320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reina Vaata postitust
    Midagi ei ole, Kalju troglodüütidest fännid on soolased vastusele nende enda lollile naljale. Kellele meeldiks võlts tsiteering endast? OJ ei ole absoluutselt mu lemmik soccernetis aga artikkel on objektiivne ja Kalju on lihtsalt mannetu. Proovida päästa klubi mainet selliste sigadustega on ajuvaba. See mis platsil ja selle ääres toimub uskumatul kombel sada korda hullem veel. Paras Sillamäe treatment kuluks ära praegu, aga kuidagi proovib Tehva seda sitta pilpa peal hoida oma sõnavõttudega ja muutes mitte midagi klubis tõestades et ta on järjekordne mõttetu käpik.
    Mine putsi selle jutuga, päriselt ka. Püüan näha asja nii neutraalsena kui suudan, aga su monoloogse jutu peale hakkasin küll hetkel naerma. Kui sa näed seal objektiivseid hinnanguid antud olukorrale OJ poolt, siis sa oled tõesti võimas inimene. Järsku on saavutanud Trans justkui eetiliselt puhta klubi maine, kus me kõik peaks ära unustama nende kihlveoskandaailid, mida ilmselt keskmine PL fänn ei jõua kokku lugedagi ja Trans on justkui jumalt saadetud kingitus siia meie vutimaastikule. Ja Burdakov on ka AP hea sõber, kellega sõrves paar head napsu teha saunas. Omamata muidugi tähtsust kui palju mainekahju on tehtud sellega minevikus ja nüüd ongi justkui taipohhui sellest, sest ajastus ja olek sobib hetkel ilmselt väga hästi, et kottida ühte klubi. Siis ma tuleme OJ tagasi, kelle hinnangud, meie koondise/klubi jalgpallile on olnud paratamatult olnud nagu ühe vitsaga löödud, selle sama vitsaga mida eelnev sõrve mees pidevalt räägib. Siin pole ammugi enam küsimus NK fännides, mida sa hetkel ennast kujutad hetkel arvavat.

    Ja ma ennast pean endiselt Flora toetajaks, alates sellest kui nägin Kasimiri esimest korda Tartus mängimas. Aga näedsa, need kahtlased topeltstandardid häirivad endiselt, mis meil teatud seltskonnalt ilmuvad ikka aeg ajalt välja. Ikka sealt kus tuul tuleb

    Kommentaar


      Algselt postitas Reina Vaata postitust
      OJ ei ole absoluutselt mu lemmik soccernetis aga artikkel on objektiivne ja Kalju on lihtsalt mannetu.
      Mmmmmmmm ostsite mõnelt pankroti läinud ööklubilt mikkreid või mida sa Järvelaga pillud?

      Kommentaar


        Artikkel toob välja Transi ajaloo ja mängu statistika. Palun too endapoolne arvamus, alati on su mõttevälgatused oodatud siin

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Mis sigadusest sa täpselt räägid?


          Su heit on läinud isegi antud olukorras kõvasti üle piiri. Kellele või miks sa soovid ära panna? Mis see sulle annab?
          Sigadus on see "aprillinaljast" postitus. Kui sa ise ei saa aru mis sellega viga on siis jääda see selleks.

          Ma ei vihka kaljut jalgpallilises mõttes. Üks parimaid sõpru on Kalju fänn, olen palju treeninud Hiiul ja kodune tunne tekib sellega. Aga tundub et inimesed ei mõista mis mastaabis on see treenerite skandaal ja Tehva sõnavõtud sellega seoses mõjutanud nende tõsiseltvõetavust. KTMi triangel on ka oma teema ja see on juba rahvusvahelise negatiivse tähelepanu tõmmanud Kaljule selga. Ma usun et korralik puhastus lihtsalt kogu juhatusest treeneriteni tuleks kasuks. Mängijad on kahjuks lihtsalt mõjutatud kogu sellest pasarahast mis klubi ümbritseb.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reina Vaata postitust
            Artikkel toob välja Transi ajaloo ja mängu statistika. Palun too endapoolne arvamus, alati on su mõttevälgatused oodatud siin
            Esiteks juba pealkiri näitab ära , et selle artikkliga taheti Kaljule ära panna ja kogu see sarkastiline ja mõnitav toon Kalju tekitatud miraažist jne ei ole mitte humoorikas lisand vaid oma positsiooni ärakasutamine, et kedagi halvustada ja tampida. (Huumor on subjektiivne ma tean).

