320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tore naiivsus ja näpuga näitamine, et muudame reegleid ja siis ei olegi hakklihamasin? Pigem diskuteerida, kas turniiri atraktiivsus kaalub üles selle riski, tõenäoliselt kaalub. Aga Jevdost mudiugi äärmiselt kahju, oli tal ju veel endal kõva mott tänavu uuele tasemele jõuda.

    Kommentaar


      Tänan vastamast myrgel, aga eriti ei veena teie jutt madalatest palkadest ja heast majandamisest. Ja uefa meistriraha peaks ju alles 2014. aasta kevadel saabuma.

      Kommentaar


        (Vähemalt) pooleaastase vigastuse tingis ikka treeningutega liigvara alustamine. Või ma eksin?
        www.jalgpall.ee
        http://www.last.fm/user/lennartk

        Kommentaar


          Algselt postitas optiums Vaata postitust
          Tänan vastamast myrgel, aga eriti ei veena teie jutt madalatest palkadest ja heast majandamisest. Ja uefa meistriraha peaks ju alles 2014. aasta kevadel saabuma.
          Jube ju vaadata et mõni klubi saab endale veidi atraktiivsust lubada ja lootustandvaid välismängijaid. Kadeduseuss puurib tõesti nii kõvasti?

          Kommentaar


            Ei meeldi mulle ka see teiste rahakotis sobramine. No kelle asi see on, kust ja kuidas Kalju raha saab ja end ära majandab? Järelikult saab ja majandab! Kõik!
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Ei meeldi mulle ka see teiste rahakotis sobramine. No kelle asi see on, kust ja kuidas Kalju raha saab ja end ära majandab? Järelikult saab ja majandab! Kõik!
              Yes, SIR!
              yes-sir.jpg

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Ei meeldi mulle ka see teiste rahakotis sobramine. No kelle asi see on, kust ja kuidas Kalju raha saab ja end ära majandab? Järelikult saab ja majandab! Kõik!
                Sekundeerin Nahkpeale, kuid klausliga "seni-kuni ei ole vastupidist tõestatud"...
                ROHE-VALGE SURMANI

                Kommentaar


                  Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                  Sekundeerin Nahkpeale, kuid klausliga "seni-kuni ei ole vastupidist tõestatud"...
                  Mina ka sekundeerin Nahkpeale ja sulle sekundeerin ka, aga loodan lihtsalt, et oleme sinuga oma väljaütlemistes sama meelekindlad ka siis, kui meie rohevalge president vahele võetakse... Seniks: edu klähvijaile.

                  Kommentaar


                    Tänases sõprusmängus tehti ainult üks vahetus?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Koondislaste eesti saab koduklubi ju UEFAlt nn boonust, mis katab ilusti palga ära ja jääb ülegi veel.
                      Kui on sama asi millest jutt, siis Kaljule EURO 2012 eest 13'976€. Võrdlusena Levadia 6'988€ ja Flora 31'447€.

                      UEFA EURO 2012 bounty (list)

                      Kommentaar


                        Pole ime, et Flora mängijaid eelistatakse teiste klubide omadele...
                        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                        Kommentaar


                          Põnevate kuulujuttude asemel vaadake parem lõbusat videot:

                          DELFI VIDEO: Nõmme Kalju välismängijad tutvustavad end sulaselges eesti keeles!

                          Kommentaar


                            tere, mina olen...

                            video on vapustavalt lõbus

                            Kommentaar


                              Kalju viimase mängu koosseisus on täpsustusi tehtud ja koduka uudises on ka nimi Kallste, loodan, et ei tule suurt jama, et selle välja ütlesin.

                              Kommentaar


                                Vunk kodumaal, tooge Sander ka nüüd ära, kaua ta jebib seal väljamaal...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X