320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult on asi nii,et Mina maksin kohtuniku kinni.Andsin Altkäemaksu talle,et ta Järjekordselt Kalju vastu vilistaks.Ega see ei ole absoluutselt esimene kord.Neid ennemgi olnud. Just spetsiaalselt Nõmme Kalju vastu olen alati Peakohtunikule sümboolse summa andnud ning ega siin midagi rohkemat keerutada polegi. KOHTUNIK OLI ÄRA OSTETUD!!!
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      HABE, kas kopp ei ole ees juba alati kõik kohtuniku kaela ajada?
      Miks teised ei arva, et Kalju kindlalt võitu vääris?
      Üleüldse vähe valesse teemasse ei teinud oma postitust või? Äkki oleks see pidanud Kalju teemasse minema?
      Saa oma kibestumusest üle.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Üleüldse vähe valesse teemasse ei teinud oma postitust või? Äkki oleks see pidanud Kalju teemasse minema?
        See siin ongi ju Kalju teema.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          HABE, kas kopp ei ole ees juba alati kõik kohtuniku kaela ajada?
          Miks teised ei arva, et Kalju kindlalt võitu vääris?
          Üleüldse vähe valesse teemasse ei teinud oma postitust või? Äkki oleks see pidanud Kalju teemasse minema?
          Saa oma kibestumusest üle.
          Oi Ballack, Kas sa oled liiga palju joonud täna või milles asi et sa eksid juba foorumi alateemadega???
          Kohtunik on inimene aga millegipärast nad kipuvad eksima pigem Flora kasuks kui kahjuks. Slava vääris täna kollast aga ei saanud, järgmine mäng Levadiaga teda ju kindlasti vaja Floral. Vunk sai punase sest seal ei olnud kohtunikul muud valikut.
          Ma ei ole kibestunud aga vihale ajab, et sedasi väikeste viledega antakse Florale euro koht, võib olla ka pronksmedal. Võrdõiguslikust Eesti Jalgpalli Liigas ei tunta.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kohtunik tänA küll miskit valesti ei teind.Oleks pidanud juba varem seda kalju mängijate komöödia karistama. Balbinot ja haavisto oli ikka eirit naised. Üldiselt lõbusoli,kuid Ballack oleks torekui sa sealt "LÕUNA-EESTIST" KA OLULISTEKS MÄNGUDEKS TAGASI TULEKSID.!"

              Kommentaar


                Hääd kaadrid sul Märt kuna mängupilt jäi enamasti nägemata tänu liigsetele huvilistele neti vahendusel kes EJLi või kullaaugu kodukat külastasid, siis vähemalt on miskit neist näoilmetest võimalik välja lugeda mida ära tabanud oled suurepäraselt, minu kiitus sulle. aga tagasi teemasse. Hea et niigi hästi läks ja mõlemad osapooled natukenegi punkte korjasid juurde. Siin kohal sooviks jõutsat paranemist Mikule et selja korda saaks ja oleks valmis peatselt toimuvatel Balti Liiga mängudel.
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Oi Ballack, Kas sa oled liiga palju joonud täna või milles asi et sa eksid juba foorumi alateemadega???
                  Kohtunik on inimene aga millegipärast nad kipuvad eksima pigem Flora kasuks kui kahjuks. Slava vääris täna kollast aga ei saanud, järgmine mäng Levadiaga teda ju kindlasti vaja Floral. Vunk sai punase sest seal ei olnud kohtunikul muud valikut.
                  Ma ei ole kibestunud aga vihale ajab, et sedasi väikeste viledega antakse Florale euro koht, võib olla ka pronksmedal. Võrdõiguslikust Eesti Jalgpalli Liigas ei tunta.
                  Vabandust, olin liiga väsinud ja miskipärast oli meeles nagu oleks Flora teemat lugenud (oli mitu tabi lahti ja vahetasin neid kordamööda)
                  Kohtunike ja halamise teema jääb aga kehtima.

