320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti jabur punane kaart. Kahju, sest see mäng oli täiesti võidetav. Aga oleksid poleksid ei loe. Võideldi lõpuni selle eest props! Fookus Eesti meistriliigale tagasi.

    Kommentaar


      ma ei taha midagi sitasti oelda v kedagi solvata.ei taha ka ropendada.ma ei kahtlusta kedagi kihlveopettuses,kuigi tahaks,sest see,mida ma ma just vaatasin,ei kannata mingit kriitikat.seega,ma ei ytle-minge ka putsi ausalt (v6imalik vaid eesti klubijalgpallis).see ei ole normaalne
      kunagi pole olnd,et midagi polnd

      Kommentaar


        Kui Floral õnnestus tekitada usk Eesti Jalgpalli, siis Kalju oskab selle kohe maha matta.. suht mõttetu meeskond.

        Kommentaar


          Njah, Dudelange oli kõigist Eesti klubide eurovastastest nõrgima kvaliteediga meeskond. Mind isegi üllatas, et nad nii kesised olid, aga eks natuke ka arusaadav kui meeskond täiesti renoveeritakse.

          Paraku läks siis nii Kalju jaoks. Võib olla tuleks ka Tehval nüüd mõelda järgmist aastat silmas pidades suurema verevahetuse peale. Ilmselgelt nii mõnegi mängija jaoks pole Kalju ambitsioonid lihtsalt oskustega kooskõlas. Ja paha ei teeks ka välismängijate palkamise poliitika üle vaadata. Nii mõnegi Kalju toodu puhul jääd mõtlema, et kuidas ja miks selline üldse siia toodud on.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Kas olete pettunud, sest olgem ausad, edasi pääsemine oli täiesti reaalne?
            "Ma ei kahelnud kordagi oma tiimis. Te teate mind, ma olen realist, mitte romantik. Vastasvõistkond oli organiseeritud, tehniline, mobiilne ja kiire, aga Kalju pidanuks edasi minema."

            Oot mis mõttes vastane oli organiseeritud, tehniline, mobiilne ja kiire , aga miks Kalju pidanuks edasi minema? Keegi oskab seletada mida mõtles sellega Kalju peatreener?

            Kommentaar


              ma võin siin foorumist igast jama lugeda, aga kui keegi hakkab tooma siin match-fixing kahtlusi, siis minge konkreetselt vittu.

              esiteks sellise spordi aluspõhimõttega ei mängita ja teiseks ostke 1/2 100% match fixing tippe.

              khomutov on debiilik, keda ei näeks meeleldi enam selles särgis.

              PS! mitte ükski kuradi fixed match ei jookse kuskilt twitterist MITTE KUNAGI läbi, sest selline info lihtsalt ei liigu ametlike kanalite kaudu, küll jah, on tõesti asjatundjate jaoks võimalik väga kergelt neid laivist tuvastada.

              Kommentaar


                Korralik verevahetus ja noorenduskuur oleks ju loogiline, aga kas Kalju filosoofia lubab seda? Kui mõned teatud mängijad yle parda visatakse siis järgmisel hooajal võib neid ilmselt Legioni särgis näha

                Kommentaar


                  Eilsele kohtunikule lihtsalt meeldib väga kaarte anda:

                  Kommentaar


                    Minu arust on natuke imelik Kalju meeste ja treeneri arvamusi lugeda, et ala oleks pidanud edasi saama ja mängud näitasid, kui hästi nad ikka suurklubidega hakkama said.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tannn Vaata postitust
                      Minu arust on natuke imelik Kalju meeste ja treeneri arvamusi lugeda, et ala oleks pidanud edasi saama ja mängud näitasid, kui hästi nad ikka suurklubidega hakkama said.
                      Tõsi. Samas, kuidas sa meediale ikka ütled, et olime sitad ja ei väärinudki edasipääsu. Ainult väga suurte munadega treenerid ja mängijad ütlevad seda. Samas olen Romarioga nõus, see match fixing jutt pistke endale ilusti perse, lihtsalt oldi sitad ja Khomutov on loll. Thats all.

                      Kommentaar


                        Arvan, et kõik, kes mängivad fantasyit suudavad Kalju treeneri ja muude tähtsate ninade suhtes empaatilised olla.
                        Põhimõtteliselt on neil sama olukord, mis fantasy mängijal ette võib tulla. Poole hooaja pealt avastad, et võistkond on komplekteeritud maru kehv ja punkte üldse ei tule ning pagana mängijate arvu reeglid ja vahetuste hulk segavad joonele saamist, olgugi, et eelmine aasta läks nii hästi. Kõigil ei joppa iga aasta nii nagu näiteks Karl Möölil.

                        Kommentaar


                          Kaua seal Rootsis aken lahti oli, või on? Kas Kalju poleks näiteks täna võinud selle Liliu maha müüa?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kaua seal Rootsis aken lahti oli, või on? Kas Kalju poleks näiteks täna võinud selle Liliu maha müüa?
                            Eile oli viimane päev.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                              Eile oli viimane päev.
                              seega oleks eile hilisõhtul jõudnud teha ülemineku.

                              Kommentaar


                                Need tolgused tahavad kandideerida ikka jalgpalliajaloo suurimateks debiilikuteks. Kui jalgpallis mingigi õiglus eksisteerb, siis see meeskond medalit tänavu ei saa ja ma loodan, et ei saa, siis tehakse ehk ka mingi restart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X