320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Kimbaloula on iseenesest tore mängija, aga minu silmis suhteliselt ebastabiilne. Tema kiirus tuleb välja ainult olukorras, kus Kalju läheb kontrasse, äärel on ruumi ning pall tuleb jooksu peale. Ta ei ole mängija, kes suudaks selg ees värava poole mängida või kohapealt 1-1le ära teha. Kui ta on juba sammudes, siis on lugu teine. Kindlasti peab äärel ka ruumi olema, sest sellist tehnikat tal küll ei ole, et 2 mehele ära teha. Füüsiline pool on tal ka minu meelest suhteliselt nõrk, täpselt nagu Quintieril. Kui vastas on vähe jõulisem mängija, siis jalgadel püsimine on vaevaline ning palli omaks saamisel on teda väga lihtne tasakaalust välja viia, mille tulemus on ka kohe palli kaotus.

    Usun, et prantslane suudab veel areneda ja temast võib täitsa asja saada, aga esmalt tuleks järgmine samm edasi astuda või Kaljus kandvat rolli mängida. Ilmselgelt pole tal Felipe-Nuneselikku tehnikat ja kiirust, millega täiesti süütutes olukordades mänge otsustada. Minu jaoks oli Dnipro mängudes ta väga kahvatu ja loota mingit ekstra-hüpet kõrgemale on natukene ennatlik. Enne tuleks Eesti liigas kõvasti juurde panna. Seega arvan, et igasugune Premieri jutt on ülepaisutatud.

    Muidu iseenesest täitsa tore poiss ning heade eeldustega. Selleks, et kuhugi pääseda tuleb Euromängudes ikka väga solid esitusi pakkuda. Hea näide on Teemu Pukki, kes tõmbas HJK korralikult sae käima mõni hooaeg tagasi ning siirdus Saksamaale. Kui sa sulandud halli massi ja 90 minuti jooksul midagi silmapaistvat ei tee, siis on raske siin ka midagi skautida..
    Võtsid sõnad suust ja panid need kirja paremini, kui oleks ise osanud.

    Kommentaar


      Siiani vaadatakse seda ühte lipu teemat...tegelikult on kahe nädala jooksul kolm korda kalju kalts vastastele jäetud...esimest korda saadi andeks aga õppust ikka ei võetud..."kontrollisime KAKS korda"...kokaiini tarbides ei piisa 10X kontrollimisest ka mitte.

      Kommentaar


        Kuule tola, räägi kuidas siis kolm korda lipp vastastele jäetud? Roojad igal pool foorumis, facebookis, tõenäoliselt ka delfis, postimehes ja õhtuleht online-is, asjadest millest sa midagi ei tea või millest sa aru ei saa. Ütle mulle miks peaks tifo eest kiituse saama klubi, mitte fännid?

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Siiani vaadatakse seda ühte lipu teemat...tegelikult on kahe nädala jooksul kolm korda kalju kalts vastastele jäetud...esimest korda saadi andeks aga õppust ikka ei võetud..."kontrollisime KAKS korda"...kokaiini tarbides ei piisa 10X kontrollimisest ka mitte.
          kalju "kalts"
          mis sõnavara või suhtumine see selline on.
          kust tuleb see vihkamine sinu sisse?

          see kui oma klubi fännatakse (mis on teatud määral ühtekuuluvustunne) - ei tähenda see veel seda et kõiki teisi VIHATAKSE?
          eesti koondise mängul ollakse ju koos külg külje kõrval ja fännatakse eestit kas pole nii?
          ei ole ju maailm must ja valge, ei jagune rangelt - meie ja nemad (st kõik teised kes on justkui meie vastu) - see suhtumine on pärit natuke teisest kultuuriruumist, mitte eesti omast.

          minu arust teine eesti klubi om ka "oma", okei mitte nii südamelähedane aga siiski pigem oma.
          näiteks mõni eesti klubi mängib euroliigat siis ju pigem hoiad ikka neile pöialt mitte ukrainlastele või poolakatele või šotlastele eksju?
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            kalju "kalts"
            mis sõnavara või suhtumine see selline on.
            kust tuleb see vihkamine sinu sisse?

