320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma veidi kommenteeriksin ka seda väidet, et "Eestis pole piisavalt jalgpallureid". Mul endal ei õnnestunud tänavu sellel kirgi kütnud fännide kohtumisel liiduga küll osaleda, aga ma olen ka üpris kindel, et jutt ei käinud nii väga sellest, et mitu inimest Eestis aktiivsemalt jalgpalliga tegeleb ja kes siin pool oma lõbuks palli taga ajab, vaid et palju on meil neid mängijaid, kellega rahvusvahelisel tasemel täitsa häbisse ei jääks.

    Nüüd kui siin üle poole hooajast on juba mängitud, siis võib vaikselt ka pilgu uue hooaja komplekteerimise suunas pöörata ja see pilt on kurb. Kui oleks minu võimuses, siis ma asendaks üle poole praegusest Kalju satsist, aga kellega sa nii väga siis asendad? Kui praegune esinelik + mõni üksik Narva mängija välja jätta, siis ülejäänud satside peale on Eestis minu hinnangul KAKS ETM väljakumängijat, kes oleksid võimelised hakkama saama sellel tasemel, mis käiks Kalju eesmärkidega kooskõlas. Kaimar Saag ja Reio Laabus + lisaks veel Markus Soomets, aga ta sihib juba hetkel kõrgemat lendu. Lisaks võid ju veel igast hindrekojamaade ja maksimgussevite allkirja eest ka võidelda, aga ega see mingit lisakvaliteeti juurde too.

    Siis kerkib ikka ja jälle esile, et miks Kalju enda noortesüsteemist siis esindusmeeskonda mängijaid nii väga ei jõua. Muidugi peaks see number suurem olema, aga siinkohal kiputakse jälle ära unustama eelmine punkt, et millisel tasemel see esindusmeeskond mängib või siis vähemalt soovib mängida. Kuidagimoodi ei saa võrrelda numbreid, et mitu oma kasvandikku jõuab näiteks Rakvere või Tallinna Kalevi esindusmeeskonda võrdluses siis Kaljuga või kasvõi Floraga. Need lähtepunktid, eesmärgid ja sportlik tase on lihtsalt nii erinevad. Kui Kalju või Flora on sportlikult suure sammu eelmainitud klubidest ees, siis peaks olema sama suur vahe ka noortetöös, et neil oma mängijatel oleks võimalik regulaarselt end oma klubis pildile mängida, aga see pole enam nii lihtne. Nagu pole tegelikult ka võrreldav see, et Freiburgist jõuab esindusmeeskonda rohkem mängijad kui Bayernist. Lõppkokkuvõttes peavad kõik Eestimaa jalgpalliklubid suutma kasvatada kvaliteetse(ma)id mängijaid ja kui ühel hetkel nende kasvatajaklubi jääb nende jaoks väikeseks, siis kui mitte otse välismaale liikuma, siis liikuma edasi vähemalt Eesti tippklubidesse. Ja kui see hetkel toimiks, siis ei peaks mõnitama igast mašitševe ja subbotineid, et miks sellise tasemega mängijad valitseva Eesti meistri ridades mängivad.

    ja et ei oleks kõik ainult Kalju keskne, siis tegelikult tunnevad ka teised suuremate eesmärkidega Eesti klubid - Levadia, Paide, Narva -puudust eelkõige just vajalikust ETM kvaliteedist. Flora seis on jah sellest oluliselt erinev, aga selle põhjustel ma ei hakka hetkel peatuma.

    Kommentaar


      Kalju kasvandikud mängisid Flora eest Euroopa Liigat ja ei jäänud häbisse. Miks nad Kalju enda ridades ei mängi on ise küsimus, mida on arutatud ja erinevaid versioone tuletatud.

      Kommentaar


        Hea töö!
        Impotendid!
        Hoholl on loll!
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Kas Khomutov on mingi vaimse puudega või?

          Kommentaar


            Selle vana IQ küll kõige kõrgem pole.