            Nüüd sa võid üritada kuidagi pehmendada, et sa ei vihka Kaljut ja üks sinu parimaid sõpru on Kalju fänn jne. See on natukene debiilne, sest loe oma eelmisi postitusi, kus õhkus seda otsest viha nii Kalju fännide, klubi, organisatsiooni ja kõigi suhtes.

            Ütleme nii, et võib aimata sinu isikliku mingit kokkupuudet mõne skandaaliga, mis sind on mõjutanud ja sellest tuleneb ka see viha. Kui see on nii, siis eks võib ka mõista, sest me kõik oleme inimesed.

            Kommentaar


              No ma võin küll öelda, et ma olen kalju heiter. Aga see OJ ka paras kloun.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reina Vaata postitust
                Sigadus on see "aprillinaljast" postitus. Kui sa ise ei saa aru mis sellega viga on siis jääda see selleks.

                Aga tundub et inimesed ei mõista mis mastaabis on see treenerite skandaal ja Tehva sõnavõtud sellega seoses mõjutanud nende tõsiseltvõetavust.
                No, aga räägi, mis mastaabis see siis on? Reaalselt faktipõhiseid näiteid, et saaks mastaapi hinnata. Ja tõsiseltvõetavusega sama asi. Kuidas sa seda hindad, mille alusel? Faktid sõber, faktid.

                Algselt postitas Reina Vaata postitust
                KTMi triangel on ka oma teema ja see on juba rahvusvahelise negatiivse tähelepanu tõmmanud Kaljule selga.
                See, et paar suvalist välismaist vutiportaali on siin-seal seda sheerinud, siis no harm done. See, kas selline nipitamine on õige? Ei ole ja seda on paljud fännid ka väljendanud. Kas KTM reegel on vajalik? Minu meelest ei ole, aga siin lähevad ka arvamused kaheks. Kes pooldab, kes mitte.

                Algselt postitas Reina Vaata postitust
                Ma usun et korralik puhastus lihtsalt kogu juhatusest treeneriteni tuleks kasuks. Mängijad on kahjuks lihtsalt mõjutatud kogu sellest pasarahast mis klubi ümbritseb.
                Nii, tuled puhastama? Kas sa reaalselt saad aru ka, kuidas jalgpalliklubi toimib? See pole mingi MTÜ organisatsioon, kus iga aasta valitakse uus juhatus ja president. Tahame seda või mitte, siis iga klubi on omaniku nägu. Kui kaob omanik, kaob suure tõenäosusega ka klubi. Ei ole nii, et see boss meile ei meeldi, mine ära ja võtame järgmise. Nii nagu Levadia toimimise taga on Levada, Paidet veab Verstoni-Veiko, Florat omab Pohlakute dünastia, Narvas on Burdakov, Kaljus Kuno, jne. Ma võin sulle saladuskatte all öelda, et kui Burdakov Narvas ära väsib ja pojal jalgpalli huvi kaob, siis pakib pillid kokku ka Trans. Iga klubi on seotud oma omanikuga ning on suuresti ka antud omaniku erabisness. Me neid ühiskondlikel alustel klubisid oleme näinud küll ja veel. Reaalsus on see, et suurt jalgpalli nad ei mängi.
                Last edited by Silver; 04.04.21, 08:01.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust

                  See pole mingi MTÜ organisatsioon, kus iga aasta valitakse uus juhatus ja president.
                  Nõmme Kalju FC MTÜ, https://www.inforegister.ee/80048819...LLIKLUBI-KALJU
                  Niisama nokin, reaalsuses on jah enamus premi klubisid kaugel normaalsest MTÜst.


                  EDIT. ja kui kuskil teha fännide osalusega klubi Eestis, siis miks mitte Kaljus, võtke laev üle!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas käbi Vaata postitust
                    Nõmme Kalju FC MTÜ, https://www.inforegister.ee/80048819...LLIKLUBI-KALJU
                    Niisama nokin, reaalsuses on jah enamus premi klubisid kaugel normaalsest MTÜst.


