti koondislane Kasutaja Kaspy avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  3 517

  Algupärane

  http://ohtuleht.ee/490671

  Järvela: Kas Kalju fännide säherdune käitumine pole mitte silmakirjalik, arvestades, et toetatakse klubi, mille koosseisu moodustavad eranditult teiste klubide kasvandikud (loe: hetkeseisuga pole ise üles kasvatatud ühtegi meistriliiga mängijat)? Eriti arvestades Kalju meistriliiga aega iseloomustanud ülisuurt kaadrivoolavust (2010. aastal klubi esindanud mängijatest kuulub tänavu rivistusse vaid viis meest)?

 12. #18092
  Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2006
  Postitusi
  1 564

  Algupärane

  Kuna paljudel foorumlastel ning mõnel vutiajakirjanikul paistab suur mure olevat vaese Teeverikese pärast siis seletan viimast korda lahti:

  See, et paljudel on oma arvamus antud teemas on - on kahtlemata põnev, kuid samas täiesti kasutu. Seni kuni sektoris mängule kaasa elamise asemel kodus arvuti taga maailma parandad, ei oma sa häält selles kuidas mingi klubi fännid käituma peaksid. Need tublid poisid ja tüdrukud on käinud iga ilmaga ja ükskõik mis vastasega oma klubi toetamas ja on ära teeninud õiguse omada arvamust keda nad reeturiks peavad või keda mitte. Ükski Järvela, tema puudel või mõni foorumi troll ei tule neile seisukohti dikteerima.

  Ma usun, et sai piisavalt selgelt väljendatud ja loeks sellega Teeveri teema lõppenuks. Kellel antud teemaga seoses veel muresid südamel on võivad Järvela Jalgpallipunkri feisbuuki seinale kirjutada või võib mõne muu ennast väga tähtsaks isikuks pidava inimesega ühendust võtta. Meid, kui asjassepuutuvaid, antud teema enam ei eruta. Pantritel pakuvad kõneainet uued asjad ning olukorrad, nagu küsimus miks Kalevi kaitse mängis täna otsekui tahtlikult jõuetult kuni 7-0ni ja seejärel gaasi põhja pannes seisu hoidma asus..

  EDIT: Ja Järvela sulle niipalju (tean, et loed foorumit regulaarselt): õige ajakirjanik küsib kommentaari mõlemalt poolelt. Fännid lahkuvad publiku hulgast reeglina alati kõige viimasena ja võivad vajadusel su küsimustele vastata ning "repliikidele" vastulauseid anda. Pantrite vastulause asemel "rikastasid" oma üllitist iseenda arvamusega, mis näitab, et ei pea ennast enam ajakirjanikuks vaid arvamusliidriks. Võta paar vunki alla ja tee oma tööd nii nagu seda ülejäänud kolleegid teevad - uudist kajastades, mitte uudis ise olles!

 13. #18093
  Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
  Liitus foorumiga
  Jan 2004
  Postitusi
  23 676

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
  Kuna paljudel foorumlastel ning mõnel vutiajakirjanikul paistab suur mure olevat vaese Teeverikese pärast siis seletan viimast korda lahti:

  See, et paljudel on oma arvamus antud teemas on - on kahtlemata põnev, kuid samas täiesti kasutu. Seni kuni sektoris mängule kaasa elamise asemel kodus arvuti taga maailma parandad, ei oma sa häält selles kuidas mingi klubi fännid käituma peaksid. Need tublid poisid ja tüdrukud on käinud iga ilmaga ja ükskõik mis vastasega oma klubi toetamas ja on ära teeninud õiguse omada arvamust keda nad reeturiks peavad või keda mitte. Ükski Järvela, tema puudel või mõni foorumi troll ei tule neile seisukohti dikteerima.

