320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju Nõmme kunstmuru võlu ja valu ongi realiseerimine. Oleks esimene poolaeg Khomutov oma 1-2 veel ära löönud, oleks mäng ka tehtud. Korralikult muneti, õnneks vastu ei vajutatud. Järgmise mänguni..

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Vaatasin neid intekaid peatreeneritega järgi ja kui Reimi näost oli näha selget pettumust, siis Kristalil oli nägu nalja täis ja noh mängijad tahtsid võita, aga pidime kaks punkti ära andma. Kui peatreener nüüd peale sellist esitust kümnemehelise Leva vastu napilt viigi saanud tulemuse peale riietusruumi samasuguse emotsiooniga läheb, siis mis sõnum on see meeskonna mängijatele, kes peaksid igas mängus võidupeale mängima ja tiitli eest heitlema ning jooksid kohati ikkagi tuntavalt lati alt läbi ja said tänu punasele kaardile napilt viigi kätte?
      Ei ole see Reim ka miski musternäidis. Oma selle aasta ketukate järel on vend mängujärgset intervjuud andes pidevalt naernud/muianud. Pärast seda, kui esimeses voorus saadi Kaljult järjekordne põsk (Levadiale oli see 10-s järjestikune mäng, mil ei suudetud Kaljut võita) vaatan mängujärgset intervjuud peatreeneriga ja mida mu silmad näevad? ühtekokku 15-20 sekundi jagu naeru ja nalja! Kurat, nii ei saa ju..võib-olla on peatreener muidu treeningutel karmikäeline ja arusaadavalt tulebki vahel huumorit ka teha, aga kindlasti ei ole see koht otsese rivaali vastu kaotades intervjuud andes. Otsaesine kortsu ja kulm kipra teinekord sarnast intervjuud andes!! Sama soovitaks ka teistele staartreeneritele siin Eestis, mitte nalja visata kaotuste järel.
      //

      Kommentaar


        Et treener peaks näomiimijat treenima, et kaamera ees näidelda?

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Et treener peaks näomiimijat treenima, et kaamera ees näidelda?
          Ei ole asi mingis näitlemises, ole see mis sa oled. Aga mingitel hetkel on sul ikkagist vastutus kogukonna ees ja mis signaali sa annad oma fännidele. Antud situatsioonis näha Kristalit ja Reimi kerges naerusuises olekus on ikka erilist pask siiski küll. Kuigi Reimi puhul pole see isegi enam üllatus, kui keegi meenutab mis naerusuine yolo lõust oli juba koondise ajal peale sügavaid tahasaamisi. Või noh, me võime ju otse küsida selle Kristali kaasuse puhul hetkel siinsetelt fännidelt, kuidas muidu Romario, rallikas, Silver tunnete, kui näete Kristali lõbusat nägu hetke olukorras?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ei ole asi mingis näitlemises, ole see mis sa oled. Aga mingitel hetkel on sul ikkagist vastutus kogukonna ees ja mis signaali sa annad oma fännidele. Antud situatsioonis näha Kristalit ja Reimi kerges naerusuises olekus on ikka erilist pask siiski küll. Kuigi Reimi puhul pole see isegi enam üllatus, kui keegi meenutab mis naerusuine yolo lõust oli juba koondise ajal peale sügavaid tahasaamisi. Või noh, me võime ju otse küsida selle Kristali kaasuse puhul hetkel siinsetelt fännidelt, kuidas muidu Romario, rallikas, Silver tunnete, kui näete Kristali lõbusat nägu hetke olukorras?
            Ma tõesti tahaks, et Reim õnnestuks ja näitaks sisu. Ta on ikkagi meie taasärganud jalgpalli nägu ja esimene postripoiss. AGA kahtlane, kas tal äkki tõesti pole päriselt seda treeneriks olemise iseloomu piisavalt. Meenub koondise ajast, kui ta rääkis podcastides jms intekates naeruvääristavalt, kuidas hirmsasti kritiseeritakse tema taktikalisi ja koosseisu valikuid. Ja no, kes siis kritiseeris? Ajakirjanikud ja artiklid küll mitte, vaid hoopis olid mingid arutelud soccerneti foorumis...