                    EDIT. ja kui kuskil teha fännide osalusega klubi Eestis, siis miks mitte Kaljus, võtke laev üle!
                    Juriidiliselt on kõik klubid MTÜ'd, aga reaalsuses mitte. Jutt, et võtke klubi üle, ei päde. Näita mulle mõni selline projekt siin või lähiriikides, mis oleks toiminud? Reaalsus on see, et klubi omanik on inimene, kellel on kontaktid ja kes paneb ka ise suure hulga pappi hakkama teatud olukordades, et klubi üldse eksisteeriks.

                    Kommentaar


                      Ma vaatasin mängueelseid kommentaare ja ma ei saanud otseselt ikkagi aru, kust tuleb see Kalju ja Transi ajalugude võrdlus? Iseenesest sellistele asjadele rõhumine kahtlemata kuulub jalgpalliajakirjanduse ja klubide identiteedi juurde, aga mulle tundub ka veidi kummalise koha peal ja ilma konkreetse taustata, et sellist võrdlust tuua. Kui isegi vahest peas mõlgub, siis praegu pole vast kõige õigem hetk selleks.

                      Kommentaar


                        Kus kuradi persest tuleb teil arusaam, et Järvela vastas sellega Pantrite naljale? Kui ta vastaks sellega meile, siis oleks tema vastus olnud suunatud ka meile, mitte klubi pihta.

                        Kui küsite kus kohast tulevad loosungid “Ajalooline, Sõltumatu, Iseseisev”, siis need on klubi enda mõeldud tänavuse hooaja loosungid. Neid näete vabalt Kalju FB lehe erinevatel postitustel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Kus kuradi persest tuleb teil arusaam, et Järvela vastas sellega Pantrite naljale? Kui ta vastaks sellega meile, siis oleks tema vastus olnud suunatud ka meile, mitte klubi pihta.
                          FBs tehtud nali, 1. aprillil, oli täiesti viisakas, ei mingeid roppusi vaid nutikalt komponeeritud ja sisult terav. Samas klassis "https://lugejakiri.ee/" sisuga, mis samuti minu arvates on väga hea nagu ka too postitus. Enda üle naermine ja enda üle ise nalja tegemine tuleb alati kasuks, jäämurdja nö.

                          Kui nüüd OJ tõesti selle peale solvus, siis tuleks mõelda, et kas ajakirjaniku amet on see õige amet, mida pidada, sest sellise õhukese nahaga olles on raske ja eriti raske on veel siis kui "sees" kõik pulbitseb nii hoogsalt, et sapises kastes paberil sõnakujul tahab ilmuda üleriiklikus nö. juhtivas teemaportaalis. Mõttekoht nii OJile, kui ka peatoimetajale. Olgem ausad, viimasel ajal on neid semiämbreid, mis kolisenud, olnud veidi rohkem kui peaks.

                          PS. (OJtism) Püüan hellalt vikerkaarelt eepiliselt kukkuma lastud mikrofoni.

                          Kommentaar


                            FC Impotent?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust

                              Kui küsite kus kohast tulevad loosungid “Ajalooline, Sõltumatu, Iseseisev”, siis need on klubi enda mõeldud tänavuse hooaja loosungid. Neid näete vabalt Kalju FB lehe erinevatel postitustel.
                              Selle pinnalt ütleksin, et siis isegi asjakohane võrdlus, kuigi tundub tõesti kergelt liiga ründav, aga jalka-ajakirjanikud toovadki selliseid võrdlusi välja ja see pole ikka päris sinna "Fc Impotendi" tasemele, mis oli ka asjakohane omal ajal.

                              Kommentaar


                                Sellise stiiliga jätkates võiks läbiva joonena enamike Premmi klubisi p**se saatma hakata.
                                Mida teeb Tuleviku logol 1912 või Vapruse omal 1922? Paide jällegi treenib Tallinnas, mis kuradi järvamaast te seal kodukal inisete? Kuressaare samamoodi + igavene sületäis Flora laenumehi. Tartu jällegi pole 20 a jooksul medalimänguni küündinud, kas ei oleks aeg juba ära panna selle eest? Flora kelkis viimaste aastate euromängudega, äkki ikka tuletaks meelde seda 20 aastast iket, igal võimalikul juhul? Ja noh, Levadia on lilleväetis mitte superklubi. Transi on liiga palju venelasi ja Legionis liiga vähe eestlasi.

                                Sopaloopimine alaku, ikkagi üldtunnustatud jalgpalliportaali mängukokkuvõte.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X