320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kure on sammu või isegi 2 edasi teind see on selge ja tore, et nüüd suudavad suurematelt ka punkte võtta. Sellegi poolest ootamatu tulemus. Samas kevadel saadi ka Pärnult 0:1 sisse, et ju siis see hooaeg ikka juhtub. Mõtlesin, et asi ründajas, samas vaatasin, et Paidega, kellel kõva ründaja ees, võrdselt pmst väravaid löödud. Eks järgmised mängud Flora ja Paidega näita, ehk läheb ikka pronksi peale madinaks, sest ega Paide nüüd ka teab nii hiilgavalt ei ole mänginud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Selliseid koostöid on meie jalgpalli vaja nagu pōua ajal vett. 10/10 marketing move.
      Kurat, nüüd pannakse 5 miinust järgmisena kinni?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kurat, nüüd pannakse 5 miinust järgmisena kinni?
        Ei usu nad ju viskasid Sass Henno oma pundist välja nagu Kalju Getulio. Enam pole põhjust.

        Kommentaar


          delete this club

          Kommentaar


            Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
            delete this club
            Miks?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Miks?
              Vaatasin ainult 1. poolaega ja see oli kohutav, ei muud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                Vaatasin ainult 1. poolaega ja see oli kohutav, ei muud.
                Siis võib kõik klubid kes florale kaotavad ära kustutada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                  Siis võib kõik klubid kes florale kaotavad ära kustutada?
                  Olgu. Kui sa võtad seda sõna-sõnalt, siis sulle eraldi:

                  Flora vs Kalju - Floral oli 1. poolajal 14 pealelööki
                  Flora vs Vaprus - 9
                  Flora vs Legion - 2
                  Flora vs Kuressaare - 3
                  Flora vs Paide - 3

                  Täielik läbikäiguhoov. Flora poleks varumeestega ka seda mängu kaotanud.

                  Kommentaar


                    Delete Eesti koondis.
                    Destroy Rock`n`roll.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Ma Kalju tiimist hetkel aru ei saa. Mis nende eesmärk on lähi aastatel? Eurokoht ja tiitel? Praeguse tiimiga Flora, Paide, Leva kolmikule vastu ei saa. Ei aita treeneri vahetus ja ei aita ka üksikute mängijate välismaalt palkamine.
                      Ok, võtame väiksema sihi. Tulla 4ndale kohale ja loota, et kukub aastal 2023 aastal eurokoht. Praeguses seisus Legion ilmselt hõivab ära 2022 4nda koha ja suurem tõenäosusega 2023 Legion on üle Kaljust ka, sest Legionil tulevad peale ja saavad vanemaks praegused noormängijad (kes on juba praegu üsna head).
                      Selle taustal Kalju peaks hakkama ette planeerima. Otsima uue treeneri ja kaasama tiimi rohkem noori ja kasvatama tiimi, et 1-3 aastaga saaks töötava tiimi mis suudaks siis konkureerida esinelikuga. Praegu enam eriti vahet pole, mis kohale tullakse saaks vabalt katsetada ja mõelda tulevikule. Aga tundub et kuidagi mängitakse 4ndale kohale välja end see aasta ja järgmine aasta uued välismaalased siia ja siis sama muster edasi.

                      Kommentaar


                        Küll Kalju kosub. Selge see, et kevadine skandaal lõi jalad alt. Kui sul ikka 400 000 eurot satsilt ära võetakse, siis lähebki raskeks. Ka tänases betsafe podcastis puudutati Kaljut, lubati, et ka Kuno tuleb kord saatesse asju selgitama. Lisaks ka see staadioni jama, et Kalju sisuliselt hetkel ilma koduta, trennid ühes kohas mängud teises jne. Siiani Hiiul miskit ei toimu, no suur teisaldatav tribüün on kokku pandud kui staadionist mööda jalutada, muu on kõik sama viisi. Ega hetkel miks peakski mõni hea noor talent tahtma Kaljusse tulla. Edur võeti ktm-iks, kuid hetkel pildilt kadunud, ma ei tea kas vigane ehk vms. Maardust toodi Tsõmbaljuk, kes siiani pole ka kõrgliiga vääriliseks osutunud. Kalju relv on olnud siiani kogenud eestlased + head välismaalased. Hetkel pole paraku ei üht ega teist säravat. Eks nüüd lähinädalad näita, kas Legion purjetab ka mööda või suudetakse ikka 4-s koht säilitada.

