320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    EJL algatas arutelu, pakkus klubidele variandid ja küsis arvamust. Klubid olid ühel nõul.

    Eriarvamusi on ikka. Ükski dialoogkohtumine ei möödu mingis vaikuses, vaid alaliit valmistab ette materjalid ja neid arutatakse/muudetakse. Viimati näiteks muudeti noortetööjuhtide süsteemi ja aastalõputurniiri jaoks valmistatut. Kui ihkad konflikti ja sõimamist, siis seda tõesti ei ole, on asjalik jutt, kus klubid heas mõttes pommitavad oma nägemustega, aga saavad aru, et lõpuks peab kümnekesi kokku leppima.
    Ütlen kohe ära, et edasine on minu isiklik probleem, aga ma ei usu seda öeldut. Kindlasti ma ei pea silmas ega soovi näha koosolekuid, kus toimuks valimatu üksteise sõimamine, küll aga tuline argumenteeritud vaidlus keerulistes olukordades võib osutuda paremaks lahenduseks, kui kantseliitlik "arutelu". Sedasi tulevad välja nüansid, mis võivad mõlemat seotut osapoolt suunata kompromissile või parema laenduse poole.

    Mulle kui amatöör jalgpallihuvilisele näib ja see pole esimene kord, et siin ennist öeldud EJLi dialoogkohtumine oma nö. sõnumiga on lihtsalt semiosavalt serverritud PR trikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Kindlasti ei ole välismaa praktikale tuginedes tegemist Kalju kiusamisega, aga kuhu me selle piiri tõmbame, et kui piisav arv mängijaid kokku ei saa, siis hakkame tehnilisi kaotusi ka määrama, sest mänge pole kuskile lükata? Okei, ongi erakordne olukord, et tingimused ei pruugi olla kõikidele võrdsed, aga on ikka väga suur erinevus, kas sul 30 pealisest rosterist on 7 mängijat karantiinis või sul on tõsiseid raskuseid üldse 11 mehe kokku saamisega. Kristal loeb enne zoomis sõnad peale ja doktor saadab süstid pakiga teele. Okei, tood sealt mõned 3. liiga tasemel noored duubli pingilt appi, aga nemad peavad oma ELB hooaja ka kuidagi lõpuni veel mängima. Praegu oleme võtnud eesmärgiks, et novembri alguseks peab 27 vooru mängitud olema, mida meil oleks aega teha detsembrini. Eks aeg näitab, et kas ja kui palju neid kohtumisi enne seda veel tuleb, mida justkui tuleks edasi lükata. Kui arvatakse üksmeelselt, et mängime loteriid, siis mis mulgi suurt kobiseda on. Kuigi ehk oleks ikka mõistlikum spordivõistluse tulemusi selgitada võimalikult võrdsel ja kõrgel tasemel jalgpalliväljakul, mitte arstikabinetis.
      Tegelikult asjalik jutt, aga tundub, et Kalju on nõus selle jalkaliidu variandiga. Seega, küllap nad siis teavad, mis on parim .

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Mind ikka vahel ajab naerma, kui on PL tiimide ja liidu koosolekud siis kõik on alati ühele meelel, vahel jääb mulje, et mitte mingisugust enda arvamust ja kastist välja mõtlemist üldse ei võeta arutuse alla. Saan ju liidust aru. Ok, klubid kõik nõus, aga nagu kahtlaselt palju on koguaeg ühele meelel kõik klubid. Hetkel ju ilmselgelt on vaja natukene kastis välja mõelda sportlikust huvis lähtudes. Ei näe seal mitte midagi toredat kui nüüd Levadia peaks 7-0 nüüd põske panema Kaljule nädalavahetusel.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Sellised koosolekud üldse eksisteerivad ?
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            Algselt postitas asdf Vaata postitust
            Jalgpalliliidu initsiatiivil arutati 27 mänguga piirdumist kõigi Premium liiga klubidega eile. Eranditult kõik soovisid jätkata algselt välja kuulutatud formaadiga ehk 32 mänguga. On loogiline, et kui koroonaviiruse olukord läheb dramaatiliselt halvemaks, siis võib-olla peame asja juurde tagasi tulema, sellega olid ka kõik klubid nõus.
            Ma arvan, et Kalju võiks Levadiaga kokku leppida mõne muu toimumisaja. Sarnane praktika on juba varasemast täiesti olemas:

            https://soccernet.ee/artikkel/puhapa...taalia-klubiga

            Kommentaar


              Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
              Ma arvan, et Kalju võiks Levadiaga kokku leppida mõne muu toimumisaja. Sarnane praktika on juba varasemast täiesti olemas:

              https://soccernet.ee/artikkel/puhapa...taalia-klubiga
              Selline kino läks täiesti meelest juba ära, väga hea, et meelde tuletasid. Nüüd hakkas veel rohkem küsimusi jah tekkima nende kokkulepetega, et noh, nagu üks saab ja siis teine ei saa ja siis jälle vastupidi, ah ma isegi ei hakka..