  Ma usun, et sai piisavalt selgelt väljendatud ja loeks sellega Teeveri teema lõppenuks. Kellel antud teemaga seoses veel muresid südamel on võivad Järvela Jalgpallipunkri feisbuuki seinale kirjutada või võib mõne muu ennast väga tähtsaks isikuks pidava inimesega ühendust võtta. Meid, kui asjassepuutuvaid, antud teema enam ei eruta. Pantritel pakuvad kõneainet uued asjad ning olukorrad, nagu küsimus miks Kalevi kaitse mängis täna otsekui tahtlikult jõuetult kuni 7-0ni ja seejärel gaasi põhja pannes seisu hoidma asus..
  Ole nüüd. See on normaalse arutelu osa, et ollakse eriarvamustel. Selline "kui pole meie arvamus, siis siseneme kolmest sissepääsust" on liiga ühe teise klubi moodi.

 14. #18094
  Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2006
  Postitusi
  1 564

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
  Ole nüüd. See on normaalse arutelu osa, et ollakse eriarvamustel. Selline "kui pole meie arvamus, siis siseneme kolmest sissepääsust" on liiga ühe teise klubi moodi.
  Absoluutselt nõus. Konstanteerisin lihtsalt fakti, et see teema on läbi mämmutatud ja arutelu ei vii kusagile. Viimsi elanikud võivadki jääda halama, et neile bussirajad ei meeldi, aga seni kuni nad ennast Tallinna osaks ei mööli, jäävadki nad sooja õhku raiskama.. Kena, et te Pantreid meeles peate, aga lõplikud otsused kuidas me end erinevates olukordades üleval peame, võtame vastu ikkagist ise ja otsused ei sünni kindlasti socceri keskkonnas. Hetkel meenutab kogu see arutelu vanaeidekeste sosistamist stiilis "korter 5 neiu jättis oma peigmehe maha".

  Kui teil tõesti nii palju vaba auru on, siis soovitan valida mõni Eesti klubi ning seda fännata täpselt selliselt nagu süda ütleb ja klubi traditsioonid võimaldavad. Annate eesti vutile oluliselt suurema panuse, kui siin bitte ja baite ühest kohast teise liigutades..!

 15. #18095
  Asjahuviline Kasutaja mortan avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2008
  Postitusi
  523

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
  EDIT: Ja Järvela sulle niipalju (tean, et loed foorumit regulaarselt): õige ajakirjanik küsib kommentaari mõlemalt poolelt. Fännid lahkuvad publiku hulgast reeglina alati kõige viimasena ja võivad vajadusel su küsimustele vastata ning "repliikidele" vastulauseid anda. Pantrite vastulause asemel "rikastasid" oma üllitist iseenda arvamusega, mis näitab, et ei pea ennast enam ajakirjanikuks vaid arvamusliidriks. Ühtlasi on see ka järjekordne ere näide sellest miks ülejäänud ajakirjanike seltskond sind naeruväärseks peab ja kohvinurkades sinust anekdoote räägib. Võta paar vunki alla ja tee oma tööd nii nagu seda ülejäänud kolleegid teevad - uudist kajastades, mitte uudis ise olles!
  Ma üldiselt olen selles Teeveri-asjas absoluutselt Pantrite poolt, aga Järvelale teete siin küll liiga... Õige ajakirjanik ei küsi mitte ainult kommentaari mõlemalt poolelt, vaid teeb seda, tundes ajakirjanduslikke žanreid ja nende piire. Järvela loo pealkirjas seisab: "repliik". Repliik on arvamuslugu. Arvamuslugu edastab kirjutaja enda seisukohti ja arvamusi. Järvela arvab, et te ei käitunud õigesti. Ongi kõik.

  Teie võimalus on kirjutada repliigi/arvamusloo vormis vastulause ja saata see Õhtulehele. Ehk avaldavad, võib olla mitte. Järvelale ära panemine, samas, ei aita teie seisukohti avalikkuses mingitpidi kaitsta. Ehkki inimlikult on pahameel mõistetav.

 16. #18096
  U21
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  868

  Algupärane

  Järvela on kunn ning enne virisema kukkumist võiks tõepoolest enne selgeks teha, mida repliik tähendab. See on kõik selge märk sellest, et Kalju fännid are trying way too hard.

