320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vasar Vaata postitust
    miks need asjad üldse kodustaadioni küljes peavad tingimata olema? tribüünid, parkimisplats - arusaadav, aga mingid sporditarvete poed ja majutus - milleks? treeningväljakud võiks asuda seal õismäel, see ilmselt ei häiriks kedagi.
    ei väida minagi, et kuuehektarilist maalappi nõmmelt kohe leiaks, tahan öelda, et saab selletagi
    Majutus- Enne tähtsaid mänge saab majutada nii oma meeskonda, ei pea kasutama võõrast hotelli. Euromängude aeg saab pakkuda vastasmeeskonnale ööbimist kohta kohe staadioni läheduses.
    Ka noored saavad kergemini külla kutsuda välismaalt endale treeningmängu vasteseid.

    Projekt ei võrdu alati reaalsus.
    Tallinna Kalevil oli ka ilus projekt uue staadioni kohta aga reaalsus...

    Soovime parimat ja supper kui suudetakse reaalselt korralik treeninkompleks kokku ehitada.

    Kommentaar


      Rõhutagem, et esindusmeeskond Haaberstisse ei koli: http://www.ohtuleht.ee/556812

      Kommentaar


        Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
        Rõhutagem, et esindusmeeskond Haaberstisse ei koli: http://www.ohtuleht.ee/556812
        Sellisel juhul ei näe Haabersti projektil enam mingit mõtet..
        No mõtet tegelt muidugi näen, aga veits mõttetu mõte ma mõtlen.
        Ei taha seda Kadriorgu kohe üldse...

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Majutus- Enne tähtsaid mänge saab majutada nii oma meeskonda, ei pea kasutama võõrast hotelli. Euromängude aeg saab pakkuda vastasmeeskonnale ööbimist kohta kohe staadioni läheduses.
          Ka noored saavad kergemini külla kutsuda välismaalt endale treeningmängu vasteseid.

          Projekt ei võrdu alati reaalsus.
          Tallinna Kalevil oli ka ilus projekt uue staadioni kohta aga reaalsus...

          Soovime parimat ja supper kui suudetakse reaalselt korralik treeninkompleks kokku ehitada.
          vastasmängijatele hotelli ehitamine tundub veidi õuverkill olevat. aga viimane õhtulehes öeldu on juba meeldivam olukord pisut. baas ja esindusstaadion ei pea ühes augus olema ning ehk jätab see kadrioru staadioni kasutamine lootuskiire, et kunagi rajatakse isiklik esindusstaadion kusagile loogilisemasse kohta kui õismäe tagune (näiteks kas või kunagine jutt TTÜ staadionist)

          Kommentaar


            Ma leian, et Eesti mastaabis võiks baas ja esindusstaadion olla siiski ühises kompleksis. Ei näe probleemi, miks ei võiks kvaliteetsel kunstmurul hubasel umbes 3000-4000 inimest mahutaval staadionil aastaringselt mängida? Otsest seost Nõmmega on juba praegugi raske tagasi saada, Kadriorus mängides pea võimatu. Arigatos mängides oldaks lähedal nii Nõmme/Mustamäe kui ka Õismäe elanikele, samuti oleks võimalik luua seost Tabasalu ja Tiskre elanikega. Tavalist Kalju poolehoidjat, kes ei ole hardcore fänn, ei kutsu Kadriorgu enam miski. Olgugi, et möödunud hooajal kodumängude graafik ei olnud ehk kõige sobivam ja tihtilugu ilm ka ei õnnistanud, aga nii väikest keskmist publikuhuvi, nagu möödunud hooajal vaevalt varem Kalju mängudel olnud on.

            Esindusmeeskond Kadriorust ära!

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Ma leian, et Eesti mastaabis võiks baas ja esindusstaadion olla siiski ühises kompleksis. Ei näe probleemi, miks ei võiks kvaliteetsel kunstmurul hubasel umbes 3000-4000 inimest mahutaval staadionil aastaringselt mängida? Otsest seost Nõmmega on juba praegugi raske tagasi saada, Kadriorus mängides pea võimatu. Arigatos mängides oldaks lähedal nii Nõmme/Mustamäe kui ka Õismäe elanikele, samuti oleks võimalik luua seost Tabasalu ja Tiskre elanikega. Tavalist Kalju poolehoidjat, kes ei ole hardcore fänn, ei kutsu Kadriorgu enam miski. Olgugi, et möödunud hooajal kodumängude graafik ei olnud ehk kõige sobivam ja tihtilugu ilm ka ei õnnistanud, aga nii väikest keskmist publikuhuvi, nagu möödunud hooajal vaevalt varem Kalju mängudel olnud on.

              Esindusmeeskond Kadriorust ära!
              mis seos on eesti mastaabi ja baasi-esindusstaadioni omavahelise asukoha vahel?
              ma ei suuda näha eelist (esindus)staadioni paigutamisel tühermaale, kus ühes küljes piirab seda haabersti ring, teises mingi autokeskus ja parklad. a le coq arena asetati üsna jaburasse kohta, palju kõledamaid staadioneid ma ei tunne.