            see kui oma klubi fännatakse (mis on teatud määral ühtekuuluvustunne) - ei tähenda see veel seda et kõiki teisi VIHATAKSE?
            eesti koondise mängul ollakse ju koos külg külje kõrval ja fännatakse eestit kas pole nii?
            ei ole ju maailm must ja valge, ei jagune rangelt - meie ja nemad (st kõik teised kes on justkui meie vastu) - see suhtumine on pärit natuke teisest kultuuriruumist, mitte eesti omast.

            minu arust teine eesti klubi om ka "oma", okei mitte nii südamelähedane aga siiski pigem oma.
            näiteks mõni eesti klubi mängib euroliigat siis ju pigem hoiad ikka neile pöialt mitte ukrainlastele või poolakatele või šotlastele eksju?
            Nõus! Ma parema meelega loeks üksteise kiitmist foorumites... Ning väljaku ääres tahaks näha Flora fänne Levadia omasid kallistamas pärast seda kui Hunt on värava löönud ja vastupidi. Mida nad kaklevad koguaeg

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
              Nõus! Ma parema meelega loeks üksteise kiitmist foorumites... Ning väljaku ääres tahaks näha Flora fänne Levadia omasid kallistamas pärast seda kui Hunt on värava löönud ja vastupidi. Mida nad kaklevad koguaeg
              kiita hea esituse puhul ongi normaalne, tavapärane.
              eestis see siiski miskipärast kuidagi võltshäbi all... parim mida teine eestlane usaldab ennast teisele ütlema on - et "normaalne". ei öelda et hästi tehtud vms, öeldakse "normaalne". paneb mõtlema kas pole?

              kui hunt lööb florale värava siis on ju hoopis erinev kas tunned kurbust oma meeskonna kehva esituse pärast või viha vastasvõistkonna vastu; no kui raske on sellest vahest aru saada?

              viha ja kurbus on kaks erinevat asja.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                kalju "kalts"
                mis sõnavara või suhtumine see selline on.
                kust tuleb see vihkamine sinu sisse?
                Kui sa telgitaguseid teaks siis saaksid aru. See aasta on nad piisavalt väga haigeid asju teinud. Nad ise teavad ka miks. Foorumirahvas ei tea ja ei viitsi kaagutada ka siin sel teemal, et miks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Kui sa telgitaguseid teaks siis saaksid aru. See aasta on nad piisavalt väga haigeid asju teinud. Nad ise teavad ka miks. Foorumirahvas ei tea ja ei viitsi kaagutada ka siin sel teemal, et miks.
                  Tüüpiline.
                  Ala mina tean,aga ma ei ütle sinule,ning ma loodan,et suutsin sul tüki sisse ajada ,aga ma ei ütle sulle nagunii,sest ma tean rohkem kui sina.
                  Sellises stiilis kommentaar , siis minu arust ballacki poolt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    ...kust tuleb see vihkamine sinu sisse?...
                    Ballack sai Pantritelt peksa, ilmselt sellest súvenes tema viha veelgi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Zydrate Vaata postitust
                      Tüüpiline.
                      Ala mina tean,aga ma ei ütle sinule,ning ma loodan,et suutsin sul tüki sisse ajada ,aga ma ei ütle sulle nagunii,sest ma tean rohkem kui sina.
                      Sellises stiilis kommentaar , siis minu arust ballacki poolt.
                      "Kes teab, see teab, aga sina ei tea." - Ballack.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                        Ballack sai Pantritelt peksa, ilmselt sellest súvenes tema viha veelgi.
                        Ma ei nimeta seda peksa saamiseks. Rahulikult seisin ja täiesti lambist ootamatult tuli ja lõi. Ma ei tohtinud kaklema ka hakata kuna muidu oleks enesekaitsepiiride ületamine olnud (kuna rohkem ei teinud ta midagi mulle)...eks see ajas närvi küll ja süvendas viha...viha põhjus aga ei ole selles...põhjus on hooaja algusest/natuke enne seda pärit mis on palju hullem asi. Myrgel võiks ise rääkida millised psühhopaadid kalju fännid on...kui myrglil mune on piisavalt, et välja öelda see. Sellistest haigetest tegevustest kirjutatakse tavaliselt uudistes. Mina seda välja ei ütle kuna muidu tuleb mingi piuksumine kuidas ma kaeban.
                        Eelmine aasta veel oli kalju lihtsalt rivaal...selle aasta kalju fännide tegevuste pärast vihkan seda klubi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas StenV Vaata postitust
                          Kuule tola, räägi kuidas siis kolm korda lipp vastastele jäetud? Roojad igal pool foorumis, facebookis, tõenäoliselt ka delfis, postimehes ja õhtuleht online-is, asjadest millest sa midagi ei tea või millest sa aru ei saa. Ütle mulle miks peaks tifo eest kiituse saama klubi, mitte fännid?
                          Pealtnägijad teavad rääkida, et A. Le Coqil oli Dnipro fännide käes üks teie lipukene korraks. Ühe leidsime meie. Üks oli Dnipro kodustaadionil. 1+1+1 = 3 minu teada. Kui ise neile selle andsite, et nad lehvitada saaksid seda siis palun vabandust muidugi, et asjast valesti aru sain ja hoolimatuseks pidasin.

