320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja noh, cmon meil ülioluline mäng Levadia vastu ja staadionil "laulab" 3 fänni. Väga-väga häbi, isegi Levadia fänne oli rohkem, kes tegid täitsa korralikku möllu. Aitäh meeskonnale, kes meie 3 panust hindas ning loodetavasti emotsionaalselt andis teilegi miskit.

    Kommentaar


      Mario ma mõistan sind, aga samas me ei pea alati mõtlema ja arvustama miks treener ühte või teist vahetust teeb või ei tee... Samamoodi ei mõistnud ka paljud sind kui sa aastaid tagasi ÜKSI TRUMMIGA KALJU MÄNGULE TULID Täna saavad kõik asjast aru ja ma tahan sellega öelda, et andke aega küll pilt selgemaks läheb

      Oluline on USALDUS ja seda tahan mina vähemalt välja näidata nii treenerite, fännide, mängijate kui kõikide teiste asjaosaliste suunas.

      Respect!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Mario ma mõistan sind, aga samas me ei pea alati mõtlema ja arvustama miks treener ühte või teist vahetust teeb või ei tee... Samamoodi ei mõistnud ka paljud sind kui sa aastaid tagasi ÜKSI TRUMMIGA KALJU MÄNGULE TULID Täna saavad kõik asjast aru ja ma tahan sellega öelda, et andke aega küll pilt selgemaks läheb

        Oluline on USALDUS ja seda tahan mina vähemalt välja näidata nii treenerite, fännide, mängijate kui kõikide teiste asjaosaliste suunas.

        Respect!
        Täpselt! Usaldus! Fännid, mängijad, treenerid, staff ja muud loomad! Meil kõigil on ju vaid üks eesmärk ning me peaks üheskoos sinnapoole rühkima. Head tulemused, õnnelikud mängijad, rahulolev treener, töökas personal ja palju hingestatud fänne. "Somos Uno!"
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Jah, kõik on õige. Aga mind ja ma usun, et ka Teid, Kalju persionali, teeb kurvaks teadmine, et vähemalt 50% tõenäosusega oleksime me karikasarjas jätkamas ning Meistriliiga tabelis oleks Kaljul hetkel 49 ja Floral 48 punkti, kui teatud hetketel oleks minu subjektiivse arvamuse kohaselt tehtud natuke teised käigud.

          Protsent on võetud lambise loogika tulemusel. On tore, et lõpuks on selle kohta tekkinud ka väike arutelu, ja on loomulik, et me kõik pürgime sama eesmärgi suunas

          Kommentaar


            Oleks on sama hea mis poleks
            Seega lepime sellega mis on ja pingutame tuleviku nimel edasi!

            NB! Järgmist mängu vaatan igatahes fännisektorist!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Mario , Oleksid oleksid oleksid.

              Tegelt see vahetuste teema on Prinsi käekiri. Ei saa ju öelda , et ta levadia aegadel tegi rohkem või tihedamalt vahetusi ?
              Eks iga asjaga on võimalik võita ja näppu lõigata. Tegelt selle vahetuste teema juures on üks suurem mure mis puudutab noormängijaid. Minu arvamus on , et paremate noorte jaoks pole väljund duubel nad peaksid mängima ML ja seda regulaarselt. Kuna peatreener eelistab kogemust noorusele äkki peaks neid noori kuskile laenule andma ? Oleks duubel esiliigas siis veel aga hetkel ma arvan , et paremad noormängijad peavad just mängima Eesti parimate vastu, et nad areneksid päevast päeva.

              Kommentaar


                Üks asi mis täna silma hakkas. Meeskond ei mänginud täna nii hästi, kui seda on sel hooajal korduvalt tehtud! Ning palju oli meil fänne kohal? Märkate seost? Kui jah, siis järgmisel laupäeval näeme fännisektoris

                Järgmine laupäev (13. august), Hiiu staadionil kell 17:00 vs Tartu Tammeka!!!
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Kooki ja moosi...
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Kena bänner siin Soccernetis, aga vastaseks järgmises voorus on Tammeka, mitte Tammekas. Tähenärimine pole tegelt oluline, mängul ikka kohal!

                    Kommentaar


                      Ärge pange tähele me tellisime banneri Lätist
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Käisin CC Plazas kinos ja meeldiva üllatusena sain piletikassast kingituseks Kalju - Tammeka mängule tasuta piletid. Tulen mängule ja võtan sõbra ka kaasa. Hea töö Nõmme Kalju!

                        Kommentaar


                          Rõõm kuulda Ilm on ka ilus!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Kes oli laupäeval see, kes Borati ujumate ja mingi "sest muidu ma naist ei saaks" vms plakatitega üle platsi ääre jooksis? Ning mis oli plakati ees kirjas? Kalju detektiividel ei õnnestunud loosingi esiotsa leida

                            Mingi poissmeeste pidu?
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Kes oli laupäeval see, kes Borati ujumate ja mingi "sest muidu ma naist ei saaks" vms plakatitega üle platsi ääre jooksis? Ning mis oli plakati ees kirjas? Kalju detektiividel ei õnnestunud loosingi esiotsa leida

                              Mingi poissmeeste pidu?
                              Julgen pakkuda küll. Nad tulid mingi bussiga sinna säästutribüüni juurde, kõikidel roosad särgid seljas. Alguses mõtlesin, et midagi Kaljuga seoses. 2-3 nendest tulid staadionile, nägin seda kutti kes jooksis, tal oli jah mingid sildid käes, aga kahjuks ei jõudnud lugeda täpselt mis seal kirjas oli. Ta läks sinna toiduputka taha põõsasse riideid vahetama ja siis jooksis üle väljaku ning tagasi oma bussi juurde. Mängu nad edasi ei vaadanud ja sõitsid minema.

                              Kommentaar


                                poissmeeste pidu jah...autorid on teada
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X