320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitte ainult Pets

    Kommentaar


      Sooh.. kohati läheb siin päris kuumaks. Tegelikult arvan ma õieti ,kui ütlen ,et nii Raul ,kui RoMaRio on ühes asjas sama meelt.Nõmme Kalju peab paremaks saama. Lihtsalt üks ütleb oma arvamuse tulihingelise fännina välja seal ,kus seda tulebki teha ehk siis fännide foorumis .
      Selge see ,et klubi omanikel on üsna raske lugeda erinevaid arvamusi ja kommentaare ebaõnnestunud hooajast ja tööst ,kuigi nad on kindlasti oma arust teinud kõik võimaliku ja veel rohkemgi.
      Ja aga ,mis teha ,kui sa oled juba korra valinud jalgpalliklubi arendamise raske koorma oma õlule siis pead paratamatult leppima sellega ,et saad kriitikat ,kui ei võida.
      Flora fännid sarjavad nii mängijaid ,kui treenerit kogu aeg ,kui nood sitalt mängivad aga ma ei ole veel 20 a. jooksul kordagi siin foorumis lugenud ,et klubist keegi hakkaks meiega foorumis väitlema.
      Kui on midagi sitasti siis kutsutakse fännid ja klubi juhtkond ühisele arupidamisele ja räägitakse suud puhtaks.
      Seda soovitaksin ma ka Raulile. Tehke see kiiremas korras ära ,palju pingeid saaksite maha ja kindlasti leiaksite ka uuesti ühise keele.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Mida suuremad eesmärgid Kalju endale seab seda sitemini neil läheb - hooaja alguses oleks tõesti oodanud Kaljult sekkumist medaliheitlusesse aga võitlus
        5. koha peale pole päris see mida oodati, julgen arvata, et ilma treenerivahetuseta pole ka järgmiselt hooaajalt midagi head oodata, äkki tasuks loobuda mängijatest kellel puudub piisav motivatsioon midagi korda saata ja kasutatada rohkem hästi motiveerituid noori - halvemaks enam minna ju ei saa?

        Kommentaar


          Kes uut Jalkat pole veel jõudnud lugeda, siis Terehhov räägib, et klubis on distsipliiniga probleemid.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Kes uut Jalkat pole veel jõudnud lugeda, siis Terehhov räägib, et klubis on distsipliiniga probleemid.
            Üks viimase aja intrigeerivamaid intekaid ja üldse on seekordne JALKa suhteliselt mõnus.

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Äkki täpsustad?

              Negatiivne-positiivne vahekorras ei ole Mario süüdi, kui kaljukatel endil pole midagi positiivset välja käia. Suur hurraa on üle läinud ja nüüd tuleb ka kehvem aeg üle elada, küll siis vanker ülesmäge minema hakkab.
              Minu arvates läks tänavune hooaeg Teeveri õnnetuste nahka,ta on asendamatu,väravakütt,kes võimeline mänge otsustama.Põhimõtteliselt loodeti talt veel kenamat hooaega kui eelmine ja Kalju lootused olid kõrgel.Kaljusse ta sobis ja ilmselt oleks ta tänavugi tegija olnud,aga... sisuliselt ta ei mänginudki...ja see halvas Kalju.Nüüd kõik jahuvad kehvast kohast-no kaua võib!!!,spordis juhtub.Öeldi juba,et veeretame kuidagi selle hooaja lõpuni ja vaatame lootusrikkalt edasi.Mis see haukumine siin aitab? Seis niigi täbar,et lööme veel noa selga ja parastame?
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Midagi on siis ikka ju väga mäda, kui Eesti tasemel ühe mängija ärakukkumine paneb võistkonna medalisoovidele kriipsu peale.

                Kommentaar


                  Olles ühe persekukkunud välismaise klubi suur austaja ja imetleja, suudan tõenäoliselt sobivaid paralleele tõmmata. Ehk tahan natuke klubi kritiseerimisest kirjutada.

                  Noh, esiteks pole muidugi sellist asja kunagi näinud, et klubi juhid kuskil internetifoorumis fänne perse saadaks. Kuid Eestis võib, sest Eesti ongi naljakas jalgpallimaa ja siin ei saa kõike tõsiselt võtta. See mind absoluutselt ei häiri. Näiteks Kuno võiks isegi rohkem postitada, alati oli põnev teemat lahti teha.