              Tahaks nagu neutraalse vaatajana sportlikust vaateväljast põnevat hooaja lõppu, aga vägisi kuidagi ei taha see tulla.

              Kommentaar


                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                Ma arvan, et Kalju võiks Levadiaga kokku leppida mõne muu toimumisaja. Sarnane praktika on juba varasemast täiesti olemas:

                https://soccernet.ee/artikkel/puhapa...taalia-klubiga
                Ohh tõesti, see keiss on ju puhas kuld, miks tõesti ei saa nii teha

                Kommentaar


                  Kas Levadia tahaks kokkulepet või kindlat kolme punkti?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    See on natukene halb näide jah.
                    Kui mäng lükata kuu aega edasi, siis kes kus ja kuidas teab, mis seis meil on kuu aja pärast?
                    Ma olen poolt, et pigem mitte ühtegi mängu edasi lükata ja võimalikult kiiresti liiga lõpuni ära mängida, et ei peaks koroona juhtumite tõttu pausile jälle panema.

                    Kommentaar


                      Mura liigub ka järgmisesse ringi...
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        See on natukene halb näide jah.
                        Kui mäng lükata kuu aega edasi, siis kes kus ja kuidas teab, mis seis meil on kuu aja pärast?
                        Ma olen poolt, et pigem mitte ühtegi mängu edasi lükata ja võimalikult kiiresti liiga lõpuni ära mängida, et ei peaks koroona juhtumite tõttu pausile jälle panema.
                        Sambaz hammustas läbi mis ma öelda tahtsin. Flora-Paide mängu edasilükkamine ilmestab olukorda.

                        Sinu jutust tekib mulje, et liiga tuleks kuidagi ära mängida ja linnuke kirja saada. Liiga sportlik tase ja pingelisus ei oma rolli.

                        Kommentaar


                          Aus lahing, Levadial joppas igas elemendis. Korralik mäng poistelt, võitlustahe ja fookus olid paigas, müts maha. Karantiini-poisid ka tagasi, mõned trennid ja küll mängumootori jälle käima saab. EJLi otsust ma kommenteerima ei hakka, on kuidas on.

                          Paneme edasi rsk - kolmapäeval Tammeka!

                          Kommentaar


                            Müts maha tõesti kuttide ees. Väga kõva sisu ja tubli pingutus. Vähemalt punkti vääriti küll, nii tahtejõulist Kaljut naljalt ei mäletagi koduliiga raames, mõnigi mängija andis täna endast rohkem kui päriselt sees oli, aga kui ikka ühtegi lisakäiku tuua ei ole, siis on keeruline neid mängulõppe enda kasuks pöörata. Kuskilt jäi alati natuke puudu. EJL on vähemalt paindumatu (haha, jah) organisatsioon, et isegi erandkorras ei ole võimalik tühistada piirangud, et saaks 11 mehe asemel 13 mängijaga mängule tulla. Vähemalt nägime rahvustelevisiooni vahendusel Premium liigas 1. minuti KTM vahetuse ära. Täpselt nii jabur ja tõsiseltvõetav see praegune olukord ongi. Kolmapäeval sama trall, alustades sellest, kas Perk saab linnaloa ning ülejäänud kuttidele taaskordselt 90 minutit kannatamist. Loodetavasti jäävad vähemalt kõik terveks, aga sedagi vast naiivne sellise ettevalmistuse pealt loota, kus mängud üksteise otsas.

                            Tohver on viimasel ajal väga sümpaatseks muutunud, aga täna tundus vähemalt staadionilt küll erakordselt halb vile. Mõlemale poole.

                            Kommentaar


                              Ajalooline hetk oli siis ka rahvustelevisiooni ekraanil.

                              Kui tahate järele vaadat siis kuskil alates 9:30:
                              Jalgpalli Premium liiga 21. voorus alistas Tallinna FCI Levadia A. Le Coq Arenal peetud kohtumises Nõmme Kalju 2:1.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Ajalooline hetk oli siis ka rahvustelevisiooni ekraanil.

                                Kui tahate järele vaadat siis kuskil alates 9:30:
                                https://sport.err.ee/1137320/vaata-u...nomme-kalju-fc
                                Täiesti perses Järgmine kord võiks taolise olukorra kordumisel veel kuskilt mõne 40-aastase õllekõhuga KTMi 10 sekundiks platsile otsida. Ilmestaks veel paremini olukorra jaburust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X