320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Andke andeks, kellele ma olen südamest haiget teinud ning kelle hingelu dramatiseerinud.

    Igatahes teie projekt on nvn hästi õnnestunud, aga ega ma ei ootagi vabandusi, sest te teate ise väga hästi, kuidas mis ja kas üldse teete.

    Soovin Nõmme Kalju juhtfiguuridele pikka närvi ja kainet mõistust, et püüelda oma sihtide poole, sest tahestahtmata on selles klubis PERSPEKTIIVI, ärge andke alla, et üks suvaline parm teid kritiseerib!

    Aga muidu Silver, sul endal pole naljakas, kui tõsimeeli uskusid, et see hooaeg on kõik mõnus? Tahad tuletan su messengeri vestlused sulle meelde? Mind on mitu hooaega roosade muinasjuttudega uinutatud ja ma naiivne idioot olen paraku uskunud kah, vot see ongi probleem.

    Kommentaar


      Iga poolehoidja usub...

      Kommentaar


        Mõnusat draamat suudetakse mittemillestki genereerida. Türa, te olete nagu mingid eided siin osad.

        Kommentaar


          O Nõmme, o Nõmme, o Nõmme- Nõmme Kalju !

          Loen, et Hiiul käärib nagu pisut? Mina olen klubi viimase aja tegevusega siiski rahul, et need keevitajad ja supermänedžer ära saadeti ja "Tallinna Uhkuse" värve kaitsevad eesti mehed ja väravaid löövad eestlased. Ja nagu näha saadakse ka ilusti hakkama. Viimased tulemused on olnud paremad kui hooaja alul.
          Nüüd on selliseks klubiks, mis Eesti jalgpallile midagi juurde ei anna Sillamjae Kalev oma leedukate ja selgelt vanade mängumeestega. Ja nagu tort kirsil on ka see viimane tulemuse manipuleerimisjuhtum. Leedu numbrimärkidega auto staadionivärava ootamas, et leedukad platsil korraldaks vajaliku tulemuse ära.


          Saba nimel,
          Piksenool
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Tervist, mina jälle tüütan!

            Kuna tõepoolest Nõmme Kalju fänlus on välja suremas, mida tunnistavad ka fännid ning tundub, et hetkel ei ole näha juhtfiguuri, kes selle fänluse august välja tõmbaks ja taaskord fännklubiks muudab, siis pakun vanade aegade mälestuseks välja järgmise variandi:

            JK Sillamäe Kalev- Nõmme JK Kalju, 17.07. On suurepärane võimalus teha üks mõnus fännireis Ida-Virumaale. Minimaalselt 20 laulvat fänni, kes justnimelt LAULAVAD oma võistkonna võidule, mida on ajaloos nii mõnigi kord juhtunud, siis võiks tõesti miskit lahedat teha. Kui selle aktsiooniga saaks hakkama s.t rendiks minimaalselt 20 inimese bussi, siis oleks võimalus fänlus päästa. Aja valisin nii hiliseks just seetõttu, et inimestel oleks võimalus oma asju sättida ja kui asi läheb tõesti korda, siis oma märkmikusse see kuupäev kirja panna!

            PS! Ja JK Nõmme Kaljul on võimalus seda aktsiooni toetada, kui neile läheb korda fänluse olemasolu ja kvaliteet!

            Kommentaar


              Mario, täiesti nõustun. Saaks kasvõi ühe korra suurema fänluse teha. Eks hakkame asju ajama ja teeme ära.

              Kommentaar


                Jep, igati nõus. Peale seda jaani-vaheaega võiks ka midagi orgunnida ja kodus ühe suurema fänluse teha Igatahes, tõmbame käima uuesti asja!

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Tervist, mina jälle tüütan!

