320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Sa oled rumal inimene. Istu, kaks!
    Et siis mängija kvaliteeti näitab hooajal 8 mängu kalevi ja jõhvi vastu. Rein sa oled geenius.

    Kommentaar


      Ainsalu kohapealt ütleks ehk nii, et 10 mängu eelmine hooaeg + Euroopa liiga minutid oli talle piisav ja väga okei arvestades kes tema kohal keskel mängisid. Olgem ausad - Vunk ja Reginald olid antud hetkel temast ikkagi paremad. Ainsalu probleemiks oli selgelt kool, mis takistas tal täiskoormusel treenida. Ma pigem arvan, et Floras pildile mängida on tal veel raskem kui järgmine hooaeg oleks seda olnud Kaljus.

      Zaka, Frolov, Lepistu, Luigend, Mosnikov tõenäoliselt jätkavad? Kui Luigend natukene juurde paneks, siis tema koht oleks vast kindel. Lepistu vähem juukseid geelitaks ja sollis käiks, siis usun et ka tema puhul on suurem areng veel ees. Frolovi ja Mosnikovi osas on raske midagi uksuda või oodata.

      Hetkel on mõlemad mehed teinud kerge taandarengu. Usun, et ka omad noored Sobtšenko, Šlein, Saliste ja Riiberg ootavad oma võimalust ja unistavad järgmisel hooajal läbimurdest. Kui üks nendest neljast suudab ennast pildile mängida, siis usun et tegemist oleks kordaminekuga.

      Ja tegelikult selline kiunumine on kohati OK. Pani vähemalt foorumi kihama..
      Last edited by Silver; 15.11.14, 09:22.

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Et siis mängija kvaliteeti näitab hooajal 8 mängu kalevi ja jõhvi vastu. Rein sa oled geenius.
        Ma ei pidanud silmas tippklubi mängijat vaid seda, et nimetad klubisid prügiklubideks.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ma ei pidanud silmas tippklubi mängijat vaid seda, et nimetad klubisid prügiklubideks.
          samas rein, ega ta valesti ütelnud. väljend on jah rõvedalt ülbe ja solvav, kuid reaalsus ongi nii, et nood klubid ongi tippklubide prühi kasutajad. ehk siis mängijad lähevad sinna, kes mingil põhjusel ei sobi tippudesse.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Kes need muud prügiklubid peale Kalevi on?
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ma ei pidanud silmas tippklubi mängijat vaid seda, et nimetad klubisid prügiklubideks.
            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            samas rein, ega ta valesti ütelnud. väljend on jah rõvedalt ülbe ja solvav, kuid reaalsus ongi nii, et nood klubid ongi tippklubide prühi kasutajad. ehk siis mängijad lähevad sinna, kes mingil põhjusel ei sobi tippudesse.
            Ei jätnud kogu teema mind rahule ja kisun kõik korraks offtopicuks.

            Nüüd sain ka mina peale Reinu täpsustavat lauset aru mida ta mõtles, PraS sai kohe pihta.

            Aga mida muud need klubid on, Narva viimaste aastate meediakajastus pole mitte midagi muud kui negatiivne- kokkulepped kokkulepete otsa (kihlveod), aga lõppes peaaegu ikka JOKK süsteemiga. Jalgpallis tegutsemise keeld meestele, aga nagu PraS on näinud siis U-19 mängudel Gruznov ikka juhendamas satsi. Varsti tekib küsimus kas tal igas Transi noortemeeskonnas sugulasi?

            Paidel on jube FCF-i lõhn küljes ning ta on minule kõige ebasümpaatsem meeskond olnud liigas pikemat aega, ainukene sats kelle mänge ma vaadata ei viitsi. Kuigi üks mõnusaim meistriliiga mäng mida olen näinud oli just Paide vastu, kui nad Hiiul 10:0 põske said, see oli kaunis. Aga see on puhtalt minu arvamus.

            Ida Virumaa kolmas meeskond või siis teine kui Sillamäed veel polnud, on alati olnud selline poolkõva sats. KJ Lootus, siis Alutaguse Lootus, Jõhvi Lokomotiiv või mis iganes nimega on see sama meeskond kuskil jälle välja tulnud. Palju ta meie jalgpallile juurde annab, ehk natukene. Ma pole olnud küll suur FCF-i süsteemis olnud Viljandi austaja, kuid nüüd tundub et meie jalgpalli jaoks oleks siiski kasulikum, kui Viljandi kus loodetavasti ka talendikaid noori on saaksid ML-is mängida. Kasvõi siis laenuga mängiksid sealsamas juba eelpool meilt kaotsi läinud Aland ja Ainsalu, põhimeestena, et nad ei läheks jalgpallist kaduma. Positiivset hoogu on ju tulevik paljudele andnud nt ka vennad Purid, kes süsteemi väliselt hoopis Levadiast sinna laenule saadeti mänguaega koguma.