                  Kommentaar


                    No ma arvan, et see halamine jääb nii kaua kestma kuni EJL-i ja FC Florat juhib üks ja sama inimene. Vahet ei ole kes on tegevjuht aga põhimõte jääb samaks.
                    Kui on mingi kahtlane koht, siis paratamatult tekitab see eelarvamusi.
                    Ja halatakse ainult kohtunike üle ,mitte ei halata niisama, sa ikka ei saa mitte midagi aru ma vaatan, soovitan veel paar tundi puhata sul

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vova Vaata postitust
                      N
                      Ja halatakse ainult kohtunike üle mitte ei halata niisama, sa ikka ei saa mitte midagi aru ma vaatan, soovitan veel paar tundi puhata sul
                      Sa oled unes kõndija vms? Ma kirjutasingi, et halamine kohtunike üle.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Tänane mäng hakkas küll puhtalt kaitsesistumisega aga...
                        1. Istu palju tahad kaitses aga enamasti lüüakse siis ära ka 1 värav.
                        2.Peale 1-0 kaotus seisu jäämist Kalju ärkas ja rünnakud muutusid järjest ohtlikumateks. Löödi 2 ilusat väravat ja oldi võidus kinni nii kaua kuni sekkus kohtunik mängu (taas see kohtunik). Mikk Haavistule tehti täna korduvalt karmilt haiget ja kohtunik ei reageerinud ühelgil korral kaarti näidates mängu. Tekib küsimus, et MIKS?
                        3. Meeskond mängis hästi ja nad väärisid võitu täna taas Flora üle. Viik maitses ka neile halvasti kuigi selles ei olnud nemad süüdi, mehed tegid kõik mis oli nende võimsuses.
                        4. Fännid, tublid olite taaskord. Meeskond tänas meid taas südamest ja koos me võitsime, mis siis et tabelisse läheb ainult 1 punkt kirja.
                        5. Teisipäev vajab meeskond veel suuremat fännide toetust, et võita oma esimene mäng Balti Liigas.
                        6. Bosniast tulid ka tervitused meile kohale, koos kiidusõnadega
                        Võta kokku ennast, kohtunik oli täiesti erapooletu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas samovar Vaata postitust
                          Võta kokku ennast, kohtunik oli täiesti erapooletu.
                          Vaadates mängude eelvaateid ja leides sealt mõne kindla kohtuniku nime nagu seda on Hannes Kaasik või Iisrael ja mõned veel tekib alati küsimus, et mis käki nad seekord Kaljule keeravad. Paratamatult vaatad et Nõmme Kalju tähtsaid mänge vilistavad enamsti just need kohtunikud, kes alati vilistavad kergelt Kalju vastu või annavad mõne kaardi väga kergekäeliselt mõnele väga olulisele Kalju mängijale, et ta peaks järgmise mängu vahele jätma. Näitena Hurda punane Levadiaga mängus Novikovile antud mõnes mängus kergelt kaart, et jägmine mäng vahele jääks ja neid olukordi on veel ja veel.
                          Elu on selline ja kõik mis ei tapa teeb tugevamaks.

                          Kommentaar


                            See kohtunike üle halamine muutub halenaljakast juba tüütavaks.
                            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                            Kommentaar


                              Mitte ei muutu vaid juba on naljakas,kas sul endal HABE pole natuke piinlik sedasi halada? Olen üpriski veendunud,et su enda fännirühmituses sõradgi vaatavad sind juba tiba viltu
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                Vaadates mängude eelvaateid ja leides sealt mõne kindla kohtuniku nime nagu seda on Hannes Kaasik või Iisrael ja mõned veel tekib alati küsimus, et mis käki nad seekord Kaljule keeravad. Paratamatult vaatad et Nõmme Kalju tähtsaid mänge vilistavad enamsti just need kohtunikud, kes alati vilistavad kergelt Kalju vastu või annavad mõne kaardi väga kergekäeliselt mõnele väga olulisele Kalju mängijale, et ta peaks järgmise mängu vahele jätma. Näitena Hurda punane Levadiaga mängus Novikovile antud mõnes mängus kergelt kaart, et jägmine mäng vahele jääks ja neid olukordi on veel ja veel.
                                Elu on selline ja kõik mis ei tapa teeb tugevamaks.
                                Tahaks ka neid unenägusid näha Njah ega nad ju tõesti eksivad VAID Kalju vastu...not Aga noh eks oma mätta otsast on ikka parem vaadata kui kahe mätta vahel veest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X