320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    1. aprill?
    Minu arust ongi veider, et Nõmme Kalju selle asjaga kaasa läks, et selline asi postitada.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Minu arust ongi veider, et Nõmme Kalju selle asjaga kaasa läks, et selline asi postitada.
      Veider, et keegi seda teksti lugedes seda tōsimeeli uskuma jääb 😀

      Kommentaar


        Algselt postitas enrito Vaata postitust
        Veider, et keegi seda teksti lugedes seda tōsimeeli uskuma jääb 😀
        Okei, sõnastasin ehk valesti aga kes mind enam usub.
        Ma väga pealkirjast kaugemale ei jõudnud ja pole kursis kas Eesti klubidel üldse sellises ametis inimesi on?

        Kommentaar


          Kalju trollib ikka mõnuga jalka liitu
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Kalju trollib ikka mõnuga jalka liitu
            Eks nad esimeses järjekorras trollivad iseend sellega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Kalju trollib ikka mõnuga jalka liitu
              Tobe, andke Rattasepale 5-10 minutitki mänguaega, oleks kasu suurem. Mõnitate poissi.

              Kommentaar


                #frantsevout

                Kommentaar


                  Kaljul on uus koduvorm?

                  Kommentaar


                    Uus vorm on sama kole nagu tänane mäng. Täiesti seosetu tiksumine. Taome sirgjooneliselt palli ette ja loodame, et lühike Volkov seal need kõrged pallid kätte saab. Teenitud kaotus, pole midagi teha. Transile kiitus. Üks lambi olukord, kindlalt taga ja 3p tabelis käes.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Uus vorm on sama kole nagu tänane mäng. Täiesti seosetu tiksumine. Taome sirgjooneliselt palli ette ja loodame, et lühike Volkov seal need kõrged pallid kätte saab. Teenitud kaotus, pole midagi teha. Transile kiitus. Üks lambi olukord, kindlalt taga ja 3p tabelis käes.
                      Kui su peatreener võtab 60. minutil vaieldavalt Eesti Premium Liiga kõige loovama mängija välja 0-1 hoidva kaitsva võistkonna vastu, siis ma ei tea kuidas üldse võitma peaks. Frantsev ilmselgelt pole see treener kes Kalju praegu tiitlile viiks ja saan aru, miks Levadia eelistas Vassiljevit talle. Terve mänguplaan on enda väljakupoolel tiksumine ja pika ette panemine VOLKOVILe. Mõistmatu taktika.

                      Kommentaar


                        Uus vorm mulle täitsa meeldis isegi, aga see nagu kõige väiksem murekoht.

                        Klubist pole enam mitte miskit alles. Nii sitta Kaljut pole minu silmad veel selle 13-14 aastase perioodi jooksul näinud. Üks suur agoonia ja kannatuste jada on see 90 minutit mängupäevadel ning paraku peab tõdema, et ka identiteedipuudus on klubi tabanud.
                        Hetkel on pigem tunne, et seda klubi enam ei eksisteeri ja on aeglane ja piinarikas üleminek lõpliku kadumiseni.

                        Kommentaar


                          Mitte kordagi 90 minuti jooksul ei tundunud, et Kalju siin värava lööks. Esimeste mängude põhjal ütleks, et esikolmikust jäävad nad minimaalselt 10p kaugusele. Kes teab, äkki võtabki keegi nendelt neljanda koha ära.

                          Kaks müstilist asja Kalju juures.

                          Esiteks... Nende taktika, mida ei anna kuidagimoodi taktikaks nimetatagi. Silmad kinni pikk pall kasti? Volkov üksinda viie Narva mängija vahel, aga Subbotinid lükkavad ikkagi palli alla. See on kõige koledam jalgpall, mida ma üle pika aja näinud olen. Pole võimalik, et keegi kuskil usub, et see päriselt töötab.

