320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tpx Vaata postitust
    OJ ütleb, et Klein ei treeni meeskonnaga. Oskab keegi öelda, et mis selle põhjuseks võiks olla?
    Distsipliiniprobleemid.

    Kommentaar


      Algselt postitas tpx Vaata postitust
      OJ ütleb, et Klein ei treeni meeskonnaga. Oskab keegi öelda, et mis selle põhjuseks võiks olla?
      Sest järjekordne noorjalgpallur ei ole aru saanud vastutusest ja distsipliinist ja kui sa samal ajal oled ikka kuskil peol, kui sul peaks trenn olema, siis sinu koht ei olegi proffimeeskonnas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Sest järjekordne noorjalgpallur ei ole aru saanud vastutusest ja distsipliinist ja kui sa samal ajal oled ikka kuskil peol, kui sul peaks trenn olema, siis sinu koht ei olegi proffimeeskonnas.
        Krt kus kohast te sellist infot saate?
        Muidugi Klein tundub selline vend küll.
        Kunagine talent Järva mängib näiteks teist liigat nüüdseks.

        Kommentaar


          Klein pidi korralik pea pilvedes elumees olema, tähelepanek minu ühelt klassiõelt.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Klein pidi korralik pea pilvedes elumees olema, tähelepanek minu ühelt klassiõelt.
            No see, et enamus eesti profijalgpallureid regulaarselt napsu võtavad pole saladus, hulluks laheb asi siis kui selletõttu hakkavad kannatama trennid/mängud. (nt kui paev enne mangu/trenni hommikuni linnas paugutasid ja keegi nägi)

            Kommentaar


              Minu arvates pole Klein ka suurem asi mängumees/ründaja. Kaljul oleks vaja hädasti endale tuua mingi normaalne ründaja, eeldan, et seda ka tehakse, sest muidu tundub küll väga nutune seis tänavustel euromängudel. (Loodan, et need kuulujutud Anieri kohta vastavad tõele, oleks päris vinge)

              Kommentaar


                Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                Minu arvates pole Klein ka suurem asi mängumees/ründaja. Kaljul oleks vaja hädasti endale tuua mingi normaalne ründaja, eeldan, et seda ka tehakse, sest muidu tundub küll väga nutune seis tänavustel euromängudel. (Loodan, et need kuulujutud Anieri kohta vastavad tõele, oleks päris vinge)
                Minu meelest teed Kleinile nüüd veidike liiga. On olnud perioode, kus ta väga kenasti seal ründes toimetab. Kas mitte üks aasta polnud lähedal isegi A-koondise kutse, kuid õnnetu vigastus rikkus selle ära. Pigem ongi tihedad vigastused tema karjääri varjutanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                  Minu arvates pole Klein ka suurem asi mängumees/ründaja. Kaljul oleks vaja hädasti endale tuua mingi normaalne ründaja, eeldan, et seda ka tehakse, sest muidu tundub küll väga nutune seis tänavustel euromängudel. (Loodan, et need kuulujutud Anieri kohta vastavad tõele, oleks päris vinge)
                  . Kaljul ju see uus brasiilia ründaja vigastatud, kes sai Kristali sõnul mitte millestki vigastada. Keegi teab kaua too mängumees veel väljas on? Tema annaks kindlasti ründes juurde, kui just järjekordne flop ei ole, nagu levadia ukrainlased.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
                    . Kaljul ju see uus brasiilia ründaja vigastatud, kes sai Kristali sõnul mitte millestki vigastada. Keegi teab kaua too mängumees veel väljas on? Tema annaks kindlasti ründes juurde, kui just järjekordne flop ei ole, nagu levadia ukrainlased.
                    Kui õigesti aru sain, siis pidavat lähiajal mängukorda saama.

                    Kommentaar


                      Kaua see Kristal pukis püsib??? KOHUTAV!!! IV liiga sats mängib ka mõtestatumat mängu kui Kalju Kristali käe all.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Kaua see Kristal pukis püsib??? KOHUTAV!!! IV liiga sats mängib ka mõtestatumat mängu kui Kalju Kristali käe all.
                        Probleem on mängijate isilikes sooritustes. Kristal ise vinks-vonks Sarkasm sarkasmiks, aga usun, et Terehov peatreener või asetäitja enne kui enamik mänge tuleb kunstlikus valguses mängida.
                        reisisell.ee

                        Kommentaar


                          Kui Kalju kiiremas korras endale normaalset ründajat ei saa siis on ikka väga piinlik Eurohooaeg tulemas. Natho paneb perfektseid sööte ette ja konkreetselt situtakse kõik need võimalused/olukorrad ära

                          Kommentaar


                            Kalju praegu paaniliselt täiendusi ei otsi ega kavatse teha, vaid panustab mängijate tervenemisele. Lepmetsa eest Levadiale 15k maksma ei hakata. https://soccernet.ee/artikkel/kalju-...palgata-ei-saa
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Üpris inetult paneb Tehva intekas, ma kül lei usu et ta rõõmus oleks kui näiteks Puri tuleb ütleb et enam ei jaksa, lähen erru ära. Siis kaks nädalat hiljem läheb Tulevikku ja ütleb et ma ei tea saab lapsele lasteaia koha seal.

                              Kommentaar


                                Toon kohe meelega siia meelevaldse võrdluse. Pürg ja Sinjavski siirdusid "räpaselt" Florasse, Tehva oli kuri nagu maailma kõige kurjem koer. Lepmets tahab siirduda räpaselt Kaljusse ja Tehva meelest kõik nii ok kui vähegi olla saab. Et nojah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X