            Kommentaar


              See näib kahtlane.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See näib kahtlane.
                Kusjuures twitteris liikus kogemata betting kasutaja all 2-3h enne mängu liikvel panus, Home team Red Card over 0,5 ja over 0,5 Kalju mängu kohta. See kustutati suhteliselt kiiresti ära ja nüüd kui ma koju jõudsin ja flashscore vaatasin, siis lõi korraliku Deja Vu tunde sisse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See näib kahtlane.
                  Kui nii idiootselt need kaks kollast teenida, siis viib paratamatult jah mõtted kuhugi uitradadele...

                  Loodetavasti see nii siiski pole ja mees on lihtsalt loll ning parem Kaljule kui ta kohe koju saadetaks.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Kahju, see Dudelange on täna päris vilets. Kui Kaljul oleks normaalne ründaja ees usuks isegi vähemuses 2-0 skoori veel, aga on ainult Puri, kes saab raami ühe löögi 200st.
                    Bettimise variant on ka selline 50/60, kahtlen kas sellise mudamängu puhul ükski kontor mingeid arvestatavaid panuseid vastu võtaks? Eriti kui nad väga kahtlaselt ühte auku tulema hakkavad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Kusjuures twitteris liikus kogemata betting kasutaja all 2-3h enne mängu liikvel panus, Home team Red Card over 0,5 ja over 0,5 Kalju mängu kohta. See kustutati suhteliselt kiiresti ära ja nüüd kui ma koju jõudsin ja flashscore vaatasin, siis lõi korraliku Deja Vu tunde sisse.
                      https://twitter.com/IP_footytips sellise suhteliselt adekvaatse auditooriumiga betting side päeval retweetis kellegi kolmanda betting tipsi antud mängu punase kohta. Ehk siis kuskilt läks info liikvele, et rahad liiguvad. Loodetavasti, siis keegi sai korraliku papi taskusse lükata meil siin kodumaal ka ja ei toida ainult Ukraina ja muu ida maailma konni enda jalgpalli arvelt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        https://twitter.com/IP_footytips sellise suhteliselt adekvaatse auditooriumiga betting side päeval retweetis kellegi kolmanda betting tipsi antud mängu punase kohta. Ehk siis kuskilt läks info liikvele, et rahad liiguvad. Loodetavasti, siis keegi sai korraliku papi taskusse lükata meil siin kodumaal ka ja ei toida ainult Ukraina ja muu ida maailma konni enda jalgpalli arvelt.
                        Nii palju kui ma Kalju mänge sel hooajal näinud olen, siis see on ka ilma kihlveopettuseta päris okei panus. Tony Pulis oleks sellise mängupildi üle uhke.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Kahju, see Dudelange on täna päris vilets. Kui Kaljul oleks normaalne ründaja ees usuks isegi vähemuses 2-0 skoori veel, aga on ainult Puri, kes saab raami ühe löögi 200st.
                          Bettimise variant on ka selline 50/60, kahtlen kas sellise mudamängu puhul ükski kontor mingeid arvestatavaid panuseid vastu võtaks? Eriti kui nad väga kahtlaselt ühte auku tulema hakkavad.
                          Ega respektaablites neid väga tehtagi. Kuskil Hiinas.

                          Kommentaar


                            Nojah.... Londakul ka mingid betid sees

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Ma ei tunneks ennast kindlamalt, kui Kalju väravas oleks Londaku asemel näiteks Meerits või Aland.
                              Hehhee

                              Kommentaar


                                Tänane mäng oli täiesti võidetav, aga esimest korda kaotas Eesti klubi Luksemburgi klubi vastu mõlemad mängud. See mäng oli täiesti tehtav ja enne punast kaarti võimalusi suudeti korralikult luua. Ka vähemuses olles tekkis häid võimalusi, aga kahju, et Kalju hooaja parim mäng euroväljakul lõppes kaotusega. Samas näitas Kalju ära, et uue süsteemiga võib kõigest 1 mängu võit tagada kokku 6 euromängu.
                                Ei tahaks enam uskuda, et meie klubid kihlveopettustega seotud on, aga suvaliste jalgpallurite toomine idast, eelkõige korruptsioonirikkast ukrainast seda riski siiski suurendab. Kui Kaljul ei oleks mängus eurokohta, siis ma Kuno asemel lõpetaksin mõne välismängijaga lepingu ning asuksin väikesele noorenduskuurile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X