                        Kommentaar


                          Mitu inimest on hiljuti mu poole pöördunud, et Mario, mis toimub!? Kuhu on kadunud Roosad Pantrid? Vastus on lihtne - ei ole nad kadunud kuskile, nagu ei ole kadunud ka Zagrebi BBB ega PSG ultrad, paljud nendest gruppidest, kes on mingil ajaperioodil leidnud, et nii edasi minna ei saa, kuigi südames väga tahaks. Või siis Austria Viini suurimad kannatatajad, kellega ma eelmisel nädalal tribüüni jagasin, sest klubi otsustas, et nemad teavad paremini, kus peaks ultrasektor asuma...

                          Roosad Pantrid elavad oma südames alati sellele meeskonnale kaasa, isegi kui nad ei ole füüsiliselt ega vaimselt tribüünile oodatud. Või kui puudub sportliku poolega igasugune side, või kui puudub tunne, et see on "minu klubi". Paljude jaoks on see masohhism, osade jaoks elustiil, mõningate jaoks eluperioood, mis möödub, aga minu jaoks on see olnud suur osa mu elust viimased 15 aastat, millest on raske lahti lasta. See on olnud valdkond, mille järgi ma olen planeerinud ülejäänud tegevusi, see on olnud valdkond, mille järgi ma olen valinud kaaslasi, kellega oma elu jagada, see on olnud võimalus, aga samas ka kohustus...

                          ja kui sa ühel hetkel ei tunne enam seda kirge, siis see on valus sulle endale. need on küsimused, et miks ja kas, või siis hoopis kuidas? aga siis sa näed selles üliimpotentses meeskonnas leiad, et sul on vähemalt üks kohalik poiss, kellega endine Augsburgi mängija on hädas, siis see annab lootust, ja kui sa mõtled, et üks mitte kõige õilsama maailmavaatega härrasmehe poeg on ka tulemas, siis üldpilt ei näegi nii halb välja, aga siis jõuad arusaamisele, et selle rakendamiseks on ka jalgpallialast arusaama vaja, siis jõuame alguspunkti, et jalgpall on keeruline mäng

                          kuna ma pole ammu siia foorumisse postitanud, siis mul puudub igasugune arusaam, kuidas Georg Vende ei kuulu omaealiste koondisesse. Kaljus ta ei saaks küll peale, Kuressaares peaks juba ammu mängima (vaimset võimekust ma küll ei tea), aga remember the name kahtlemata. Aasta pärast võite tsiteerida.

                          Kommentaar


                            Viimasele härrasmehele vastuseks, et eks see ole tiimide puhul sama, et kui keegi kandadele ei astu siis vist kaob ka suuremat sorti motivatsioon ära ja asi läheb üpris rutiinseks ära. Seda eriti juhul kui millegi uuega välja ei tulda ja seda ei viitsita enam teha. Peale Roosade Pantrite ja Viienda Sektori reaalselt kedagi stabiilselt sellise aja peale polegi ju väga olnud.

                            Minul isiklikult on kahju et mölemad eelnimetatud suured ei ole järgmist käiku suutnud sisse lükata ja teha premmi mängul sektoris ala saja liikme osavötul korraliku fänlust. See nöuaks ilmselt pisut klubipoolset toetust ( tasuta ölled enne mängu, tasuta pilet ) hea fännikordinaator statal ja siis saaks rääkida atmosfäärist ja vöimalik, et tekitaks järjepidevat huvi inimestes emotsionaalselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas enrito Vaata postitust
                              Minul isiklikult on kahju et mölemad eelnimetatud suured ei ole järgmist käiku suutnud sisse lükata ja teha premmi mängul sektoris ala saja liikme osavötul korraliku fänlust. See nöuaks ilmselt pisut klubipoolset toetust ( tasuta ölled enne mängu, tasuta pilet ) hea fännikordinaator statal ja siis saaks rääkida atmosfäärist ja vöimalik, et tekitaks järjepidevat huvi inimestes emotsionaalselt.
                              Et joodad täis, lased tasuta lällama ja paned kellegi vastutama ka?
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Et joodad täis, lased tasuta lällama ja paned kellegi vastutama ka?
                                Pean nõustuma. Õlle vastu mul isiklikult pole kõige vähematki, aga mängul selle tasuta jagamine ei ole kõige mõistlikum idee. Minu arvates peab ikka olema võimalik ja toetaja võimeline staadionil oma lemmikmeeskonnale kaasaelama ka üleliigse promillita veres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X