                  Küll aga on Eestis alati üllatav olnud meeletu meeskonna toetamine, kui see täiesti ajuvabasid tulemusi saavutab: seda nii klubi kui ka koondise tasemel. Kunagi saadi kuskil Balti turniiril haledalt taha ja kõik laulsid ikka maailmameistri laulu. Sama on klubi mängude ajal: mängitakse sitasti, kuid fännid hulluvad ja plaksutavad. Klounaad kümne klouniga.

                  Selle persekukkunud välismaise klubi foorumis on viimased kolm-neli aastat olnud pärast iga kaotust serbohorvaadikeelne sõim ja peatreeneri vallandamise nõudmised. Isegi siis, kui olukord polnud päris hull. Selles mõttes on Kalju muidugi natuke vilets näide, et nad polegi kunagi tipus olnud, kuid ootused on küll sarnased. Kas see on normaalne? Noh, võib-olla pole ka, kuid inimestel on üldiselt tunded ja alati soovitakse midagi paremat. Sellel hooajal on aga liigas esikohal ja keegi ei ägise, samas treener on ka lõpuks kõigi jaoks kuidagi imelikult talutav. Mis muidugi tuleneb tulemustest ehk ma olen kindel, et kui kaotused kogunema hakkavad, siis läheb ägin jälle lahti.

                  Mingist paduoptimismist ja truudusest mingile onklile kuskil väljaku ääres ei maksa küll rääkida. Tolle onkli asi on tulemusi saavutada ja kui ei saavuta, siis on esiteks süüdi tema ja teiseks need oinad, kes platsil muru närivad ja väravaid ei löö.

                  Ehk pikk jutt, kuid mõte on lihtne: vinguge muidugi rohkem, sest jalgpall on üks igavene piinlemine. Nick Hornby juba kirjutas seda oma raamatu ja ma olen temaga täitsa nõus.

                  Getulio Soome! Zelinski treeneriks! GOGOGO!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Olles ühe persekukkunud välismaise klubi suur austaja ja imetleja, suudan tõenäoliselt sobivaid paralleele tõmmata. Ehk tahan natuke klubi kritiseerimisest kirjutada.

                    Noh, esiteks pole muidugi sellist asja kunagi näinud, et klubi juhid kuskil internetifoorumis fänne perse saadaks. Kuid Eestis võib, sest Eesti ongi naljakas jalgpallimaa ja siin ei saa kõike tõsiselt võtta. See mind absoluutselt ei häiri. Näiteks Kuno võiks isegi rohkem postitada, alati oli põnev teemat lahti teha.

                    Küll aga on Eestis alati üllatav olnud meeletu meeskonna toetamine, kui see täiesti ajuvabasid tulemusi saavutab: seda nii klubi kui ka koondise tasemel. Kunagi saadi kuskil Balti turniiril haledalt taha ja kõik laulsid ikka maailmameistri laulu. Sama on klubi mängude ajal: mängitakse sitasti, kuid fännid hulluvad ja plaksutavad. Klounaad kümne klouniga.

                    Selle persekukkunud välismaise klubi foorumis on viimased kolm-neli aastat olnud pärast iga kaotust serbohorvaadikeelne sõim ja peatreeneri vallandamise nõudmised. Isegi siis, kui olukord polnud päris hull. Selles mõttes on Kalju muidugi natuke vilets näide, et nad polegi kunagi tipus olnud, kuid ootused on küll sarnased. Kas see on normaalne? Noh, võib-olla pole ka, kuid inimestel on üldiselt tunded ja alati soovitakse midagi paremat. Sellel hooajal on aga liigas esikohal ja keegi ei ägise, samas treener on ka lõpuks kõigi jaoks kuidagi imelikult talutav. Mis muidugi tuleneb tulemustest ehk ma olen kindel, et kui kaotused kogunema hakkavad, siis läheb ägin jälle lahti.

                    Mingist paduoptimismist ja truudusest mingile onklile kuskil väljaku ääres ei maksa küll rääkida. Tolle onkli asi on tulemusi saavutada ja kui ei saavuta, siis on esiteks süüdi tema ja teiseks need oinad, kes platsil muru närivad ja väravaid ei löö.

