320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Kusjuures selliseid mehi, kes sadat mängu täis ei saanud, aga rahvale südamesse on mänginud võiks lahkumismängu asemel ju lihtsalt enne mõnda koondisemängu (või vaheajal) miskise tänukirja ja publiku ovatsioonidega austada.
    Jep. Näiteks võiks iga aasta viimane kodumäng olla samas ka samal aastal (vanuse või vigastuse tõttu) koondisekarjääri lõpetanud (mitte 100 klubi) mängijate mingis vormis meelespidamine. Sümboolne-sümpaatne värk oleks.

    Kommentaar


      Ma arvan tahtmise korral oleks ta võinud need mängud ammu Läti või Leedu vastu ära teha... See on minu arvamus... Seda enam, et nüüd võib vist 23 meest ülesse anda... Küsimus on pigem selles, et miks seda tänaseni tehtud pole?

      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Mul pole iseenesest midagi Terehhovi lahkumismängu vastu, aga kutsuda kunstlikult mees neljaks mänguks koondisesse ja anda sellepärast mänguaega, et ikka kuidagi 100 täis venitaks, on küll minuarust väga rumal mõtteviis.

      Kasepats-Piduri ettepanek on üsna mõistlik ja vajaks küll tõsist kaalumist.
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Ülesse andmine ei tähenda koondisemängu, seda võiks mõni härra ikka teada.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Just, selleks et mäng kirja saada, tuleks ikka platsile ka joosta.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            See oli minu arvamus ja jään selle juurde!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Inspektor valis Terehhovi Kalju laupäevase mängu parimaks, seega mängis ta eeldavalt siiski paremini ülejäänutest, mis aga puutub lahkumismängu, siis seda ikkagi ei peaks olema, sest mille poolest oleks halvem Stepanov, kes ilmselt ei saa ka 100 mängu täis, et tema ei vääriks siis lahkumismängu? Või Lemsalu? Järgmisena ootel siis Kirs...

              Neid lahkumismänge tuleks paljuvõitu ju? Mis puutub Viikmäesse, siis tema pole vist teada andnud koondise esindamisest loobumisest. Usun, et kunagi ikka tuleb tema lahkumine ka kavasse.
              No sinult ei oleks muud vastust oodanudki!
              Mina väga olen selle poolt,et Stjopa ja Terja saaks oma lahkumismängu koondises. Ainuüksi selle pärast,et mõlemad mehed on alati koondisele appi tulnud ja ei ole mingeid vabandusi otsinud.
              Terja kohta võib ju öelda,et ohverdas oma klubikarjääri koondisele. Just mängus venemaaga, kus lõi Eesti viigivärava ja sellega sai ka karjäär vene meistriliigas otsa.
              Mina igatahes ennem eelistan neile kahele lahkumismängu võimalusest,kui Viikmäele,kellel küll on 100 mängu täis.Aga juba neil on erinev suhtumine juba koondise esindamisse!
              Nüüd oleks aeg fännidel häält teha ja ühes sõprusmängus,need legendaarsed koondislasi tänada!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Budukas, see, et Terja tänu Venemaale löödud väravale klubikarjääri ohverdas, on müüt, nähtavasti Schwede poolt mõned aastad tagasi fantaseeritud.
                Ise Sergei värava ja klubikarjääri seotust eitab.



                Faktid on sellised, et enne viigiväravat Venemaale, osales Terja ühes Šinniku liigamängus, kus vahetati välja 24. minutil.
                Peale kohtumist Venemaaga osales veel kuues liigamängus 2005 a. juunist augustini , kus ainult ühes mängus sai kirja 90 minutit, edasi suunati Šinniku duublisse, 2005 ja 2006 a. hooajal mängis 27 mängu Šinniku duublis ja veel 2006. a.-l korra karikamängus. 2006 a. suvel lahkus juba 31. aastane Terehhov Soome, Honkasse ja sealt 2007. aastal Eestisse.
                Kahjuks peab tõdema, et ei löönud lihtsalt Venemaal läbi.