            Kalju peaks juba harjunud olema tegelt ju. Eelmine aasta Kožuhhovski käe all polnud see mängupilt ka midagi erilist, aga tulemust nagu tuli. See ju tegelt peamine. Ja eks tõeliselt tuleks Kristalit hinnata euromängude järgi. Ja mis see pilt niiväga islandi satside omadest erineb? Nad aga tõid eelmisel aastal mõned korralikud tulemused ära. Miks ei võiks ka Kaljul see taaskord õnnestuda.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Mis Hiiul seel suure tablooga on ? Sai ju suure raha eest paigaldatud

              Kommentaar


                Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                Mis Hiiul seel suure tablooga on ? Sai ju suure raha eest paigaldatud
                Minu teada on seal probleemid kasutada oleva elektrivõimsusega, nimelt on seda liiga vähe. Piltlikult öelduna, lülitad tabloo sisse ja tahad kontoris laualambi põlema panna ja hopaa lööb ülekoormuse tõttu peakaitsme välja.
                Mitu korda on sama juhutnud ju ka staadioni valgustusega, paned kõik "küünlad" särama ja hopaaa pimedus majas. Mängitud saab, kui vaid pool maksimaalsest võimsusest on sisse lülitatud

                Kommentaar


                  Okei, seda Kalju ja Flora mängu isegi mäletan, kui selle staadioni valgustusega jama oli. See oli aasta 2017, naljakas, et ei ole suudetud lahendust leida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                    Okei, seda Kalju ja Flora mängu isegi mäletan, kui selle staadioni valgustusega jama oli. See oli aasta 2017, naljakas, et ei ole suudetud lahendust leida
                    Kes seda ei mäletaks, olin isegi kohapeal huvitav lugu igal juhul ja melu oli tookord kõva. Aga probleem siin selles, et vahetada tuleks välja staadioni peakaitse. See maksab päris korralikult ja nagu oleks linna rida, sest staadion kuulub linnale. Lisaks võimalik, et ka staadioni toitvas alajaamas on mingid probleemid või piirangud. Kokkuvõtvalt, kahju, et ekraan sedasi jõude seisab. Ehk saab selle enne korda kui NKFC kodulehel sisu uuendatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tpx Vaata postitust
                      Kes seda ei mäletaks, olin isegi kohapeal huvitav lugu igal juhul ja melu oli tookord kõva. Aga probleem siin selles, et vahetada tuleks välja staadioni peakaitse. See maksab päris korralikult ja nagu oleks linna rida, sest staadion kuulub linnale. Lisaks võimalik, et ka staadioni toitvas alajaamas on mingid probleemid või piirangud. Kokkuvõtvalt, kahju, et ekraan sedasi jõude seisab. Ehk saab selle enne korda kui NKFC kodulehel sisu uuendatud
                      Kui ei suudeta ca 3k euri välja käia peakaitsme suurendamise eest ka siis no ma ei tea, piinlik.... Aga olen pikalt seda mõelnud, et kas Kaljul pole olnud plaane ise hakata ehitama nn "baasi" endale kuhugi, koos normaalse naturaalmuru ja ruumidega ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                        Kui ei suudeta ca 3k euri välja käia peakaitsme suurendamise eest ka siis no ma ei tea, piinlik.... Aga olen pikalt seda mõelnud, et kas Kaljul pole olnud plaane ise hakata ehitama nn "baasi" endale kuhugi, koos normaalse naturaalmuru ja ruumidega ?
                        Hiiu staadion ehitatakse ümber murustaadioniks.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                          Kui ei suudeta ca 3k euri välja käia peakaitsme suurendamise eest ka siis no ma ei tea, piinlik.... Aga olen pikalt seda mõelnud, et kas Kaljul pole olnud plaane ise hakata ehitama nn "baasi" endale kuhugi, koos normaalse naturaalmuru ja ruumidega ?
                          One erinevaid jutte kuulda olnud. Viimati kuskil artiklis või podcastis Tehva mainis, et kuhugi sinna Arigato spordiklubi (haabersti kandis ja minu arust veits kaugel võrreldes praeguse asukohaga, aga treeningbaasis sobiks hästi) juurde plaanitakse korralik baas teha. Samuti mainiti, et märkimist väärivas koguses finantsegi olla selle plaani alla maetud. Kas see on tõsi või mitte, ei tea. Meediast pärit ja kogutud infokild.

                          Kunagi oli ka jutt, et TTÜ kartulimaa raja tänava ääres saaks korda tehtud ja uueks NKFC kodustaadioniks, aga minu mäletamist mööda pani sellele plaanile TTÜ ise pommi alla, midagi neile selle juures ei meeldinud ja sedasi see staadion-karjamaa seisab seal jõude. Räige raiskamine. Asukoha vaatest oleks see ikka päris hea

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Hiiu staadion ehitatakse ümber murustaadioniks.
                            Kas see on nali või miski tõsisem jutt?

                            Kommentaar


                              Ei ole nali.
                              Algselt postitas tpx Vaata postitust
                              Kas see on nali või miski tõsisem jutt?

                              Kommentaar


                                Mingi tõepõhi ka all juttudel Anieri liitumisest?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X