            Ning mjaasa küsimusest jääb mulje õhku, et küsimus oli püstitatud võtmes kas Tammeka ka sinna kuulub? Kindlasti mitte. Indrek Koser on aasta treener minu silmis vaadates mida ta ilma ettevalmistuseta noortemeeskonnaga teha suutis. Oleks mängijad kraad paar kogenenumad oleks sats võinud veidi rohkem esiviisikut üllatada.

            Üldiselt selline see meie jalgpall on, võta või jäta.

            Kimbaloula kohta ütlen veel, et mina teda järgmine hooaeg ka Kaljus näha pigem ei tahaks. Jooksukiirust veits on, triblada oskab vastasmängijasse sisse ja muud midagi. Nagu tema kohta öeldi, noor, perspektiivikas jne, reaalsus on ikkagi see et ML tasemel üle keskmise parem see poiss pole, top viie mängudes erilist sära ei oma ning vigastusi tõmbab omale magnetiga ligi. Mõtetu hoida. Oleks on küll paha poiss, aga oleksid nad koos Quinteriga tõesti nii head poisid olnud, siis eduka euroseeria jätkuks oleks suudetud nad ka rahaks teha omal ajal.

            Ning üks küsimus veel, miks Yankuba Ceesay omal ajal peale lepingu lõppemist ära läks? Kas ise ei soovinud jätkata, klubi ei soovinud või ei saadud palgas kokkuleppele? Nüüd poiss mängib üldse Soome kolmandas liigas .

            Kommentaar


              Kui juba lihtsast lausest aru ei saa ,siis oleks targem mõnikord vait olla ja mitte üllitada igasuguseid läbimõtlemata mõtteid, mille koht on prügikastis.




              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Ei jätnud kogu teema mind rahule ja kisun kõik korraks offtopicuks.

              Nüüd sain ka mina peale Reinu täpsustavat lauset aru mida ta mõtles, PraS sai kohe pihta.

              Aga mida muud need klubid on, Narva viimaste aastate meediakajastus pole mitte midagi muud kui negatiivne- kokkulepped kokkulepete otsa (kihlveod), aga lõppes peaaegu ikka JOKK süsteemiga. Jalgpallis tegutsemise keeld meestele, aga nagu PraS on näinud siis U-19 mängudel Gruznov ikka juhendamas satsi. Varsti tekib küsimus kas tal igas Transi noortemeeskonnas sugulasi?

              Paidel on jube FCF-i lõhn küljes ning ta on minule kõige ebasümpaatsem meeskond olnud liigas pikemat aega, ainukene sats kelle mänge ma vaadata ei viitsi. Kuigi üks mõnusaim meistriliiga mäng mida olen näinud oli just Paide vastu, kui nad Hiiul 10:0 põske said, see oli kaunis. Aga see on puhtalt minu arvamus.

              Ida Virumaa kolmas meeskond või siis teine kui Sillamäed veel polnud, on alati olnud selline poolkõva sats. KJ Lootus, siis Alutaguse Lootus, Jõhvi Lokomotiiv või mis iganes nimega on see sama meeskond kuskil jälle välja tulnud. Palju ta meie jalgpallile juurde annab, ehk natukene. Ma pole olnud küll suur FCF-i süsteemis olnud Viljandi austaja, kuid nüüd tundub et meie jalgpalli jaoks oleks siiski kasulikum, kui Viljandi kus loodetavasti ka talendikaid noori on saaksid ML-is mängida. Kasvõi siis laenuga mängiksid sealsamas juba eelpool meilt kaotsi läinud Aland ja Ainsalu, põhimeestena, et nad ei läheks jalgpallist kaduma. Positiivset hoogu on ju tulevik paljudele andnud nt ka vennad Purid, kes süsteemi väliselt hoopis Levadiast sinna laenule saadeti mänguaega koguma.

              Ning mjaasa küsimusest jääb mulje õhku, et küsimus oli püstitatud võtmes kas Tammeka ka sinna kuulub? Kindlasti mitte. Indrek Koser on aasta treener minu silmis vaadates mida ta ilma ettevalmistuseta noortemeeskonnaga teha suutis. Oleks mängijad kraad paar kogenenumad oleks sats võinud veidi rohkem esiviisikut üllatada.

              Üldiselt selline see meie jalgpall on, võta või jäta.