                    Ehk pikk jutt, kuid mõte on lihtne: vinguge muidugi rohkem, sest jalgpall on üks igavene piinlemine. Nick Hornby juba kirjutas seda oma raamatu ja ma olen temaga täitsa nõus.

                    Getulio Soome! Zelinski treeneriks! GOGOGO!
                    Hea paralleel..

                    Kommentaar


                      Täna kell 18:00 Hiiul Kalju vs Trans! Kõik kohale! Viimased mängud, siis hooaeg läbi!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        ...julgen arvata, et ilma treenerivahetuseta pole ka järgmiselt hooaajalt midagi head oodata,
                        100% nõus.

                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        Minu arvates läks tänavune hooaeg Teeveri õnnetuste nahka....
                        Mis see haukumine siin aitab? Seis niigi täbar,et lööme veel noa selga ja parastame?
                        Teeveri koha pealt nõus - see on kindlasti üks põhjus. Aga ma ei saa aru, Raivo, miks peaks halva asja juures head nägu tegema. Nagu Rootsi Kunn ütles, kus siis veel seda vahtu ja paska üles keerutada, kui mitte fännifoorumis. Jõle huvitav oleks seda foorumit lugeda, kui ainult üks meestevaheline küberkaisutamine siin toimuks? See on normaalne, et fännid ka OMA meeskonna vastu sappi pritsivad kui midagi ei meeldi.

                        Kommentaar


                          Teades paljudest protsessidest Eesti jalgpallis võin öelda, et seda negativismi ja vahtu peksavad siin üles mitte Kalju tõelised fännid vaid igasugused kibestubud tegelased (näiteks minu lemmik Hate, kellel kripeldab ikka veel , et temasugustel taoti Sillamäel lambid kinni ja nüüd Kalju fännklubi suudab Sillamäe fännklubiga suhelda!) ja muud tema sarnased kiibitsejad, kes ise pole ühtegi jalgpallimeeskonada tühja koha pealt loonud ja mängima pannud. Tõlised Kalju fännid saavad aru ja toetavad ka siis kui meeskond kaotab 1:5 jne. Paljudel asjadel on omad objektiivsed põhjused aga teie tainapead, kes te siin ilgute, nendest nagu nii aru ei saa!

                          Ja Kunn, Kalju fännidega räägime me hooaja lõpetamisel ja siis ka täname neid korralikult!

                          Kõik tõelised fännid Hiiule, varsti algab Nõmme-Narva mäng!

                          Kommentaar


                            No äkki on ka väike vahe, kas 1:5 kaotatakse võideldes või paistab selgelt silma, et paar kutti pingutavad ja ülejäänud lasevad niisama loha. Ei midagi halba Kalevi suhtes, aga näiteks sellelt nende praeguselt meeskonnalt ei ole lihtsalt võimalik ilma ise jalga sirgeks laskmata viimaste minutitega kolm kotti imeda, ei ole noh. Mida ka Terja viimases Jalka intervjuus ütleb. Või kui seesama kuradi saja-aastane Terehhov jookseb ja võitleb kõvemini kui kahekümnesed soengutäkud. Ma ei näe ausalt öelda küll ühtegi objektiivset põhjust, mis võiks selliseid asju õigustada. Kui mängijad ei austa mängu ja publikut, miks peaks neil siis pead paitama ja kiidulaulu laulma? Kusjuures see kõik ei tähenda, et keegi meeskonnale selga keeraks, lihtsalt igaühel on ka õigus öelda, mida ta sellisest tolamängimisest arvab. Tõsi, et kiibitsejaid ja niisama klähvijaid on kah muidugi alati, aga samas iga kriitilise sõna ütlejat ei maksa ka kohe nendeks tembeldada.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Nõmme Kalju 1:5 Narva jk Trans
                              ennustus.

                              Kommentaar


                                Olen nõus nii sinuga Vincent kui ka alati objektiivse kriitikaga ja Kalju kitsaskohti tean ma vist kõige paremini...! Aga, Kalju omanikud pole kunagi õigustanud kaotusi ja luuserdamist. Ja ma pole ka kunagi ühtegi objektiivse kriitilise sõna lausujat kuhugi saatnud....

                                Ja nii lihtne ongi mõne repliigiga mõjutada masse ja herilasepesa kihama lükata....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X