320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Paraku kodumeeskonda need eriti ei näinud innustavat.
    Täitsa nöus! Eks see selline huvitav üritus ole. Prooviti seda ka hispaanias aga eks päris inimesi ja adrekat see ei asenda. Pooleldi treeningmänguks jääb ikka. Worth a try.

    Kommentaar


      Algselt postitas enrito Vaata postitust
      Täitsa nöus! Eks see selline huvitav üritus ole. Prooviti seda ka hispaanias aga eks päris inimesi ja adrekat see ei asenda. Pooleldi treeningmänguks jääb ikka. Worth a try.
      Vähemalt ei jää telepilti, kui keegi kellegi põlved ära murda ähvardab. Seega hea idee, tehke rohkem.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Vähemalt ei jää telepilti, kui keegi kellegi põlved ära murda ähvardab. Seega hea idee, tehke rohkem.
        See Järviste ,,wannabe Conor Mcgregori,, suuvärk lõi täiesti mõttetu ja masendava 0:0 mängu igalepoole uudistesse. Oleks sealt tulnud mingi ,,TA-LL-INN-AAA FL-OO-RAA ja Viies sektor laulab kõlaritest üle staadioni, siis poleks see mitte kedagi kottinud ja oleks 3 minutiga kõigil meelest olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          See Järviste ,,wannabe Conor Mcgregori,, suuvärk lõi täiesti mõttetu ja masendava 0:0 mängu igalepoole uudistesse. Oleks sealt tulnud mingi ,,TA-LL-INN-AAA FL-OO-RAA ja Viies sektor laulab kõlaritest üle staadioni, siis poleks see mitte kedagi kottinud ja oleks 3 minutiga kõigil meelest olnud.
          Ma ütlen, et mingi Kuressaare võiks endale näiteks Brigitte Susanne Hundi kaitsesse võtta. Koguaeg muudkui kirjutataks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma ütlen, et mingi Kuressaare võiks endale näiteks Brigitte Susanne Hundi kaitsesse võtta. Koguaeg muudkui kirjutataks.
            Õnneks mängib Kure liiga hästi hetkel ja neist peab niigi kirjutama

            Kommentaar


              Pean korduvalt mainimia, et Kristaliga on Kalju lagi 3. koht
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                Miks ei ole siiani suudetud kodulehel mängijate nimekirja uuendada? Peaaegu pool aastat möödas ning ei mingeid muudatusi.

                Kommentaar


                  Ilus võit, korralik ülesõit! PV karistuslöök oli päris mahe..

                  Kommentaar


                    Võimas esitlus täna Kalju poolt! Siiski kas ma olen ainukene, kelle jaoks iga järgneva hooajaga tundub Kristal üsna ebasümpaatne treener? Selline Aavo Sarapi stiili, kes pidevalt möliseb kohtunikega ja targutab palju?
                    reisisell.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
                      Võimas esitlus täna Kalju poolt! Siiski kas ma olen ainukene, kelle jaoks iga järgneva hooajaga tundub Kristal üsna ebasümpaatne treener? Selline Aavo Sarapi stiili, kes pidevalt möliseb kohtunikega ja targutab palju?
                      Eks ühest küljest on teatud emotsionaalsust tore näha meie treeneritelt. Aga liigne ärplemine ja tõmblemine iga väikse asja puhul on saanud Kristalile juba kombeks ja see tekitabki ebasümpaatse mulje. Belovi puhul näiteks tundub see emotsionaalsus rohkem loomulikuna, kui Kristali puhul.

                      Kommentaar


                        Kristal on muidu muhe sell, aga nii kui kõlab avavile, siis tõmbab sellise sae käima. Ma ei kujuta ette, mis tal vererõhk on terve mängu vältel. Päris toorelt tulistab, aga kui tulemusi on ette näidata, siis palun, jätkaku. Tänane võit oli ikka päris tõsine võitlus. Sorri, aga juuni, Hiiu KUNSTMURU ja Premium liiga jalgpall ei käi väga kokku. Päris robustne värk ikka, aga paneme edasi.

                        Kommentaar


                          Millal Kalju viimati võõrsil kaotas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vask Vaata postitust
                            Millal Kalju viimati võõrsil kaotas?
                            Premium Liigas viimane võõrsilkaotus 26. august 2017, kui kaotati Kadriorus 0:2 Levadiale.
                            2019 aastal kaotati 3 mängu ja need kõik Hiiul, vastavalt Paidele, Florale ja Tammekale. 2018 tuldi ilma ühegi kaotuseta meistriks.

                            Kommentaar


                              Ma pole veel aru saanud kas Nacho on hea või mitte, arusaadavalt seda meest on praegu niimodi lõhutud seal keskväljal, et jube.

                              Kommentaar


                                Nachinjo on tegelikult ikka väga hea. Ta on täpselt selline mängija kelle parimad omadused tulevad välja kui sul on hea tiim taga, kas Kalju on hea tiim on juba teine küsimus. Aga üldjuhul see esimene puude ja platsinägemine meenutab veits Zakat. Nachinjol on muidugi ka näha, et nooruses on tehtud korralik tehniline pagas alla - mis teadupärast on vutis tähtsaim element. Ja just see jätab meie kohalikel mängijatel soovida väga tugevalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X