 17. #18097
  Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2006
  Postitusi
  1 564

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Darren Vaata postitust
  Järvela on kunn ning enne virisema kukkumist võiks tõepoolest enne selgeks teha, mida repliik tähendab. See on kõik selge märk sellest, et Kalju fännid are trying way too hard.
  See kas Järvela on kunn või mitte jääb iga ühe enda otsustada. Kui repliik sisaldab lisaks autori arvamusele veel ühe osapoole seisukohta, siis ei ole tegemist enam repliigi vaid artikliga. Viimane jälle eeldaks vastulause andmise võimalust ja autori erapooletust.

 18. #18098
  U21
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  868

  Algupärane

  Minu arust sisaldab see repliik lisaks Teeveri seisukohale ka osade Kalju poolehoidjate seisukohta mis ongi ju kogu repliigi tuumaks, aint that so? Või mille üle sa vingud siis? Et Ott oleks pidand leheruumi võimaldama selleks, et mõni vend saaks veel koloriitsemalt oma südamevalu väljendada?

 19. #18099
  Reservmängija Kasutaja StenV avatar
  Liitus foorumiga
  Apr 2011
  Postitusi
  134

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Darren Vaata postitust
  Järvela on kunn ning enne virisema kukkumist võiks tõepoolest enne selgeks teha, mida repliik tähendab. See on kõik selge märk sellest, et Kalju fännid are trying way too hard.
  Härra using english phrases, mis klubi Te ise toetate kui see saladus pole? Tahaks täpselt teada how hard are you trying?

  Üldiselt enne kui keegi virisema kukub, võiks ise midagi teha Eesti jalgpalli heaks. Järvelal on täielik sõnaõigus, mees on andnud palju Eesti jalgpalli populariseerimiseks.

 20. #18100
  Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
  Liitus foorumiga
  Nov 2006
  Postitusi
  1 564

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Darren Vaata postitust
  Minu arust sisaldab see repliik lisaks Teeveri seisukohale ka osade Kalju poolehoidjate seisukohta mis ongi ju kogu repliigi tuumaks, aint that so? Või mille üle sa vingud siis? Et Ott oleks pidand leheruumi võimaldama selleks, et mõni vend saaks veel koloriitsemalt oma südamevalu väljendada?
  Artikkel vastab ise su küsimustele:

  Tsiteerin: "Nõmme Kalju fännid kostitasid terve laupäevase kohtumise Levadia ründajat Ingemar Teeveri hüüetega: "Reetur! Reetur!" Põhjuseks (usutavasti) tõik, et 2008-2010 Kaljut esindanud Teever liitus suvel Saksamaa neljandast liigast kodumaale naastes Levadia, mitte Kaljuga. Tekkisid mõned küsimused."

  Tsiteerin: "kas Kalju fännid on ikka nii kindlad, et klubi palavalt armastatud legendi üldse enda ridadesse tagasi ihkas ja Teeverile tema teenete, staatuse ja taseme suhtes lugupidava lepingupakkumise tegi?"

  ---

  On küsimata jäetud kaks küsimust mille peale siis pantrid oleksid saanud vastulause "vinguda":

  1. Kas Pantrite vimm oli tingitud Teeveri siirdumisest Levadiasse? (Vbl näiteks lubas Teever Pantrid reedel kinno viia, aga viis hoopis oma uued umbkeelsed fännid..)
  2. Kas Pantrid olid teadlikud, et Kalju Teeverit oma ridadesse tagasi ihkas?

  ---

  Ma küsiks Järvelalt omakorda küsimuse: Kas ta tõesti arvas, et me vilistasime oma kauaaegse lemmiku välja, omamata mingitki informatsiooni tema ülemineku asjaolude kohta. Sel juhul alahindab ta nii meie kollektiivset intellekti kui ka informeerituse taset.

  Sten: Küsimus ei ole hetkel Järvela panuses eesti jalgpalli, vaid antud konkreetses üllitises mis oma ebamääramatuses jätab Pantrid veidi hämarasse valgusesse. Vaadates ilmumiskuupäeva, siis tegemist ei ole mängujärgse arvamuslooga, vaid siinsele diskussioonile järgnenud mõttele, mis riputati lihtsalt suurema publiku ette. Kuid keskkonnas kuhu see pandi, kehtivad veidi kitsamad mängureeglid kui siin.

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud