320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mg Vaata postitust
    ma ei viitsi kontrollida, aga äkki oli isegi samas suuruses Kalju aasta eelarvega...
    Palun ära tee aineid..

    Kommentaar


      Algselt postitas mg Vaata postitust
      huvitav, et purje väitis palga samasust soomega.
      ta oli ju üks soome kõrgemini tasustatud mängumees kui HJK välja arvata.
      ma ei viitsi kontrollida, aga äkki oli isegi samas suuruses Kalju aasta eelarvega...
      Oleks ikka võinud kontrollida, sest su väide on totaalselt jabur.

      Ja ei, ta ei olnud ka Veikkausliigas üks kõrgemini tasustatavamaid mängijaid, ta polnud isegi kõrgeim KuPS-is.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        No mingi aeg oli uudis, kus võis Purje palgast aimu saada. Selle järgi teenis ta 4700€ kuus umbes. Eeldan, et ega ta korteri/elukoha eest ka ise maksma ei pidanud. Üldine elukallidus muidugi tasandab kahe riigi vahet, aga ta peab ikka üsna palju Kaljus teenima, et rääkida juttu "palga poolest pole erilist vahet, kus mängida".

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          No mingi aeg oli uudis, kus võis Purje palgast aimu saada. Selle järgi teenis ta 4700€ kuus umbes. Eeldan, et ega ta korteri/elukoha eest ka ise maksma ei pidanud. Üldine elukallidus muidugi tasandab kahe riigi vahet, aga ta peab ikka üsna palju Kaljus teenima, et rääkida juttu "palga poolest pole erilist vahet, kus mängida".
          Sellele samale järgnesid ka arvutused palju ta kuus kätte sai mis üle ca 3,3 k vist. Ei usu et Kalju sellist raha suudab maksta kellegile. Üldine elukallidus tooks asjad võrdsemaks, kui ta saaks Kaljus siis ehk 2,5-2,7 siis oleks samaväärne.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            No mingi aeg oli uudis, kus võis Purje palgast aimu saada. Selle järgi teenis ta 4700€ kuus umbes. Eeldan, et ega ta korteri/elukoha eest ka ise maksma ei pidanud. Üldine elukallidus muidugi tasandab kahe riigi vahet, aga ta peab ikka üsna palju Kaljus teenima, et rääkida juttu "palga poolest pole erilist vahet, kus mängida".
            Paraku Eesti jalgpallurite palkade kohta andmeid ei avaldata, selle asemel saame Soome ja Läti mängijate palgataseme.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Ja ei, ta ei olnud ka Veikkausliigas üks kõrgemini tasustatavamaid mängijaid, ta polnud isegi kõrgeim KuPS-is.
              Jep, KuPS-is teenis ta suuruselt teist palka. Purjel suurusjärgus 56 500€ aastas ja esimene koht oli suurusjärgus 66 000€. Liiga parimana teenis Forssell 184 000€

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Paraku Eesti jalgpallurite palkade kohta andmeid ei avaldata, selle asemel saame Soome ja Läti mängijate palgataseme.
                Samas oleks päris huvitav teada, mingid suurusjärgud on kuskilt siit-seat kõrva jäänud. Näiteks Taar oli Transis saanud 800 kätte ja korteri eest ei pidanud maksma, sellist asja olen mina kuulnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Millel selline arvamus põhineb?

                  Hooajaeel on lastud end näidata Pürgil, Mägil, Kuusel, Listmannil, Järval, Kaldmal, Karumaal, Liival, Kummeril. Kalju rotatsioon on olnud olulisem suurem kui konkurentidel. Põhimõtteliselt kõikides mängudes on mängitud umbes 20 mehega. Seega on noortele antud piisavalt võimalust enda tõestamiseks, kes kui hästi hakkama on saanud, on juba omaette küsimus. Mõni paremini, mõni veidi halvemini. Ja tõesti, suure tõenäosusega kaheksa noort korraga algkoosseisu ei kuulu. Pürg, Listmann ja Järva, miks mitte mõni veel, hakkavad aga kindlasti algkoosseisukoha nimel võitlema.
                  Flora rotatsioon hallimängudes oli 19/17/21/15/17. Tugeva jälje jättis Kubok, vastasel korral oleks ilmselt kõigis mängudes vähemalt 17 mehega keerutatud. Aga Kalju on tõesti usinalt noori keerutanud ja ma ütlen täitsa ausalt, et seda on hea vaadata!
                  Mulle isiklikult on Listmann väga ja väga kenasti silma jäänud ja ma ei usu hästi, et tal see võitlus first-11 koha eest väga keeruline saab olema.

                  Lätlaste vastu mängus aga ma Willase optimismi küll jagada ei saa, pigem olen Marioga ühes paadis. Pehme, väristav ja kobav oli see mäng. Kas see Nemanja-nimeline noormees testub edasi? Läti vastu ta küll erilist muljet ei jätnud, paras pusserdis tundus ja tempo käis talle kohati kõvasti üle jõu.

                  Kommentaar


                    Purje palga teema jätkuks võib öelda, et ta vast sai aastal 2013 korralikud Euroopa Liiga boonused tavapalgale otsa, sest näiteks aastal 2012 olid ta tulud "vaid" 37000 euri. Ei viitsi kontrollida aga 2013a nad vist jõudsid ELis lausa kolmandasse ringi välja.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      FIFA/UEFA maksab koondislaste mängude eest teatavast miskit pappi klubile. Sealt ka see lisaraha palgaks.

                      Kommentaar


                        Purje ju ütles, et Soomes sooviti palka kärpida. Ei ole seal see elu midagi nii roosiline. Lisaks siis pidevad sõidud Eesti-Soome vahet (naine elas Eestis?) ning saamegi võrdse seisu. Eestis mängides on vähem stressi ja lahus olekut perest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Purje ju ütles, et Soomes sooviti palka kärpida. Ei ole seal see elu midagi nii roosiline. Lisaks siis pidevad sõidud Eesti-Soome vahet (naine elas Eestis?) ning saamegi võrdse seisu. Eestis mängides on vähem stressi ja lahus olekut perest.
                          Laps räägib soome keelt aga naine elas Eestis?
                          Ütles ju ära, et tuli tagasi sest perele nii parem ja laps rääkis mingi soomeeesti segu ja tahab, et eesti keele puhtalt selgeks saaks.
                          Püüa natukenegi detailidesse süveneda ja lugeda pressikaid, Guido..
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mg Vaata postitust
                            huvitav, et purje väitis palga samasust soomega.
                            ta oli ju üks soome kõrgemini tasustatud mängumees kui HJK välja arvata.
                            ma ei viitsi kontrollida, aga äkki oli isegi samas suuruses Kalju aasta eelarvega...
                            kui arvestad elukalliduse indeksi juurde ja fakti,et palka taheti kärpida, siis pole üllatuda milleski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Laps räägib soome keelt aga naine elas Eestis?
                              Ütles ju ära, et tuli tagasi sest perele nii parem ja laps rääkis mingi soomeeesti segu ja tahab, et eesti keele puhtalt selgeks saaks.
                              Püüa natukenegi detailidesse süveneda ja lugeda pressikaid, Guido..
                              mul on tuttavaid, kus terve pere oli Soomes, aga tahaks elada Eestis. see on ka väärtus, olla oma kodus oma inimestele lähemal. Soome suurem raha võib motiveerida mingi aja, mitte pikalt

                              Kommentaar


                                vaatasin terve Läti mängu ning võrreldes eelmise hooaja pildiga, mulle see meeldis. oli tegevusi, mis ei meeldinud, aga mäng oli huvitav ja pidevalt oli põhjust midagi oodata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X