320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    palju õnne must,õige viga
    Viga oli õige aga kohtunik ikka eksis. Karistuslöök oleks pidanud tulema ja üldse kohtunikud panevad villast. Teles on kuidagi ebakindel
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Viga oli õige aga kohtunik ikka eksis. Karistuslöök oleks pidanud tulema ja üldse kohtunikud panevad villast. Teles on kuidagi ebakindel
      Kohtunik on rassist, tundub!
      A Teles oli kuni penaltini ülihea.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Viga oli õige aga kohtunik ikka eksis. Karistuslöök oleks pidanud tulema ja üldse kohtunikud panevad villast. Teles on kuidagi ebakindel
        Selle kaameranurga alt väita, et viga oli kastist väljas on küll väär. Jah, jalad olid kastist väljas, aga keha ja pea? Võimatu öelda täpselt. Ise ketrasin kordust ~10 korda ja tundus, et pigem oli kastis sees... Kahju et see Kalju eurotee otsa sai, aga kiitus et nii kaugele jõuti! Järgmine aasta kogemusi rohkem ja äkki jõub isegi europa liigasse

        Telešit küll norida ei saa, küll aga neid keskkaitsjaid ja poolikuid, kes lasevad nii vabalt vastaseid löögile

        Kommentaar


          oioioioi Eestipoiss l6i ühe tagasi.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            oioioioi Eestipoiss l6i ühe tagasi.
            Peaaegu kaks isegi

            Kommentaar


              Kaks esimest Dnipro väravat ikka väga kahtlasel teel saadud. Mitte, et keegi kahtleks nende mägulises üleolekus, kuid sellisel kombel saavutatud kollid jätavad paha maitse asjale juurde. Kalju nägi üsna soliidne välja.Üsna tagasihoidliku eelarvega ja paljuski leegionärideta pallinud Plzen oli minu arust küll kraadi võrra parem kui meeletuid miljoneid sisse tampinud ukraina sats.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Rünnakul olid Dnipro mängijad ikka ohtlikumad kui Plzeni omad, kuid kaitse oli neil küll vägagi haavatav. Üldiselt võib ju ilusat juttu enne mängu ajada, aga Dnipro tuli seda mängu alahinnates võtma. Kaks tavapärast põhikoosseisumeest jäeti koju mänguks Shakhtariga puhkama ja esikinnas sai ka mänguvaba päeva.

                Tehti nii palju kui vaja oli ja ülemäära pingutama ei hakatud. Mul tuli teise poolaja keskel uni peale seda Dnipro mängijate pallikõigutamist vaadates.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                  Kaks esimest Dnipro väravat ikka väga kahtlasel teel saadud. Mitte, et keegi kahtleks nende mägulises üleolekus, kuid sellisel kombel saavutatud kollid jätavad paha maitse asjale juurde. Kalju nägi üsna soliidne välja.Üsna tagasihoidliku eelarvega ja paljuski leegionärideta pallinud Plzen oli minu arust küll kraadi võrra parem kui meeletuid miljoneid sisse tampinud ukraina sats.
                  Dnipro oli muidugi väga selgelt poole gaasiga mängimas ka. Kuigi kaitseliin polnud tõesti kindel ja see polnud ilmselt ka puhtast motivatsiooni puudumisest. Ilmselt ka põhjus, miks Ukrainas suurt duot (või triot isegi nüüd) murda pole suudetud.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    1:3 ei ole iseenesest midagi hullu ja pigem päris soliidne arvestades üldisi asjaolusid (klubide eelarved jnejne). Aga praegu jääb kerge okas ikka hinge. Võinuks seda Dnipro poole gaasiga sõitmist ja kaitse lohakust veelgi paremini ära kasutada. Pennal selline 50-50 olukord, aga teise värava puhul pidanuks käe kindlalt ära vilistama. Kolmas Dnipro oma võib öelda, et oli klassiga löödud. Kuni penaltini oli tegelt Dnipro kvaliteeti selles mõttes päris kenasti näha, et sisuliselt iga löök, mis tehti, oli raami. Ja korralik löök iga kord. Isegi kui Kalju mängija oli lähedal, siis suudeti nii head löögitehnikat näidata, et kõik lendas raami ja Teleš tassis vahepeal päris korralikult.

                    Ise pidanuks Kalju täna vähemalt kaks lööma nende võimaluste pealt, mis oli. Müstika on minu jaoks see, et Kalkun nimetas üheks mängu parimaks Kalju poolelt Purit. Minu meelest üks kehvemaid mehi platsil Kalju poolelt. Sööt oli üks sähvatus 90 minuti jooksul, mis jõuds ka õnnega pooleks kohale. Aga üldiselt minu meelest tema käes asi pigem sumbus. Sageli hoidis palli ka üle ja murdus vastase pressi all ning siis pidi pool meeskonda jälle kõvasti tagasi töötama.

                    Kommentaar


                      Mulle jäi prantsuse poiss oma aktiivsusega silma. Toomet tuli ülihästi mängu, aga pakuks Allanit Kalju parimaks.

                      Kommentaar


                        Ilusad kaotused ei ole küll kunagi miskit väärt, aga ma olen küll kuttide üle uhke, väga sümpaatne esitus. Kaasvõitlejate üle olen kah uhke!

                        Kommentaar


                          Allan ei kaotanud palli ning oli äärel terav. Kindlasti parim täna. Imelik, et ta Eesti liigas nii hullu ei pane. Sellise mänguga oleks ta peatamatu. Eks Kuressaare vastu tuleb teda korralikult motiveerida.
                          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                          Kommentaar


                            Pennal selline 50-50 olukord, aga teise värava puhul pidanuks käe kindlalt ära vilistama.
                            Minu arust oli seegi selge karistuslöök, mitte pennal. Aga nagu midfielder ütles,tasemevahe oli selge ja kokkuvõttes parem meeskond võitis. Kui Vosko oleks esimesel pooajal ära löönud, kes teab... Aga see on oleks.

                            Kommentaar


                              Mnjah, penalti EI OLNUD penalti, see olgu kõigile selge. Karistusalast väljas oli selgelt kogu asi.

                              Kommentaar


                                Euromängud on eredamalt välja toonud välismaalaste taseme. Tundub et tegu motivatsiooniga, mida kodune liiga ei paku.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X