320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohe varsti panen väravad (mõlemalt meeskonnalt olid ilusad väravad ) youtubi üles ja punase kaardi saamise ka.

    Nii napilt oleks selle võidu mudu ära võtnud.

    Kommentaar


      Kas see 6 minutit oli õigustatud?
      pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

      Kommentaar


        muidugi oli - vaata kus oli vigastusi ja näitlemist ja üle väljaku vahetusse loivamisi.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Kalju Hermansoni tippspordist loobumast ei kavatse ümber veenda? Teil pole nii head väravavahti kunagi olnudki.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Kalju Hermansoni tippspordist loobumast ei kavatse ümber veenda? Teil pole nii head väravavahti kunagi olnudki.
            Ma olen kuulnud, et Kaas lõpetab, kuid Hermansoni kohta kuulen esimest korda! ???
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
              Ma olen kuulnud, et Kaas lõpetab, kuid Hermansoni kohta kuulen esimest korda! ???
              Kas ma ajan midagi segamini ja polnud mingit uudist, et Hermanson kavatseb viimase hooaja tippjalgpallis kaasa teha? Aga nüüd sigines minusse ka kahtluseuss.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                hästi aelesite nõmmekad!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Söö mett mesilane

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Kas ma ajan midagi segamini ja polnud mingit uudist, et Hermanson kavatseb viimase hooaja tippjalgpallis kaasa teha? Aga nüüd sigines minusse ka kahtluseuss.
                    See oli ikka Kaasi kohta
                    Eesti jalgpalli meistriliiga klubi Nõmme Kalju kapten ja väravavaht Rene Kaas on otsustanud pärast käesolevat hooaega oma eluga edasi minna ja putsad varna riputada.
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      See oli ikka Kaasi kohta
                      http://sport.postimees.ee/?id=148192
                      No selge, Kaasi kohta ma teadsin isegi, aga millegipärast oli meelde jäänud, et Hermanson ka. Kena kuulda, et Janno-poiss veel kindaid varna ei riputa. Eesti tasemel täitsa korralik puurilukk.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Vana Hermanson on ka?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          Vana Hermanson on ka?
                          28-aastane ehk väravavahi kohta parimad aastad võiks veel ees olla.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            28-aastane ehk väravavahi kohta parimad aastad võiks veel ees olla.
                            Nüüd ka ambitsioonikasse klubisse sattunud, mida Kalev, minu suurimaks kurvastuseks, ei olnud. Veel!
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Tänane mäng hakkas küll puhtalt kaitsesistumisega aga...
                              1. Istu palju tahad kaitses aga enamasti lüüakse siis ära ka 1 värav.
                              2.Peale 1-0 kaotus seisu jäämist Kalju ärkas ja rünnakud muutusid järjest ohtlikumateks. Löödi 2 ilusat väravat ja oldi võidus kinni nii kaua kuni sekkus kohtunik mängu (taas see kohtunik). Mikk Haavistule tehti täna korduvalt karmilt haiget ja kohtunik ei reageerinud ühelgil korral kaarti näidates mängu. Tekib küsimus, et MIKS?
                              3. Meeskond mängis hästi ja nad väärisid võitu täna taas Flora üle. Viik maitses ka neile halvasti kuigi selles ei olnud nemad süüdi, mehed tegid kõik mis oli nende võimsuses.
                              4. Fännid, tublid olite taaskord. Meeskond tänas meid taas südamest ja koos me võitsime, mis siis et tabelisse läheb ainult 1 punkt kirja.
                              5. Teisipäev vajab meeskond veel suuremat fännide toetust, et võita oma esimene mäng Balti Liigas.
                              6. Bosniast tulid ka tervitused meile kohale, koos kiidusõnadega

                              Kommentaar


                                Haavistu võib pigem ise õnnelik olla, et kollase toonud vea tegemise järel selle jalgadega siplemise järel punast ei saanud.

                                Ja terve teise poolaja kaitses istudes ikka võitu ei võta ka. Rünnakut ehitama polnud samas peale Felipe täna õieti keegi suuteline. Õiglane viik.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X