320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suurepärane esitus täna. Quintieri ja Kimbaloula tõmbasid Flora kaitse tuimalt ribadeks. Damiani kannasööt Yancubale ning see tõmme esimese värava puhul olud mid agi uskumatut, selliseid asju näeb tavaliselt vaid Suareze esituses.

    Kommentaar


      Sevastopol - Dnipro algamas, kui huvi pakub ... 138778@Sopcast.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Suurepärane esitus täna. Quintieri ja Kimbaloula tõmbasid Flora kaitse tuimalt ribadeks. Damiani kannasööt Yancubale ning see tõmme esimese värava puhul olud mid agi uskumatut, selliseid asju näeb tavaliselt vaid Suareze esituses.
        kui "lapsed" kaitses pole midagi t6mmata,aga eks näis kuidas Dnipro Nõmme kaitse ribadeks t6mbab
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Vau, mida sooritust, kutid! Dami oli taas fantastiline, 3:0 võõrsil ei ole üldse paha tulemus.

          Olin enne kohtumist veidi skeptiline, sest meeskonnahing Toshi oli kaartidega väljas, aga hetkel tundub, et ehk oli sellest isegi kasu. Pall liikus väga hästi ja mitmekülgselt, Kalju neljas-viies-kuues oli lähemal kui Flora auvärav. Püro oli kah päris ilus!

          Kommentaar


            millal siis Jevdokimovit lõpuks tagasi oodata on?
            "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

            Kommentaar


              Selline põhjalik ülevaade "Kaljust" ilmus Ukraina pressis...http://football.sport.ua/news/198584

              Kommentaar


                Eesti spordimeedia peaks õppust võtma siit
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  Eesti spordimeedia peaks õppust võtma siit
                  Jah...vägagi korralik ja positiivses võtmes artikkel.Parimaks peavad Quinterit,vastast ei alahinnata,kiidetakse fänne,nimetatakse isegi "meie roosad pantrid,kes on rahumeelsed ja eriti pürot ei kasuta"...)))))))mulle teadaolevalt stardib fännibuss Ukrainast 20-ndal...kindlasti on palju ka omal käel saabujaid...

                  Kommentaar


                    Huvitav on jälgida ja lugeda ka "Dnipro" kodulehte ja fännide foorumit.Paljud hakkasid kodutööd tegema ja jõudsid järeldusele,et vist toimub ikka mäng Hiiu staadionil,aga see mahutab ainult 500 pealtvaatajat.Mõned targad jõudsid otsingutega ka Kadrioruni,see tundus rohkem meeldivat,ikkagi mahutab rohkem.Mängijate ankeete vaadates jääb silma,kui oluline on omada head autot,isegi värv on välja toodud.

                    Kommentaar


                      Murelikuks teeb lähima kahe nädala kalender. Neljapäeval Dnipro, esmaspäeval väga raske vastane Sillamäe ja kolme päeva pärast tuleb juba Ukrainas vormis olla. Viigid Kalevi ja Infonetiga näitasid mis vormis meeskond peale eurokaid on..

                      Kommentaar


                        No ei tea, praeguseks on euroeufooria tõenäoliselt lahtunud ja meeskond kahe jalaga maa peal tagasi. Vähemalt laupäevane mäng Flora vastu näitas palju positiivset. Tuleb lihtsaid vigu vältida ja kodus vähemalt Levadia stiilis minimaalne võit kotti pista. Eksimisruumi sisuliselt ei ole, kuna metallivarastel on veel üks mäng varuks.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Ультрас забросали поле файерами и обломками кресел + ВИДЕО ⋆ Футбол на Sport.ua

                          Kommentaar


                            Kusagilt Flora - Kalju mängu kordust ka näeb ? Huvitaks rohkem tegelt enne mängu antud intervjuud.

