320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mu arvates ka võimalus, et Kalju siit edasi läheb on pmst olematu. Saame näha. Ennustan esimeseks mänguks 0:3 kotte

    Kommentaar


      Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
      Mu arvates ka võimalus, et Kalju siit edasi läheb on pmst olematu. Saame näha. Ennustan esimeseks mänguks 0:3 kotte
      esimene realist siin alateemas.

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        esimene realist siin alateemas.
        Ei ole realist, suuremat sorti Kalju heiter.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Mina ootan huviga neljapäevast mängu. Kui 10 aastat tagasi oleksid Eesti klubid olnud Luksemburgi omade vastu favoriidid, siis pärast Levadia kaotust Differdangele (Levadia oli mänguliselt üle, aga impotentne; Luksemburgi klubi jõudis play-offi välja ja sai madistada PSG-ga) on Luksemburgi tase meist ette läinud ja seevastu Kaljul otsest võidukohustust ei ole. Samas võimalus on teisalt väga hea ja loodetavasti tullakse võõrsilväravaga tagasi. 2-1 kaotus teeks kodumängu eel ehk Kalju juba kergeks soosikuks.

          Kommentaar


            Viktoriiniküsimus! Mis on ühist Hiiu Staadionil ja Stade Jos Nosbaumil?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Viktoriiniküsimus! Mis on ühist Hiiu Staadionil ja Stade Jos Nosbaumil?
              Mis on säästutribüün

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Viktoriiniküsimus! Mis on ühist Hiiu Staadionil ja Stade Jos Nosbaumil?
                Kumbki staadion ei vasta nõuetele, mis lubaks CL eelringi mänge mängida.
                Ehk siis tegemist on paariga, kus kumbki ei mängi oma päris kodus.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Liliu lännu. Kuigi minuteada oli tal mingi Belgia soov vahepeal.

                  Rootsi esiliiga klubi IF Brommapojkarna omandas Nõmme Kalju ründaja "Liliu" Ellinton Antonio Costa Morais mängijaõigused teatas. Poolte kokkuleppel tehingu üksikasju ei avalikustata teatas Kalju oma kodulehel.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Eesti Premium Liigast minna otse Euroopa suurimasse klubisse ei ole üldse mitte paha. Ajalooline moment meie jalgpalli jaoks.

                    Brommapojkarna näol on tegemist Euroopa suurima jalgpalliklubiga, kus pallib üle 3000 mängija.

                    Kommentaar


                      Johhaidii. See on Rootsi ESILIIGA! mitte meistri isegi. Sama nagu läheks Santosesse Lilu.

                      Kommentaar


                        Puhask pask, hakkasin mõtlema, et peaks ka eestis valima ühe klubi keda toetada ja tundus nii turunduse, meeskonna kui ka liiga + supercupi tiitli puhul, et selleks saab Nõmme Kalju. Alati on meeldinud ka Flora ja nende viimased tegevused turul, liigas ja euroopa liigas on ideaalsed. Mis on saanud Nõmme kaljust ? Kui palju neid mängijaid siin edasi tagasi käivad? Hea suhtumine.. sellise suhtumisega olen õnnelik et klubil pole see hooaeg edu. Kas Eesti meistrist minna Rootsi esiliigasse on just VÄGA KÕVA sõna? Kui ma nüüd ei eksi siis Dudelange vastu on ainult üks ründaja? Hah

                        Suur käkk liigale ka, on vaja keset hooaega turg lahti hoida?

                        Kallid nõmmekad, ärge solvuge aga selle käitumisega mängijatega ei vääri kalju midagi see hooaeg.
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Isiklikult olen mina selle üleminekuga rahul. Kui klubi sealt mingi mõistliku klotsi sai, siis esimene samm mängijate müügiga on lõpuks tehtud. Mitmeid kordi on olnud, kus Kalju leegionäri vastu on huvi, kuid tehinguks ei lähe ning kõik lõppeb lepingu lõpetamise ja mängija kuskil 6. liiga tasemel mängimisega.

                          Rootsi esiliiga lõpp ei ole kindlasti koht mille üle võiks uhke olla, aga samas on sealne liigatase võrdsem kui siin ning on Liliul taas motivatsiooni mööda platsi ringi lipata. Paide on kaks oma ründajat, Iyede ja Jatta, müünud ju Taani esiliigasse, mis minu arvates on kehvem kui Rootsi oma, et selles suhtes ei tohiks nagu pretensioone olla.

                          Kui Liliu ka nüüd ei oleks saanud minna, siis kes kurat teab mis hooaja teisest poolest saanud oleks. Tegemist ikkagi korraliku egoga vennaga ja ei imesta kui oleks ülemineku nurjumise tõttu meeskonda seespoolt ussitama hakanud. Hooaja algus oli talvise transferi nurjumise tõttu ikka väga tujutu tal.

                          Kommentaar


                            Kui tihti selles Euroopa suurimas klubis ( wtf ? ) ,Rootsi esiliiga eelviimases ,tihti seal Metallica kontserdid toimuvad ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust

                              Rootsi esiliiga lõpp ei ole kindlasti koht mille üle võiks uhke olla, aga samas on sealne liigatase võrdsem kui siin ning on Liliul taas motivatsiooni mööda platsi ringi lipata. Paide on kaks oma ründajat, Iyede ja Jatta, müünud ju Taani esiliigasse, mis minu arvates on kehvem kui Rootsi oma, et selles suhtes ei tohiks nagu pretensioone olla.
                              Kas sa võrdled Paide olukorda metallica kontserte pidava kordades suurema eelarvega eesti meistriga? Taani ja Rootsi liigatasemetel peaks ka ikka vahekorrad esimese kasuks langema üsna selgelt.

                              Käib veel mingi jaur, kuidas flora sõpakas meistriliiga tõsiseltvõetavust hävitab. Ja samal ajal müüte liiga parima väravaküti enne ajaloo tähtsamaid euroopa mänge 10 kiloga rootsi esiliiga viimasesse ja olete uhked ka veel?

                              Kommentaar


                                Samas, mida on Liliul sel hooajal niiväga ette näidata, et paremad kosilased ja suuremad rahapakid ukse taga ootaks? Kaua sa selle eelmise hooaja peal ikka liugu lased. Selles mõttes ehk isegi nagu täiesti normaalne käik kui Kaljule ka see rahasumma sobis.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X