320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Enne väravat jõudsin mõelda, et nüüd on Kalju seal maal, et mängitakse Vaprusega nagu võrdne võrdsega, olenemata lõpptulemusest. Minu seisukohast oli tulemus muidugi ülipositiivne aga värava puhul.. mida Avilov tegi? Bet,, oli Meeritsas nii kindel, alahindas vastast või olid jalad tõesti nii läbi? Ta ju jooksis täiesti lönta-lönta.
    Ma küsiks pigem, et mida Tsivelekidis tegi? Hindas palli lendu totaalselt valesti ning jooksis palli alt läbi. Avilov oli liiga kaugel, et seda paigata. Pärnakas sai vabalt jooksma ning Avilovi jookseb ka Neemelo üle, seega ei ole väga midagi imestada siin. Hästi lahendatud olukord ja täiesti teenitud võit.

    Kommentaar


      Egas Kalju tiitliaastal Frantsevi käe all ka mingit ilusat jalgpalli ei mänginud, selline "igav ja raamides jalgpall" ongi tema firmamärk, selle vahega, et toona oli materjal oluliselt parem tal kasutada.

      Nüüd on materjal sama kesine kui eelmine aasta, muudatused minimaalsed ja mille pinnalt see asi siis paremuse poole peaks olema olnud liikunud. Võis ju mõelda, et Kristal oli lihtsalt sitt treener, aga tuleb välja, et ega Frantsev ka sealt midagi rohkemat välja ei pigista. Või vaat et kehvemakski see asi läinud.

      Ründeosakond on sama õhuke nagu Gulagi vangi leivaviil ja see on andnud nii eelmisel kui sel aastal kõvasti tunda. Müstika on, et miks sellele tavel ei reageeritud. Lugeda sai ainult Kuno ja Frantsevi sõnu, et kõik on korras, mängijad on olemas, töö käib, tipp-topp värk! Kas Šapovalovile üldse lepingut pakuti kui ta seal end näitamas käis? Ma võib olla jätsin mõne sellekohase uudise ka lugemata, aga mulle meenub ainult Kuno kommentaar, et on selline tubli noor mängija. Kui ei tehtud, siis miks ei tehtud?

      Muidugi mingeid põhjapanevaid järeldusi on natuke vara peale viite mängitud mängu teha, aga no Kalju seisukohalt on olukord ikka päris hapu hetkel. Ja ega üldjuhul mingeid imelisi ümbersünde ka ei toimu, kui ei toimu muudatused nii treeneripingil kui mängijatevalikus.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust

        Kas Šapovalovile üldse lepingut pakuti kui ta seal end näitamas käis? Ma võib olla jätsin mõne sellekohase uudise ka lugemata, aga mulle meenub ainult Kuno kommentaar, et on selline tubli noor mängija. Kui ei tehtud, siis miks ei tehtud?
        Šapovaloviga lood sellised, et kahjuks see noorsant, nagu väga usaludsväärsed allikad väidavad, pole, ütleme nii, psühholoogiliselt kõige stabiilsem ja mitte kõige parema reaalsuse tajuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
          Šapovaloviga lood sellised, et kahjuks see noorsant, nagu väga usaludsväärsed allikad väidavad, pole, ütleme nii, psühholoogiliselt kõige stabiilsem ja mitte kõige parema reaalsuse tajuga.
          Ehk siis ei harmoneerunud Frantsevi distsipliiniga ja küsis liiga kõrget palka?

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Šapovaloviga lood sellised, et kahjuks see noorsant, nagu väga usaludsväärsed allikad väidavad, pole, ütleme nii, psühholoogiliselt kõige stabiilsem ja mitte kõige parema reaalsuse tajuga.
            No ma usun, et seal Kaljus oleks tal teisigi, kes hetkel reaalsusest aru ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              No ma usun, et seal Kaljus oleks tal teisigi, kes hetkel reaalsusest aru ei saa.
              Ja näed, saimegi jälle sõpradeks😄
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                Šapovaloviga lood sellised, et kahjuks see noorsant, nagu väga usaludsväärsed allikad väidavad, pole, ütleme nii, psühholoogiliselt kõige stabiilsem ja mitte kõige parema reaalsuse tajuga.
                Belov on siis mingi tipp-psühholoog, et ta Legionisse maandus? Vaevalt talle seal paremaid tingimusi pakuti. Ilmselt palk väiksem ja konkurents ründeosakonnas tundub ka Kaljust tugevam. Šapovalov tunduks oma kiirusega päris hästi Kalju “pikkpallpohhuiltette” mängujoonisesse sobivat ka. Korra mängus saaks ikka eest ära jooksma.