                            Kommentaar


                              Oleme siis homme oma klubivutiga paigas, kus ülemäära tihti oldud ei ole, ehk siis Euroopa Liiga play-offis. Sooviks kuttidele edu ja loodaks teid vutifänne võimalikult palju statal näha! Vastane on suur ja tugev. Numbreid võrrelda, siis väidetavalt on Dnipro peatreeneri Juande Ramose aastapalki 10 korda suurem kui Kalju eelarve.

                              Kerge homme olema ei saa, aga samas kui vastaste peatreener peab pressikal mitu korda rõhutama, et ta ei alahinda vastast, siis..

                              Kommentaar


                                Damiano Quintieri (@EmaGiulianelli)

                                Tere hommikust,

                                minu nimi on Emanuele Giulianelli, ma olen Itaalia ajakirjanik.
                                Kirjutan jalgpall, eriti rahvusvahelised.

                                Viimase nädala jooksul ma kirjutasin paar artikleid Damiano Quintieri Itaalia ründaja Nõmme Kalju, eksklusiivse intervjuu talle, et ma tean väga hästi.
                                Minu artiklid on tsiteeritud Eesti meedias siin:
                                Nõmme Kalju Meistrite liiga neljast väravast kolm löönud Damiano Quintieri vastu tunnevad huvi mitmed klubid Itaaliast ja Rumeeniast.

                                Meistrite liigas Nõmme Kalju neljast väravast kolme autoriks olnud Itaalia ründava poolkaitsja Damiano Quintieri vastu tunnevad huvi klubid Itaalia ja Inglismaa esiliigast ning Rumeenia kõrgliigast, sealhulgas nimekas Bukaresti Dinamo.

                                Nõmme Kalju mängija Damiano Quintieri andis Itaalia ajakirjanikule Emanuele Giulianellile  intervjuu , kus rääkis, et ta unistuseks on pallida Serie A-s.


                                Kui soovite lugeda minu blogi (väga tihti täis artikleid inglise keeles) leiad selle juures
                                www.labottegadelcalciofilo.com oma rahvusvaheliste lehel.

                                Kui soovite olla kursis, mida ma kirjutan, ja ma kirjutan üha rohkem Damiano Quintieri ja Eesti jalgpall, leiad mind vidistama @ EmaGiulianelli ja Facebookis (https://www.facebook.com/emanuele.giulianelli 0,5? fref = ts)

                                Aitäh!
                                Regards

                                Emanuele Giulianelli
                                @ EmaGiulianelli

                                Good morning,

                                my name is Emanuele Giulianelli, I'm an Italian journalist.
                                I write about football, especially international.

                                In the last weeks I wrote a couple of articles about Damiano Quintieri, the Italian striker of Nomme Kalju, with an exclusive interview to him that I know very well.
                                My articles were quoted by Estonian media here:
                                Nõmme Kalju Meistrite liiga neljast väravast kolm löönud Damiano Quintieri vastu tunnevad huvi mitmed klubid Itaaliast ja Rumeeniast.

                                Meistrite liigas Nõmme Kalju neljast väravast kolme autoriks olnud Itaalia ründava poolkaitsja Damiano Quintieri vastu tunnevad huvi klubid Itaalia ja Inglismaa esiliigast ning Rumeenia kõrgliigast, sealhulgas nimekas Bukaresti Dinamo.

                                Nõmme Kalju mängija Damiano Quintieri andis Itaalia ajakirjanikule Emanuele Giulianellile  intervjuu , kus rääkis, et ta unistuseks on pallida Serie A-s.


                                If you want to read my blog (very often filled with articles in English) you can find it at
                                www.labottegadelcalciofilo.com with its international page.

                                If you want to be updated from what I write, and I will write more and more about Damiano Quintieri and Estonian football, you can find me on twitter @EmaGiulianelli and on facebook (https://www.facebook.com/emanuele.giulianelli.5?fref=ts)

                                Thanks!
                                Regards

                                Emanuele Giulianelli
                                @EmaGiulianelli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X