320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Milles see Rakvere süüdi on, mine parem mujale.
    Mulle meeldivad müstilised vaatamisväärsused. Müüt räägib, et Rakveres olla keldris üks koer, kes väga aktiivselt klaviatuuri klõbistab. Kaeks isegi meeleldi üle.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Mulle meeldivad müstilised vaatamisväärsused. Müüt räägib, et Rakveres olla keldris üks koer, kes väga aktiivselt klaviatuuri klõbistab. Kaeks isegi meeleldi üle.
      Lõin ka üle jupi aja foorumi lahti. Ei pidanud pettuma. Kui kooronakiuste tänavused suvekad toimuma peaks, siis loodan, et Järvelad jm don Gilet di Agnellole lähedal seisvad Soccerneti võllid kasutavad oma tutvusi ja toovad foorumi vihaseima süsteemikaitsja rahvale näitamiseks. Sooviks isegi mõnda asja näost-näkku täpsustada..

      Kommentaar


        Vahva väravatähistus Ustalt(0:38):
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Vahva väravatähistus Ustalt(0:38):
          pidi pooleli jätma et patsu visata

          Kommentaar


            Kõlaritest lasete fännide chante?? Appiii

            Kommentaar


              Mingu vittu kuradi õlikari!!

              Kommentaar


                Tippliigades on samamoodi kõlle kasutatud.

                Kommentaar


                  legion 4empion!

                  Kommentaar


                    Piinlik.
                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Tippliigades on samamoodi kõlle kasutatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Mingu vittu kuradi õlikari!!
                      Täiesti kohutav mäng kalju poolt, nii palju kui 2pa tänu SN "super" ülekandele oli võimalik vaadata. täiesti 0 isu võidelda, söödukvaliteet uskumatult sitt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Piinlik.
                        Miks see piinlik on? Ei ole koht kus oleks mingi idee halb. Kõik kastist väljast ideed on vägagi tere tulnud. Nagu Viljandi virtuaalpiletid, kui Kalju chanti kõlari kaasus. Piinlik on see kui virisetakse, et midagi tehakse ja seda heidab ette siin JH haigla tegelane. Päriselt ka mees?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Piinlik.
                          Kuule kolm ühes mees. Mida oled teinud sina enda klubi toetamiseks praeguses situatsioonis, kus tribüünid on sunnitult tühjad? (k.a. viimased 5a üleüldiselt?). Targutama oled sa kõva, aga kus on su enda teod "lemmikklubi ultraühenduse juhina"?

                          Kommentaar


                            Ma hoian täiesti teadlikult eemale oma ''lemmikklubi'' mängudest juba aastaid. Mind väga ei tõmba mängule kus klubi juht-spordidirektor-otsustaja-misiganes lihtsalt röögib ja sõimab keset mängu minu peale. Aga see kisub juba offtopicuks. Andke andeks, et ma foorumis lihtsalt arvamust avaldasin. Minu paha.

                            Muidu JK JH esimeseks mänguks oli täitsa aktsioon plaanitud, aga praegu lükkus edasi
                            Algselt postitas Mister Vaata postitust
                            Kuule kolm ühes mees. Mida oled teinud sina enda klubi toetamiseks praeguses situatsioonis, kus tribüünid on sunnitult tühjad? (k.a. viimased 5a üleüldiselt?). Targutama oled sa kõva, aga kus on su enda teod "lemmikklubi ultraühenduse juhina"?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Ma hoian täiesti teadlikult eemale oma ''lemmikklubi'' mängudest juba aastaid. Mind väga ei tõmba mängule kus klubi juht-spordidirektor-otsustaja-misiganes lihtsalt röögib ja sõimab keset mängu minu peale. Aga see kisub juba offtopicuks. Andke andeks, et ma foorumis lihtsalt arvamust avaldasin. Minu paha.

                              Muidu JK JH esimeseks mänguks oli täitsa aktsioon plaanitud, aga praegu lükkus edasi
                              Kui tohib küsida, mis sa üldiselt Eesti jalgpalli hüvanguks teinud oled? #oleosasellest #mehistemeestemäng

                              Kommentaar


                                Minuarust oli see kõlaritest chantide laskmine päris hea idee. Jättis vähemalt sellise jalgpallimängu atmosfääri mulje.

                                Paraku kodumeeskonda need eriti ei näinud innustavat.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X