                          Sinu lause "tõenäoliselt ka delfis, postimehes ja õhtuleht online-is, asjadest millest sa midagi ei tea" on täitsa hea. Su jutt ("millest sa midagi ei tea") kehtib täpselt sinu öeldu kohta ja seda veel sama lause kohta Eriti rõhutaks sinu sõnu "tõenäoliselt ka".
                          Ei käi mina ajalehtede kommentaariumides kirjutamas. Kui sinu arvates käin nendes kommenteerimas siis tee copy paste siia kasvõi üks minu postitus ja annan sulle kasti tasuta õlut (kalju fännidele tasuta õlut ei tahaks anda aga kuna nendes kommenteerinud ei ole siis ei pea ka andma teile tasuta õlut). See kui sa nüüd lähed teed mingi kommentaari kusagil ja nimeks ballack paned ja siis siia copy paste teed siis see ei lähe arvesse. Et teada saada kas mina kirjutasin, linnavalitsuse alfaisane Kutser või keegi kolmas siis võta vastava ajalehega ühendust...usun, et aitavad su hädast välja eriti kui pool võidust neile lubad (kes ei tahaks tasuta õlut...kui padukarsklased välja arvata?). Sul peaks nüüd motivatsiooni küll olema, et otsima hakata olematut.

                          Kiituse võite saada selle plagu eest mis teil muuseumi läks ma nüüd ei mäleta kas eelmise aasta lõpus või selle aasta alguses. Ostsite ise materjalid, tegite ise valmis ja siis lehvitasite (vähemalt nii rääkis üks kalju fänn)...väga hea...aga sümbolite kohapealt peate veel palju õppima. Üks kord meistriks tulnud ja juba ehivad end tärniga...nojah tase...

                          Kommentaar


                            Nonäed, postitad asjadest millest sa ei tea või aru ei saa. Dnipro fännid varastasid enne mängu korraga kaks lippu, enam lihtsalt ennem mängu sektorit valmis ei pane, et vältida selliste asjade juhtumist. Unustamise teemat on siin piisavalt lahatud ning ega Teil sellega parem seis pole.
                            Räägi, kõiketeadev Ballack, kes siis selle uue tifo materjalid ostis ja kes selle valmis tegi?
                            Ning olgem ausad, kast õlut pole mingi motivaator.

                            Kommentaar


                              Itaalia ajaleht Il Messaggero väitis täna, et Roma võib esmaspäeva jooksul Nõmme Kalju prantslasest äärepoolkaitsja Allan Kimbaloula eest pakkumise teha.


                              Nõmme Kalju rahakotile mõjuks kindlasti hästi selline diil. Toomet on pingil olemas, kes järjest näljasemalt on mängudesse lülitunud.
                              Mis seis Neemelo vigastusega on? Kuidas Jevdo taastub?
                              Kui Quinteri ja Allan peaks mõlemad lahkuma ning Neemelo on mõned nädalad veel vigastatud, siis läheb Kaljul ikka väga raskeks tiitli eest heidelda.
                              Homme mäng Kuressaarega ja kohustuslikud 3 punkti tuleb ära võtta! Taganemis ruumi enam ei ole.

                              Kommentaar


                                Kui asi tõesti tõeks peaks saama, siis kas Eesti klubist on kunagi otse nii kõrgele siirdutud? Kimbaloula täidaks Quintieri unistuse. Viimane vääriks seda vähemalt sama palju kui Allangi. Võib-olla isegi rohkemgi. Kolm väravat Meistrite Liigas on üsna soliidne tulemus..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X