320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Aus jutt jep muidu, Marek. Kuid selle vahega, et härra Jope käib väga tihedalt staadionil mänge vaatamas, ilmselt rohkem kui keskmine foorumlasest pihuneerija.
    Seda haigem on see ila, ma väga vabandan.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Tead, Jope, miks ma Teaduste Akadeemia presidendile Tarmo Soomerele Rosby lainete kineetilise teooria teemal loenguid ei pea?

      Ma ei tea neist lainetest mitte sittagi.
      Ja lõpetuseks selline pärl

      Väga hea postitus, Marek.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Seda haigem on see ila, ma väga vabandan.
        Ausalt öeldes ma ei saa aru, et millest selline ärritumine. Mida jope siis nii väga valesti ütles. Mõlemas arvamuses on oma point, seda ei saa keegi eitada. Lisaks oma arvamuse ütlemise eest ei peaks küll põlvedega selga hüppama juhul kui öeldu väga ei meeldi.

        PS. Ka mina käin kohal staadionil ja ei vaata ei ilma ega ka. nõ mängu atraktiivsust ja ka mulle on rallist samuti pohlad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Ja kui sa juba selle teema peal oled, siis palun selgita mõne lihtlausega seda ka, kuidas Eesti klubide tribüünid täituvad (ja kas aasta, kahe või kahekümne jooksul? See on väga oluline) inimestega KOHE, kui igal viimasel kui kunstmurulapikesel on katus ja istmesoojendusega tribüünid. Või...
          Selgitas juba. Pole taset, pole piisavat kvaliteeti, pole põnev ega huvitav. Kui Sambaz väidab, et Jope on keskmisest suurem staadioni külastaja, siis tekib muidugi küsimus, et miks ta üldse käib seal kui see tema jaoks huvitav ja põnev pole. Mina sadomasohhist pole ja ei tee kunagi midagi, mis mulle midagi ei paku. Aga eks inimesed ongi erinevad.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Jube laialt on levind väärarusaam, et oma arvamuse avaldamise eest teistsuguse arvamusega vastu vahtimist saamine on kuidagi kohutavalt ebaõiglane, või justkui oleks oma arvamuse avaldamine kuidagipidi selle arvamuse idiootseks pidamist välistav asjaolu.

            Mul on siiralt kopp ees teiesugustest elukutselistest kritisööridest, kes 99% juhtudest ei anna endale aru, mis sitta nad suust välja ajavad. See on ka põhjus, miks ma foorumis pikalt vait olin, ja noh, eks nüüd olen jälle.

            Jõudu tööle. Käige ikka tribüünil, seda on tore kuulda, et selles osas eksisin. Aga minge PALUN perse oma absoluutse, igikestva, kontsentreeritud, igasuunalise, kõikehõlmava (ja enamikul juhtudest alusetu või ebainformeeritud) negativismiga.

            Kommentaar


              ma vist ainus, kelle jaoks Jope tekst oli pigem retooriline ning väljendanud enda ega ka teiste personaalset hoiakut. Loogikaliselt veidi vigane, aga kedagi halvustav...? foorumi võlud.
              Mareki jutt muidugi mõistlik, vist.

              Kommentaar


                Kui me räägime liiga tasemest tervikuna, siis loomulikult, teame ju kõik, et see pole just kõrge. Ja loomulikult on inimesi, kelle jaoks on see määrav. Norras olles tahtsin kohalikku mängu vaatama minna ja küsisin kahelt norrakalt, et kus-mis ja millal on võimalik. Enne seda kui oma küsimusele vastuse sain, pidin 10-15 minutit kuulama kui sitt on Norra liiga ja et nemad seda küll ei vahi, nemad vaatavat ainult Premier League-i. Et ega me eestlased nii erilised ka pole.

                Küll aga ei saa ma aru sellest, kui samasse lausesse põimitakse huvitavus ja põnevus, millel pole tasemega vähimatki ühist. Teinekord on laste hoovijalgpalli vaadata ka märksa põnevam kui seda päris jalgpalli. Tase ja põnevus ei ole sünonüümid.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Vahelduseks ka natuke juttu platsil toimuvast.

                  Kaarel Usta: "Mind Kaljus oodanud väljakutsed on ju ikkagi täiesti teistsugused. Soomes mängisin ja oli lõbus, aga siin mängin ju meistritiitli nimel! Eks see pani mulle hooaja esimeses pooles ikka väikese pressi peale. Aga nüüd on kõik hästi."

                  Nõmme Kalju ääreründaja Kaarel Usta esimene hooaeg Premium liigas algas konarlikult ja mitmete väga varajaste väljavahetamiste saatel, ent on viimastel nädalatel hoopis jumekam – peatreener Marko Kristal usaldab teda palju rohkem kui mais, juunis või juulis.

                  Kommentaar


                    Legion teenis sel hooajal Hiiult 4 punkti.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Hiiu kunstmurule tuleb kiiremas korras pomm alla panna, see ei ole kvaliteetse jalgpalli mängimiseks mitte ühelgi meeskonnale kasulik. Vihmaga toob selle veel eriti esile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Hiiu kunstmurule tuleb kiiremas korras pomm alla panna, see ei ole kvaliteetse jalgpalli mängimiseks mitte ühelgi meeskonnale kasulik. Vihmaga toob selle veel eriti esile.
                        Kannata, Flora varsti ju ehitab neile
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Hiiu kunstmurule tuleb kiiremas korras pomm alla panna, see ei ole kvaliteetse jalgpalli mängimiseks mitte ühelgi meeskonnale kasulik. Vihmaga toob selle veel eriti esile.
                          Olles kunstmurunduses täielik võhik, siis uurin, et mis Hiiu kattel täpsemalt viga on. Liiga kõva? Olen kuulnud, et nö. niisutussüsteemi pole, et muuta palli liikumine kiiremaks. Mis veel võiks parandamist vajada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Kannata, Flora varsti ju ehitab neile
                            Jep, eks siin ei pea olema hiromant, et mõistmaks miks sellised skeemitamised. Järgmine aasta on uued pealiku valimised ja ideaalne lüke teha ilus heategu oma ainsale oponendile ja lüüa rind kummi ja pärast vehkida veksliga - me tegime ju stata, olgu see hääl meile antud ja ära enam kobise härra tehva. Mitte, et seda kiiremas korras vaja ei oleks aga liiga läbinähtav küll jep

                            Kommentaar


                              Nõmmekatel kaarte mängida meeldib, loodetavasti uut kooronapuhangut siis ei tule seekord.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                Nõmmekatel kaarte mängida meeldib, loodetavasti uut kooronapuhangut siis ei tule seekord.
                                läbi põdenud ja värki..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X