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Projekt ei võrdu alati reaalsus.
                Tallinna Kalevil oli ka ilus projekt uue staadioni kohta aga reaalsus...
                Kalevi projekti osas oli algusest saadik teada, et esimese visandi avalikustamise järel kohe koppa maasse ei lööda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vasar Vaata postitust
                  mis seos on eesti mastaabi ja baasi-esindusstaadioni omavahelise asukoha vahel?
                  ma ei suuda näha eelist (esindus)staadioni paigutamisel tühermaale, kus ühes küljes piirab seda haabersti ring, teises mingi autokeskus ja parklad. a le coq arena asetati üsna jaburasse kohta, palju kõledamaid staadioneid ma ei tunne.
                  Too esmalt argumenteeritult negatiivsed küljed. Tühermaa, kus ühest küljest piirab Haabersti ring ning teisest autokeskus ja parklad? Ma arvan, et jalgpallistaadion logilistiselt enam väga palju paremas kohas olla ei saakski, mis võiks puudutada reaalselt väga suurt sihtgruppi. Muidugi võiks meie esindusstaadion asuda ka Vabaduse väljakul, aga...

                  Kommentaar


                    Tamme staadioni juurde kuulub ka Tamme hostel, mis on ka fännide seas üsna populaarne koht. Ei näe probleemi miks ei võiks Haabersti staadioni kõrvale majutuskoht kerkida! Ega siis staadionihostelis ainult sportlased ööbi. Tallinna suuruses linnas peaks majutus end ära tasuma küll.

                    Olen muru osas Romarioga nõus! Ajal kui põhjamaa klubid liiguvad vaikselt kunsti peale, ei saa siinsest muruhullusest eriti aru. See kepp mis meil naturaalmurudega iga sügis ja kevad käib on üsna piinlik juba. Võiks maa peale tulla ja raha eest, mis kulub "naturaalide" putitamisele võiks midagi mõistlikumat peale hakata!

                    Kadriorg on liiga kaugel, liiga suur ja potensiaalselt uute fännide seisukohalt vale linnaosa kõrval (Lasnamäe). Lisaks on see kodustaadioniks meie ühele suurimale konkurendile (kui mitte kõige suuremale). Kui TÕESTI territoriaalselt suurimas linnaosas Nõmmes ei leidu ÜHTEGI sobivat maalappi, siis pigem eelistaks Haaberstis käia.

                    Kommentaar


                      Mis sellest TTÜ staadioni variandist sai?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust

                        Kadriorg on liiga kaugel, liiga suur ja potensiaalselt uute fännide seisukohalt vale linnaosa kõrval (Lasnamäe). Lisaks on see kodustaadioniks meie ühele suurimale konkurendile (kui mitte kõige suuremale). Kui TÕESTI territoriaalselt suurimas linnaosas Nõmmes ei leidu ÜHTEGI sobivat maalappi, siis pigem eelistaks Haaberstis käia.
                        Et Haabersti on Nõmme Kalju potentsiaalsete uute fännide seisukohalt see õige naabruskant?

                        Kommentaar


                          Kui Kalju seal esindust mängitama ei hakka, siis on üldse arusaamatu, miks sinna staadioni teha, kus on ka suured tribüünid. Kas Kaljul on palju üleliigset raha või soovitakse iga hinna eest ejl lubatud raha kätte saada?

                          Kommentaar


                            Ma olen aru saanud, et nn kettaheitjate staadion jäi soiku tänu tavapärasele NIMB probleemile. Ehk siis ümbruskaudsed elanikud eelistavad staadionile mahajäetud tühermaad. See on ka üks põhjus miks selliseid rajatisi väga elurajoonide keskele ei rihita nagu siin ennem sooviti.

                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Et Haabersti on Nõmme Kalju potentsiaalsete uute fännide seisukohalt see õige naabruskant?
                            Korrigeerin siis veidi - Kadriorg on valel pool linna. Aga Kakumäe, Nõmme, Mustamäe ja Õismäe lähedus on minu silmis soodsam pinnas jh...

                            Kommentaar


                              P.S. Taavi Aas kinnitas tänasel linnavalitsuse pressikonverentsil, et linn algatas Haabersti staadioni osas detailplaneeringu. Kuna detaili algatamine on uute seaduste järgi veidi lihtsustatud, ei ole seal küll täpseid numbreid, aga tema hinnangul oleks uuel staadionil istekohti 2000-4000.

                              Kommentaar


                                Millal valmib?
                                Riigikogu valimised on 1. märts 2015. Pidulik lindilõikamine siis enne 2015 a. hooaega?
                                Munitsipaalpood staadionihoonesse?

                                Validaatorid oleks positiivne, saaks ehk esimese staadioni, kus võimalik täpset publikuarvu kokkulugeda

                                Mis staadioni asukohta puudutab, siis valdav enamus maailma staadionitest on algselt ehitatud linna äärde, need, mis nüüd linna keskel asuvad, on lihtsalt aja möödudes, linna laienedes, linnaruumi neelatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X