320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
    Veebilehe Federbet väitel toimus mulluse Meistrite liiga eelringi mängul Nõmme Kalju – Plzeni Viktoria (0:4) kihlveopettus. Süüdistus on erakordselt tõsine, ent Õhtulehe andmetel ebausaldusväärne.

    http://www.ohtuleht.ee/582530/hamara...-kihlveopettus
    For the precision, the info surfaced thanks to RdS this morning: http://www.rumodispo.com/news/federbet-report-estonia
    We're running further investigations and we're in contact with Federbet at the moment.
    Stay tuned.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
      Veebilehe Federbet väitel toimus mulluse Meistrite liiga eelringi mängul Nõmme Kalju – Plzeni Viktoria (0:4) kihlveopettus. Süüdistus on erakordselt tõsine, ent Õhtulehe andmetel ebausaldusväärne.

      http://www.ohtuleht.ee/582530/hamara...-kihlveopettus
      See selgitaks nii mõndagi, arvestades, et see kaitsetegevus oli üks kõige kohutavamaid mida ma kunagi oma silmaga näinud olen. Mäletan ennast mängu ajal veel mõtlemast, et kas see on tõepoolest võimalik, et professionaalsed jalgpallurid olukord-olukorra järel piltlikult öeldes käed taskus seisavad ja mitte muhvigi aru ei saa, mis kastis toimub.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        See selgitaks nii mõndagi, arvestades, et see kaitsetegevus oli üks kõige kohutavamaid mida ma kunagi oma silmaga näinud olen. Mäletan ennast mängu ajal veel mõtlemast, et kas see on tõepoolest võimalik, et professionaalsed jalgpallurid olukord-olukorra järel piltlikult öeldes käed taskus seisavad ja mitte muhvigi aru ei saa, mis kastis toimub.
        Ja spinn on täie hooaga tööle läinud! Artiklis rõhutatakse, et tegemist on ebausaldusväärsest allikast ammutatud informatsiooniga mis usaldusväärsete allikate sõnul ei vasta tõele! Sama hästi võiksin ka mina Puhta Jalgpalli MTÜ asutada ja öelda, et näiteks ManU on kõik oma mängud fiksinud! Kõik mis on internetis ei ole veel tõde! PUNKT!

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Ja spinn on täie hooaga tööle läinud! Artiklis rõhutatakse, et tegemist on ebausaldusväärsest allikast ammutatud informatsiooniga mis usaldusväärsete allikate sõnul ei vasta tõele! Sama hästi võiksin ka mina Puhta Jalgpalli MTÜ asutada ja öelda, et näiteks ManU on kõik oma mängud fiksinud! Kõik mis on internetis ei ole veel tõde! PUNKT!
          Rahu ainult rahu. Unustasin lisada, et kuigi suure tõenäosusega see ei ole tõsi, siis see seletaks nii mõndagi. Sest no tõepoolest, ei ole võimalik inimestel, kes igapäevaselt trenni teevad kaitses nii painfully clueless olla. Võinohh Kalju kaitsjatel siiski ilmselgelt on.
          See oli tõepoolest Narva Transi vääriline esitus eurosarjas ja kihlveopettus vähemalt seletaks ära kuidas suudetakse ühel mängul absoluutselt igasugune oskus kaitses mängida ära kaotada.
          Aga tõsi ta on, et see on pigem lihtsalt Eesti liiga meeste tase kui kihlveopettus.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Vabandust, aga miks nimetatakse FederBeti suvaliseks organisatsiooniks? Ja need väravad, noh, kämoon. Esimene oli neist veel kõige loogilisem. Ülejäänu oli ikka ollalaaa.

            Kommentaar


              Praegu neid väravaid järgi vaadates, siis no tule taevas appi. See ei saa ju tõsi olla? Sellist standardolukordade kaitsmist ei saa ju tegelikult olemas olla? Isegi kuskil 3nda liiga tasemel. See lihtsalt ei ole võimalik.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Käisin ka ise staadionil ning meenutades tuleb meelde vaid äärmiselt tugev ja tehniline meeskond, kes oli kaljust igas elemendis üle. See on ka igati normaalne. Inimesed kipuvad unustama tegemist on ühe tugevaima klubiga, kes kunagi eesti klubiga eurosarjas kohtunud on (kuigi nime ja kuulsust ei ole). Nüüd väravaid uuesti vaadates siis ainult teine värav tekitab küsimusi - tõenäoliselt lohakus lihtsalt. See mäng oligi sellel hetkel Nõmme Kalju tase.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Mis teha. Seltsimehed Ida-Virumaalt on Eesti jalgpalli margi nii täis teinud, et iga Eesti meeskonna suurem kaotus tõstab küsimärke.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                    Mis teha. Seltsimehed Ida-Virumaalt on Eesti jalgpalli margi nii täis teinud, et iga Eesti meeskonna suurem kaotus tõstab küsimärke.
                    Kaotus mitte, väravad kus Eesti meistermeeskonna enamvähem terve meeskond kastis mune näppides seisab ja vaatab kuidas neile mitte mänguliselt nagu siin keegi varem mainis vaid standartolukordades ära lüüakse. See ei tõesta nüüd muidugi et tegu mingi kihlveopettusega oleks, aga küsimusi tekitab küll.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Kaotus mitte, väravad kus Eesti meistermeeskonna enamvähem terve meeskond kastis mune näppides seisab ja vaatab kuidas neile mitte mänguliselt nagu siin keegi varem mainis vaid standartolukordades ära lüüakse. See ei tõesta nüüd muidugi et tegu mingi kihlveopettusega oleks, aga küsimusi tekitab küll.
                      Kui üks on teisest nii palju üle, siis võibki kahjuks jääda mulje, et teine näppis vaid mune. Võtke suvaline Levadia/Flora/Kalju vs Kure/Kalev/Tammeka ja näete pea iga mäng vaid näppimist.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Myrgel
                        Ei ole või??
                        Ma ei tea. Ma tahtsin põhjendust.

                        Kommentaar


                          Flora käis nädalases treeninglaagris ning tundub väga mõnusas konditsioonis olevat, kuidas Kaljul vahepealne periood läks? Loodetavasti on kõik põhimehed rivis ning Kallaste eilse väljavahetamise põhjuseks oli vaid marginaalne lihaskramp.

                          Kommentaar


                            Mis siin ikka oma auru kulutada koondisemängude ajal ja vahetult enne MM-i.

                            Kommentaar


                              Kahju, nelja päeva jooksul Bärengrubilt kaks valesöötu, mis lõppevad väravaga. Nägin mängu küll ainult pool tundi, kuid minu meelest kadusid Kalju meeste ideed Wakui ja Quinteri väljavahetamisega. Edasi hakkasid tulema lambised pealelöögid ja pikad pallid kaitsjatelt ette, milledeni kahjuks keegi ei jõudnud. Nii palju, kui mina mängu nägin, ei olnud Kaljul ühtegi korraliku väravamomenti. Üks Wakui olukord kastis, mille Flora kaitsajad muidugi puhastasid, oli kõige ohtlikum moment vastase värava all selle poole tunni jooksul. Nojah, loodame, et bikiinides naised toovad meile Paide vastu võidu.

                              Kommentaar


                                Taktikaliselt lihtsalt pole muud mänguplaani kui taome pika palli ette ja vaatame, mis saab. Trennis ei harjutata ühtegi kombinatsiooni ega liikumist, kõik mängivad lihtsalt nii nagu oskavad. Milleks siis üldse peatreener on - vahetuste tegemiseks? Sellest ei hakka üldse rääkimagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X