320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks meeldib Kunole iga klouniga pilti teha?
    Mujal maailmas on selleks ikka treener.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Miks meeldib Kunole iga klouniga pilti teha?
      Mujal maailmas on selleks ikka treener.
      Mida sa nüüd ajad?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Ah see Rein on mingi idioot. Ära pane ta postitusi tähele. MIngi anti-kalju vend on..

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Mida sa nüüd ajad?
          Seletan siis sulle uuesti- Kui Kaljusse tuleb keegi testima, siis Kuno teeb kohe temaga pilti. See pilt ilmub kohe Kalju lehele ja vahest ka Soccernet.ee s.




          Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
          Ah see Rein on mingi idioot. Ära pane ta postitusi tähele. MIngi anti-kalju vend on..
          Ma tänan.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Seletan siis sulle uuesti- Kui Kaljusse tuleb keegi testima, siis Kuno teeb kohe temaga pilti. See pilt ilmub kohe Kalju lehele ja vahest ka Soccernet.ee s.

            Ma tänan.
            Iseenesest on selle asja nimi TURUNDUS
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Kalju allstars

              Mis hetkest Raido Luhaorg ENDISEKS kalju mängijaks sai??? See kyss on sulle Arti???
              I`m not scared of dying, I just dont want to

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Seletan siis sulle uuesti- Kui Kaljusse tuleb keegi testima, siis Kuno teeb kohe temaga pilti. See pilt ilmub kohe Kalju lehele ja vahest ka Soccernet.ee s.
                No ja mis see muu maailma treener siia puutub?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Mõnel oli raske nädal vist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fiadila Vaata postitust
                    Mõnel oli raske nädal vist.
                    Raske nädal mõnel jätkub. Poolajaks ollakse Kalevi vastu 0-1 kaotusseisus.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      2-1 Kalju võit!
                      Super emotsioonid mängult lahkudes!!! Janar Tüki imeline käärlöök viigistas ja nurgalöögist lõi ära Martin Hurt. Isegi Smirnov jooksis täna!! Super!!!!!!!!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                        2-1 Kalju võit!
                        Super emotsioonid mängult lahkudes!!! Janar Tüki imeline käärlöök viigistas ja nurgalöögist lõi ära Martin Hurt. Isegi Smirnov jooksis täna!! Super!!!!!!!!!!
                        Tore päev Hiiu Staadionil.
                        Fänniturniir ja väikeste laste trenn. Kõik oli tore ja hea vaadata.
                        All stars mäng oli mida jälgida aga kaasa ei elatud meeskondadele (vähemalt mina ei märganud vastupidist) ning sellest isegi on kahju.
                        Kalju - Kalev:
                        I poolaeg: polnud ei fänne fänni sektoris, polnud ka mängu Kalju meeskonna pool. Kalevi värav oli loomulik asjadekäik ning hea et rohkem ei löödud.
                        II Poolaeg: Mõni üksik fänn lisandus, fännid hakkasid taas korralikult kaasaelama ning seda oli ka mängu pildist näha, et Nõmme Kalju meeskond ärkas ka kohe väljakul. Vahtused olid täna ikka otse kümnesse. Smirnov jooksis ja nägi vaeva väljakul täna, rõõm oli vaadata, et mees mängib taas nii nagu talt oodatakse. Tükk tuli ja lisas veel energiat ning VÄRAV (just suurte tähtedega) ning niiiiiiiiiiiiiiiiiii ilusat väravat näeb väga harva, käärid ristnurka kaitsjate vahelt. Kalju surus veel ja veel ning soovis seda võitu ning Hurt oli mees õigel ajal õiges kohas ning kõksas ära selle üli magusa võidu värava. Mis emotsioonid ja möll võis alata peale seda. Kalevile ei antu võimalustki teisel poolajal ning nii peabki. Brasiilia päeva võib taas korda läinuks nimetada. Edu ja jaksu järgmine aasta seda traditsiooni jätkata!!!


                        Need fännid keda täna fännisektoris ei olnud, see jäägu nende südametunnistusele, sest nii Getulio kui ka Kuno mõlemad vaatasid, et fänne on väga vähe kaasaelamas meeskonnale. Seda suurem tänu oli neile, kes näitasid oma lojaalsust ning elasid kaasa ka kaotus seisus olles ning aidates meeskonna võidule.
                        Brasiilia neiud, kes olid külla tulnud isegi hakkasid meiega kaasaelama ning seda oli südantsoojendav vaadata. Aitähh neile.

                        Kommentaar


                          80. minutil saadeti peatreener Aavo Sarap tribüünile.

                          Ma hakkasin selle peale kõvasti naerma Kalju mängul taas muljetavaldav arv rahvast!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                            Janar Tüki imeline käärlöök viigistas
                            värav oli tõesti super. videot saab vaadata siit - http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=8060
                            see värav algab 1:08 pealt.

                            Kommentaar


                              Miks ei võiks niimoodi palli kõigutada ja ilusat jalgpalli mängida esimest minutist, mitte et sul perse vastu seina on. Teisel poolajal läbiaegade parim esitus Kaljult ründefaasis, mis oleks vabalt võinud lõppeda ka 10 väravaga.

                              Mis aga jätkuvalt häirib on Kaasi käega ja jalaga mäng, enamus on ikka nii võssa. See on väga suur miinus, sest võtab Kalju potentsiaalsed kiirrünnakud Felipe ja Tõnna näol ära. Danka on selles vallas täpsem.

                              Võimalikest täiendustest ei oska miskit väga öelda, valgevenelane oligi täpselt sel tasemel, nagu eelpool on kõneldud ning Rafael kah miskit väga erilist ei olnud, aga kindlasti oleks Kaljule vajalik mängumees.

                              Kommentaar


                                Rafael täna vast jah nii väga ei säranud, aga ta on kindlasti palju palju parem. Valgevenelane oli natuke parem kui trennis isegi, aga noh, Kalju särgis teda vist näha ei tahaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X