                          Teiseks... Veremeiev. Kalju mängib oma 1. minuti vahetusega klouni, et tuua selline kloun platsile? Ilmselt kõige rumalam leegionär, keda ma üle pika aja näinud olen.

                          Kommentaar


                             

                             

                            Kommentaar


                              Tuleb oma sõnu süüa ja öelda, et ei ole tõesti mõtet KTM noormehi kiusata. Midagi halvemaks ei saaks küll sellest minna. Marin ja Volkov midagi üritavad pusida, Babichev on ka okei, aga ülejäänud kaaslaste kvaliteet on nii null, et paar aastat jalgpallitrennis käinud noormehe puhul suurt kukkumist ei oleks. Kartus oli, et Frantsevi tulekuga võib Natkho täiesti ära kaduda, aga see on hetkel ikka karm. Kui Frantsevit juba prooviti, siis võiks Voolaidi ka proovida.

                              Kommentaar


                                Kui nüüd tõsisemalt analüüsida, siis Kalju probleemid väljakul võtab kokku väga kehv tegutsemine üleminekuturul ja komplekteerimises. Viimase hooaja jooksul oli korduvalt võimalus tuua meeskonda mõni Premium liiga väga heal tasemel ründaja, kes suudaks hooaja jooksul lüüa ca. 20 väravat. TOP3 jõudmiseks on sellist mängijat hädasti vaja ja fookus peaks olema just antud probleemi lahendamisel. Ilma sellise ründajata on ikka väga raske võite noppida.

                                Eelmine hooaeg. Valikus oli nii Henri kui Hannes Anier. Üks läks Paidesse, teine Levadiasse. Kalju pakkumine ei olnud motiveeriv? Ju ei suudetud ära rääkida antud mängijaid. Ilmselgelt järgmiseks suureks nimeks tituleeritud Tamm ei ole kaugelt seal, kus ta võiks olla ning mis on ootused. Lühike Volkov sobib hästi ründesse, kui tema kõrval on väärt partner, kes suudab jõu ja kiirusega pidevalt ohtlikult vastaseid töödelda. Volkov mulle mängijana väga meeldib, aga rünnet ehitada üles tema ja Nathko peale, see tundub enesetapp.

                                Nathko on oma enda hale vari. Vastased saavad väga hästi aru, kuidas tuleb Nathko vastu mängida. Jõuliselt. Kogu sellest loovusest on väga vähe kasu, kui ainukene variant ette poole mängida on Volkovile, kes siis on üldjuhul 3-5 vastase vahel.

                                Nüüd minna laskmine. Minu meelest nii Subbotin kui Paur on oma parim enne minetamas. Kalju puhul on ka see probleem, et teatud mängijatega on pikad lepingud ning kui nad ei suuda mängida sellel tasemel nagu neilt oodatakse, siis proovitakse ikka veel ja veel. Ma saan aru, et siin saab öelda, et valikut väga pole ja mängime nendega, kes on. Arusaadav. Aga need mehed ju ei vea välja, kui eesmärgiks on meistritiitel. Ja siis mingid lambi vennad nagu näiteks Odilavio. Miks teda hoida? Kellele? Täielik lego.

                                Kui mingigi valemiga suudetakse saavutada TOP3 ehk see nö pronksine koht, oleks juba väga tugev tulemus ja üle oma varju hüppamine. Praegusel hetkel ei suudeta isegi hädist Narvat hammustada. See, et Legionist jagu saime oli ka pime õnn ja täielik joppamine.

                                Ka mina olen poolt, et Rattasepale oleks võinud anda ikka vähemalt 15-25 minutit, sest Veremejev on täpselt samasugune kaigas nagu iga teine import-eksport vend Kalju rivistuses.

                                Oskab keegi öelda, mis seis on Khomutoviga? Seda venda oleks hädasti vaja, et vähegi teravust luua. Kui pikalt ta on väljas? Pohhui, grindime edasi.
                                Last edited by Silver; 03.04.21, 14:57.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X