                  Kuna tõepoolest Nõmme Kalju fänlus on välja suremas, mida tunnistavad ka fännid ning tundub, et hetkel ei ole näha juhtfiguuri, kes selle fänluse august välja tõmbaks ja taaskord fännklubiks muudab, siis pakun vanade aegade mälestuseks välja järgmise variandi:

                  JK Sillamäe Kalev- Nõmme JK Kalju, 17.07. On suurepärane võimalus teha üks mõnus fännireis Ida-Virumaale. Minimaalselt 20 laulvat fänni, kes justnimelt LAULAVAD oma võistkonna võidule, mida on ajaloos nii mõnigi kord juhtunud, siis võiks tõesti miskit lahedat teha. Kui selle aktsiooniga saaks hakkama s.t rendiks minimaalselt 20 inimese bussi, siis oleks võimalus fänlus päästa. Aja valisin nii hiliseks just seetõttu, et inimestel oleks võimalus oma asju sättida ja kui asi läheb tõesti korda, siis oma märkmikusse see kuupäev kirja panna!

                  PS! Ja JK Nõmme Kaljul on võimalus seda aktsiooni toetada, kui neile läheb korda fänluse olemasolu ja kvaliteet!
                  Tubli Mario!
                  Sellist suhtumist ma ootasingi sinult.

                  K.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Tervist, mina jälle tüütan!

                    Kuna tõepoolest Nõmme Kalju fänlus on välja suremas, mida tunnistavad ka fännid ning tundub, et hetkel ei ole näha juhtfiguuri, kes selle fänluse august välja tõmbaks ja taaskord fännklubiks muudab, siis pakun vanade aegade mälestuseks välja järgmise variandi:

                    JK Sillamäe Kalev- Nõmme JK Kalju, 17.07. On suurepärane võimalus teha üks mõnus fännireis Ida-Virumaale. Minimaalselt 20 laulvat fänni, kes justnimelt LAULAVAD oma võistkonna võidule, mida on ajaloos nii mõnigi kord juhtunud, siis võiks tõesti miskit lahedat teha. Kui selle aktsiooniga saaks hakkama s.t rendiks minimaalselt 20 inimese bussi, siis oleks võimalus fänlus päästa. Aja valisin nii hiliseks just seetõttu, et inimestel oleks võimalus oma asju sättida ja kui asi läheb tõesti korda, siis oma märkmikusse see kuupäev kirja panna!

                    PS! Ja JK Nõmme Kaljul on võimalus seda aktsiooni toetada, kui neile läheb korda fänluse olemasolu ja kvaliteet!
                    Tubli, müts maha su ees.
                    Minul isiklikult on see kuupäev juba vähemalt 3 kuud tagasi kinni pandud kahjuks. Seega mina teiega 95% tõenäosusega ei ühine seepäev.

                    Kommentaar


                      see kõik tundub siin mingi kuradi kokkuleppemänguna.

                      Kommentaar


                        Kuno ja Habe said Mario parooli teada, mis muud.

                        Kommentaar


                          Või lihtsalt maksid Mario kinni.

                          Kommentaar



                            no kui ise nalja ei tee, kes siis veel teeb:P

                            Kommentaar


                              Kokkuvõtteks ütleksin kõigile huvilistele, et tõepoolest selle kritselduse kirjutas inimene, kes selle konto avas.

                              Tuleb tõdeda lihtsalt, et olenemata sellest, kuidas minuga ka käitutud on, kaalub minu jaoks fänlus ja armastus klubi vastu üle need negatiivsed seigad ja erimeelsused, mis klubiga on olnud.

                              Kuno, tore et üks positiivne postitus minu suhtes, aga vaatamata sellele ei meeldi sina mulle ega ka mina sulle. Need asjad on nii läinud ja kahtlen sügavalt, kas asjad enam muutuda saavad. Vaatamata sellele ma usun, et ühte asja on võimalik arendada ka ilma hea läbisaamiseta.

                              Kommentaar


                                Ega keegi pole huvitatud tulema jalgpalli vaatama teisipäev,15.juuni Hiiu staadionile kell 19:15 Nõmme Kalju-Tartu Tammeka?Jagan TASUTA pileteid!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X