                Kommentaar


                  Kui Kalju oleks sarnaselt mänginud terve mängu nagu viimased 30 minutit siis vast oleks tablool seis miskine teine, kuid kui sul mängivad põhikoosseisus Subod, Kulinitsid ja asjad siis on tasemes ka mingid piirid.

                  Mind paneb hämmastama treeneritepingi lahendus mängust. Mina treenerina, kui saaksin aru et kedagi puruks ei sööda ja viimasel kolmandikul väga loovust pole siis sooviksin kasvõi pressinguga mingeid lihtsamaid variante leida ründamiseks, kuid Kalju on lihtsalt nii hallmass, et seal ei saagi asjad paremaks antud olukorras minna.

                  Mitmeid võimalusi on siin, et kas jätkata sunnitöölistega või leida pingilt või duublist mõni vihane noormängija, kel silmad põlevad ja kes tõesti tahab midagi väljakul teha, mitte ei tiksu niisama.

                  Kommentaar


                    Tundub ,et Kalju võidab järgmise hooaja esiliiga ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      No ma usun, et seal Kaljus oleks tal teisigi, kes hetkel reaalsusest aru ei saa.

                      Asi polnud sugugi palganumbris või Frantsevi süsteemis kinni, vaid ütleme nii, et iseloom ja käitumisstiil on need võtmesõnad, miks Šapovalov on koduklubi eest pallimas, mitte Freiburgi või mõne muu välis- või EV topklubi süsteemis.

                      Kommentaar


                        Kui nüüd otsida siit midagi positiivset, siis saab varsti seda kaotust ühe korra veel läbi elada. Ootan juba huviga Vapruse järgmist episoodi..

                        Kommentaar


                          Ah minge putsi ausõna.
                          Marin on ikka ilge flop. Mingid Subbod, Avilovid ja Kulinitšid võiks asendada noortega, kes reaalselt mängida tahavad. Mõttetud käekotihoidjad.

                          Kommentaar


                            Esimene poolaeg oli Kaljult ikka väga-väga hea, selline küps ja enesekindel mäng. Ei tea, mis teisel poolajal juhtus. Oleks need kaks sisuliselt 100%-ilist väravat ära löödud, ühegi neist, poleks Paidel tagasiteed mängu ka enam olnud.

                            Aga mis need oleksid-poleksid ikka maksavad, lõpp vajus Kaljul ikka täiesti ära. Kas oli Paide füüsiliselt parem või nad lihtsalt tahtsid seda kolme punkti rohkem (tabelisse vaadates oli Kaljul neid küll rohkem vaja), aga viimased paarkümmend minutit oli küll praktiliselt ühe meeskonna mäng.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Pärast kohutavaid esitusi näidati, et vahelduseks osatakse ja suudetakse ka palliga mängida. Kohati oli tunne, kas särgid pole mitte vahetusse läinud, aga kui selle raames palli ikka võrku panna ei suuda ja lõpus väljakule ära ka sured, siis vist ei ole ainult ebaõnn. Lõplikult on saanud vastuse küsimus, kas see sats vajas hooaegade vahelisel perioodil endale korralikku üheksat ette või mitte. Kui vaimselt see lõplikku pauku ei pannud, siis selle esituse pealt saaks edasi minna küll, aga siis vaatad tabelisse ja jõuab kohale, et selleks ajaks, kui lõpuks staadionile lastakse, on hooaeg juba läbi.

                              Kommentaar


                                Mul olid kõik säästud Paide peale pandud, viiendal lisaminutil panin kinni mängu. 1-1 kõige nõmedam seis, ei saa raha, ega ka lemmik ei võida. Viik alati lamp. Nüüd näen et raha tuli, aga Kalju kaotus oli ikkagi valus. Aga no ma suvel paar korda vean ennast ikka staadionile, isegi kui läheb halvasti. Ma terve elu jalkas sees olnud ja varem vaatasin nädalas kümneid mänge, nüüd kopp nii ees. Kohapeal Kalju mänge, täiega kaasa elades, suudan nautida. Meistrite liiga ei paku ammu enam pinget. Üldse ei huvita see praegune halb maine, aga pole ka igapäevane fänn, ehk saan aru, miks osadel tulihingelistel toetajatel piinlik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X