              Kimbaloula kohta ütlen veel, et mina teda järgmine hooaeg ka Kaljus näha pigem ei tahaks. Jooksukiirust veits on, triblada oskab vastasmängijasse sisse ja muud midagi. Nagu tema kohta öeldi, noor, perspektiivikas jne, reaalsus on ikkagi see et ML tasemel üle keskmise parem see poiss pole, top viie mängudes erilist sära ei oma ning vigastusi tõmbab omale magnetiga ligi. Mõtetu hoida. Oleks on küll paha poiss, aga oleksid nad koos Quinteriga tõesti nii head poisid olnud, siis eduka euroseeria jätkuks oleks suudetud nad ka rahaks teha omal ajal.

              Ning üks küsimus veel, miks Yankuba Ceesay omal ajal peale lepingu lõppemist ära läks? Kas ise ei soovinud jätkata, klubi ei soovinud või ei saadud palgas kokkuleppele? Nüüd poiss mängib üldse Soome kolmandas liigas .

              Kommentaar


                Algselt postitas Warren Vaata postitust
                Kui juba lihtsast lausest aru ei saa ,siis oleks targem mõnikord vait olla ja mitte üllitada igasuguseid läbimõtlemata mõtteid, mille koht on prügikastis.
                Noo ja mis siis siin valesti öeldud on? Minu pärast sa võid oma mõtted omale sisse istuda

                Ja Warren, kui sinu aju ei suuda aru saada kus sa oled, siis tegemist on foorumiga. Siin inimesed räägivadki oma mõtetest. Sinul neid ilmselgelt pole.

                Kommentaar


                  Getulio FB lehel talle tüüpilises inglise keeles selline lõiguke:
                  Yesterday i got one surprise what i didn't expect, a surprise not so good for our club Kalju that the our young player Mihkel Ainsalu took the decision to move away from our club.
                  If his the decision was wrong or right ? I dont know, what i know i respect his decision.

                  What i feel sad, because we was preparer step by step him to come next year be one of important player to win the Estonia championship.

                  I remember when you and the another boys came 7 year ago in the same time that i came in Kalju. When i saw you and the boys play i said to Kuno this boys are good they will be the Kaljus future players. Martin Maasing did very good work with you guys.

                  When you had 15 year, you played under my command you was start play in Kalju II and we went up in Esiliiga B.
                  In the last 2 years you did training with Kalju first team and you got some minutes in the field too. This year you did play a lot games and very well, but when you start to get the position in the line up team, saddle you got the injury what take you long time out from the games.

                  I never forget day when we play against Dinpro there in Ukraina. I watched in your eyes that you really did want play that game . But every thing come in the right time and your wish came in this year in Poland when we played against Lech Poznań you did play and very good.

                  Mihkel in football we never know where we will be tomorrow, the importan where we go that we enjoy and make new friends. Now you now will defend a team with another color. I wish you the best, I wish you come a great profissional player in your career.

                  Good Luck Mihkel Ainsalu

                  Kommentaar


                    Parem oleks, et Pürgiga ruttu profileping ära tehakse.
                    Muidu hakkavad pead lendama!

                    Kommentaar


                      Tundub, et pole pappi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                        Tundub, et pole pappi.
                        Kui see nii on, siis tekib õigustatud küsimus kuhu see läinud on..?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Kui see nii on, siis tekib õigustatud küsimus kuhu see läinud on..?
                          Äkki on lihtsalt sissetulekud vähenenud? Teadupärast on siin Eesti jalgpallis viimasel ajal kahel põhjusel inimesi vangi tahetud panna. #spekulatsioon
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Kui see nii on, siis tekib õigustatud küsimus kuhu see läinud on..?
                            Järgmise aasta eelarve puhul arvestati kindla Euroopasse pääsemisega, mis hetkeseisus on jäänud lahtiseks ning sestap lähenetakse ettevaatlikult?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Järgmise aasta eelarve puhul arvestati kindla Euroopasse pääsemisega, mis hetkeseisus on jäänud lahtiseks ning sestap lähenetakse ettevaatlikult?
                              No lahtist ei ole seal midagi. Küsimus selles lihtsalt, millal need rahad täpselt kätte saadakse. Ei näe küll mingisugust varianti, et karikavõitja ei tuleks kolmikust Sillamäe, Flora või Kalju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                                Kui see nii on, siis tekib õigustatud küsimus kuhu see läinud on..?
                                Mis asi ja kuhu läinud olema peaks? Sa räägid sellist juttu nagu liiguks siin rahamäed ja keegi on neid kuhugi kantimas käinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X