320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilus ilm täna jalgpalli vaatamiseks veel kõigele lisaks
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Ma loodan, et Kuno ja vandersellid on rõõmsad

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Ma loodan, et Kuno ja vandersellid on rõõmsad
        Need suvalised sõpruskohtumised nüüd küll väga publiku huvi ei tohiks mõjutada. Või mis selle pildiga öelda soovid?

        Kommentaar


          Soovis seda öelda, et head pela saab telkust vaadata samal ajal.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Sisuliselt Vinc havitab Kalju kontori tegemised. Polegi midagi nii ausat eesti vutiajakirjanikult ammu kuulnud, kaua seda umbernurga kakat toesti jouab kuulata. Vinc teenib muidugi jarjekordse kiituse. Muidugi kas Hiiule enam sisse saab, selles ei oleks kindel enam. Samas, saastusektor on ka taitsa okei.😉
            Ma loodan, et see aus jutt laieneb lõpuks ka muudele Eesti vuti osadele. Et vutti südamest vihkav Märt Roosna poleks ainus ajakirjanik, kes julgeks välja öelda, et poisid asjad on sitasti, vajame muutust. Ma ei kaitse üheski otsast Kuno häma, aga tuletan meelde, et meile on üsna sarnast häma juba sel suvel räägitud. Ei mäleta küll, et Vincent oleks siis barrikaadidele viskunud ja asunud kolleege läbi helistama, et lugejatele selgeks teha, et võiduprotsent ei näita mingist otsast seda, et koondisega kõik korras on ja valitud suunad õiged oleks. Ma olen kahe käega ajakirjanduse poolt, mis räägib lugejatega asjadest nii nagu need on, aga kui ühe klubi puhul ei hoita padruneid kokku (mida olgem ausad sealt ka lahkelt ette jagatakse), aga ülejäänud kohalikust vutist rääkides jäetakse parema läbisaamise nimel negatiivne pigem rääkimata, siis hakkab asi juba kiusu meenutama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
              Ma loodan, et see aus jutt laieneb lõpuks ka muudele Eesti vuti osadele. Et vutti südamest vihkav Märt Roosna poleks ainus ajakirjanik, kes julgeks välja öelda, et poisid asjad on sitasti, vajame muutust. Ma ei kaitse üheski otsast Kuno häma, aga tuletan meelde, et meile on üsna sarnast häma juba sel suvel räägitud. Ei mäleta küll, et Vincent oleks siis barrikaadidele viskunud ja asunud kolleege läbi helistama, et lugejatele selgeks teha, et võiduprotsent ei näita mingist otsast seda, et koondisega kõik korras on ja valitud suunad õiged oleks. Ma olen kahe käega ajakirjanduse poolt, mis räägib lugejatega asjadest nii nagu need on, aga kui ühe klubi puhul ei hoita padruneid kokku (mida olgem ausad sealt ka lahkelt ette jagatakse), aga ülejäänud kohalikust vutist rääkides jäetakse parema läbisaamise nimel negatiivne pigem rääkimata, siis hakkab asi juba kiusu meenutama.
              Kalju ja Kalju fännid on nagu Keskerakond, aga teised ju tegid ka

              Kommentaar


                kui see 5 eurone link tuleb nagu Kuno lubab, siis see on juba samm edasi. selline lahendus oleks võinud juba nädal tagasi olla ja loodetavasti vähemalt sama lahendus tekib ka järgmises ringis
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  kui see 5 eurone link tuleb nagu Kuno lubab, siis see on juba samm edasi. selline lahendus oleks võinud juba nädal tagasi olla ja loodetavasti vähemalt sama lahendus tekib ka järgmises ringis
                  Info Kalju facebooki lehel nüüd kinnitab 5 eurost ülekannet.

                  Kommentaar


                    Ma loodan, et celtic võidab 10-0. Mängu küll ei vaata.
                    Olen nõmmelt pärit, aga trans ja levadia on isegi sümpaatsemad klubid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Ilus ilm täna jalgpalli vaatamiseks veel kõigele lisaks
                      Võrreldes Kalju - Shkendija mänguga on ilm lausa fantastiline.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Metallica asemel kõlab täna A. Le Coqil Toomas Anni?

                        Kommentaar


                          Tra,kas staadioni helimees on kurt või ?

                          Kommentaar


                            Kuidas mängupilt üldiselt oli? Kolekiire õhtu, polnud aega mingit striimi vahtida ja sai aeg-ajalt vaid Soccerneti tekstipõhist live-ülekannet piieldud. Esimene poolaeg oli ikka väga hapu nagu ma aru saan (vaid üks blokeeritud pealelöök), aga teisel poolajal midagi ikka tekkis?
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Peeter Klein. See vend andis endast 200%. Kiidan!
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Üldiselt oli mäng Celticu kontrolli all. Teisel poolajal lasid šotlased vahepeal jala sirgeks aga nende treener kamandas mehed jälle korrale. Tulemus 0:2 kajastab see kord ilmekalt platsil toimunut. Kalju justkui üritas aga midagi ei tulnud välja, Celtic eriti ei higistanud aga lõi 2 väravat ära. CelticTV-st nähtud pildi järgi võib öelda, et kohati oli mäng isegi igav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X