320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    14 on tunduvalt rohkem lapseiga kui 16. Suurt vanusevahet korrigeerib mitmes riigis ka seadus. https://jakubmarian.com/age-of-conse...try-in-europe/

    Ma pigem mötlesin, et Getu jälgis kindlasti vanust, et asi oleks seaduse piires (see käis ka meediast läbi, et paljude juhtumite puhul lähebki teemaks kohe peale 14ndat sünnipäeva) ja üldsuse hoiak tekkis sellest, et üks oli 14 ja teine 56, mitte et üks teise treener.
    Ma pole selles väites üldse kindel.

    Inimese areng on muidugi individuaalne aga olen päri, et see piir peaks/võiks ka meil 16 olla ning alla 18-aastane noor võiks vanema loata psühhiaatrilt abi saada, kui selleks peaks vajadus tekkima.

    Kommentaar


      Milline täiesti normaalne täiskasvanud mees viib 14aastase TÜDRUKU metsa äärde ja algatab seksuaalvahekorra?

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Ma pole selles väites üldse kindel.
        Jah sul on sellesmöttes öigus küll, et siin on 2 pöhjust - vanusevahe ja vöimupositsiooni ära kasutamine
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
          instas 1 fitness tšikk goldmanni võttis sõna kuumal teemal oma instastorys. Keda huvitab, minge vaadake ise
          Mis seal oli või on see endiselt üleval?

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Jah sul on sellesmöttes öigus küll, et siin on 2 pöhjust - vanusevahe ja vöimupositsiooni ära kasutamine
            Ma pole kindel, et kas mul on õigus või mitte, lihtsalt minu inforuumis oli/on rõhk võimupositsioonil aga see pole ka hetkel oluline. Mind lihtsalt hämmastab teo õigustamine, probleemi pisendamine ja/või ohvri süüdistamine sotsiaalmeedias (mitte sinu poolt) aga see pole paraku midagi uut meie ühiskonnas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Mis seal oli või on see endiselt üleval?
              on veel üleval

              Kommentaar


                Ma ei saa täpselt aru, kas goldmanni kogemus käib rohkem Kuno või Getulio kohta?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                  on veel üleval
                  ehk lühikokkuvõtet neile, kes ei leia või pole instagrammis kasutajat?
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Adam Johnson on ei saa siinsest teemast üldse aru!
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      ehk lühikokkuvõtet neile, kes ei leia või pole instagrammis kasutajat?
                      Tähemärgid

                      160897972_265527661840562_7576654307225920999_n.jpg

                      Kommentaar


                        Julge tüdruk, nüüd mine ja tõesta, et see nii oli.
                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Tähemärgid

                        [ATTACH=CONFIG]7028[/ATTACH]
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          elx sa oled tark mees

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Ma pole kindel, et kas mul on õigus või mitte, lihtsalt minu inforuumis oli/on rõhk võimupositsioonil aga see pole ka hetkel oluline. Mind lihtsalt hämmastab teo õigustamine, probleemi pisendamine ja/või ohvri süüdistamine sotsiaalmeedias (mitte sinu poolt) aga see pole paraku midagi uut meie ühiskonnas.
                            Meie ühiskonnas?

                            See on lihtsalt üks osa inimeseks olemisest. On, oli ja jääb, sest probleemide lahendamise asemel tõstetakse neid lihtsalt ühest taskust teise.

                            Kuda sa ikka magama lähed, kui mingit iba kirja ei pane, eksju
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Meie ühiskonnas?

                              See on lihtsalt üks osa inimeseks olemisest. On, oli ja jääb, sest probleemide lahendamise asemel tõstetakse neid lihtsalt ühest taskust teise.

                              Kuda sa ikka magama lähed, kui mingit iba kirja ei pane, eksju

                              Ei mõista seda torget, ega seda põhjendust.

                              Kommentaar


                                Seal sa lähedki rappa, kui avastad end mõttelt, et tegemist on/oli torkega. Võta aega. Või ära pane lihtsalt tähele.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X