                Loomulikult on mees meie koondisele palju andnud, 94 mängu, 6411 minutit, 5 väravat, 11 väravasöötu, vinge...aga kahjuks jäi maagilisest 100-st koondisemängust veidi puudu, midagi pole teha, traditsioone peab austama...

                Viimane koondisemäng 17.10.2007 Eesti-Montenegro 0:1, treeneriks Viggo Jensen
                2008 a. Rüütli koondisesse ta enam ei kuulunud.

                Austusavalduseks ja vääriliseks errusaatmiseks ei pea tingimata olema koondisemäng, miks mitte klubimäng. Kui ML lahja, siis äkki mõni Euroliiga mäng ..või veel vingem, Kalju korraldab Sergeile austusväärseks tegevvutist lahkumiseks sõprusmängu mõne kuulsa välismaise klubiga?

                Kommentaar


                  Kesa vastu ikka ei saa. Fantast andmed. Arusaamatuks jääb vaid budu arvamus Viikmäest, aga ega müsteeriumist ei saagi ju aru saada.

                  Kommentaar


                    Minu mäletamist mööda lõpetas Terja ise peale Montenegro mängu koondisekarjääri

                    Viikmäe koha pealt peab ju moe ja massiga kaasas käima,

                    Pohhui need 15 väravat, mis on suht hea number siiski tolle aja kohta, kui tema tippaeg oli

                    Kommentaar


                      Jah, Terja tegi ise koondisega lõpparve...oleks võinud veidi venitada, saanuks 100 täis.

                      Kommentaar


                        nõmme kalju - eesti koondis võiks olla huvitav matš.
                        või siis eesti klubide koondis vs eesti koondis.
                        terja ja võibolla mõni teinegi saaks 1 poolaja ühe teise poolaja teise võistkonna eest mängida.

                        ja eelistaks muidugi suve...
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Klubide koondis vs Eesti koondis kõlab küll väga hästi.

                          Kommentaar


                            Jube OT-ks läheb aga jah - klubide koondis vs Eesti koondis kõlab väga hästi. Paraku tuleks sellest tõenäoliselt rohkem B-koondise etteaste. Aga see selleks. Praegu vaatasin koondislaste mängude arvu nimekirja ning paistis suisa uskumatu kui palju mänge juba Jäägeril ja Klavanil kirjas on ja samas torkas silma kurb tõsiasi, et mees Stepanov - mees kelle seljas terve eelmine valiktsükkel liugu lasti - tõenäoliselt oma 100-ndat mängu ei näe.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Minu mäletamist mööda lõpetas Terja ise peale Montenegro mängu koondisekarjääri

                              Viikmäe koha pealt peab ju moe ja massiga kaasas käima,

                              Pohhui need 15 väravat, mis on suht hea number siiski tolle aja kohta, kui tema tippaeg oli

                              Küsiks siin kohal, et Eesti koondis on teinud ka minevikus mänge, mis pole ametlikud maavõistlused olnud, kas mitte koos nendega 100 mängu Terehhovil täis ei tule?
                              Ning kiibitsejad võiks vähe vaiksemalt võtta: Terehhov loobus koondist esindamast sõnadega, et las nooremad mängivad nüüd, nad on hetkel samal tasemel aga arenedes võivad kuhugi jõuda. See tähendas automaatselt Kroglovile, Kingile ja mõnele veel koondises mänguaega, kelleta praegu koondist ette ei kujutaks väga.

                              Kommentaar


                                Kompromiss oleks Terehhovile ja Stepanovile kahepeale üks lahkumismäng korraldada, nii tuleks nende senised koondisemängud kokku liites 100 ka ilusti täis. Isiklikult ei ole Viikmäe mulle sümpaatne mängija, aga tuleb tunnistada, et Eesti ründaja kohta on tal hea scoring rate. Selles suhtes annan au.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X