320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tihhoni Infonetiga treenimine saab tähenda vaid ühte, mehe ainuke eesmärk on teenida välisleping, mille ta ka 100%-lt ära teeninud oleks. Ei tulegi ette ühtegi Eesti jalgpallurit, kellel oleks olnud nii õnnetu karjäär. Kui aus olla, siis kahtlemata on tegemist hea jalgpalluriga, aga mina modernse jalgpalli austajana teda nii väga Kaljus näha ei tahakski. Ma naudin, kui äärekaitsjal on olemas ka korralik baas, et ründetegevuses osaleda. Seetõttu Ken ongi minu üks minu lemmik jalgpallureid, kuigi inimesena sooviks ka talle välislepingut, aga mis sa teed, olen kuri ja Kalju on rohkem kui südames ning loodame, et ühel heal päeval suudame ka Eestis pakkuda konkureerivaid palkasid, et ei peaks igal võimalusel mängumehi müüma.

    Kommentaar


      Miskit uut ka toimumas? Keegi mõnda trenni on näinud ja mõnd uut nägu?
      Loodan, et see aasta saadakse meeskond kuskil jaanuaris kokku, et kokkumänguprobleeme poleks hooaja alguses.

      Kommentaar


        Eile Tallinna Linnavolikogus vastuvõetud linna 2012. aasta eelarves ei nähtud ette vahendeid linnale kuuluva Hiiu staadioni kunstmurukatte vahetuseks, kuna staadion sai uue katte viis aastat tagasi.


        see, mis siis saab.
        minevikust mäletan fc wimbeldoni juhtumit, kus klubi kolis teisse linnaossa ja kaotas fännid ja läks pankrotti.
        eestis muidugi väga kaotada ei ole, aga vääga loll lugu oleks ikkagi.
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Selle käiguga võidetakse äkki fänne juurde veel. "Tallinna uhkus" Nõmme Kalju mängib kuskil Hiiul. Parem siis juba
          Lisatud failid
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Hea, et see staadioniteema tõstatus. Sellega meenus mulle, et räägiti plaanist TTÜ juurde see uus staadion rajada... aga seal on ikka samasugune karjamaa nagu oli pool aastat tagasi, nagu oli ka aasta tagasi ja nagu oli ka kaks aastat tagasi. Et mis olekus see projekt on ja mille taga seisab (kui üldse veel on see plaanides)?
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Juba suvel sahistati, et Kalju on Hiiu staadionile palju võlgu.

              Kommentaar


                Nõmme Kalju on viinud maailma suurima ja atraktiivseima spordiala esindajana Nõmme linnaosa Euroopasse. See on oluline ja suur samm, kuid isegi see pole primaarne. Praegu sõna otseses mõttes võidakse oma olematu käitumisega rikkuda tulevaste potentsiaalsete profisportlaste ja inimeste tervised. Ma ei usu, et LOV eesmärk oleks, et kõrges eas oleks pooled poisid sandid. Kas on võimalik, et härra Korp on nii rumal inimene, et ei näinud, mis edu korral jalgpalli ümber toimub, see on koht, kuhu investeerida!

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Hea, et see staadioniteema tõstatus. Sellega meenus mulle, et räägiti plaanist TTÜ juurde see uus staadion rajada... aga seal on ikka samasugune karjamaa nagu oli pool aastat tagasi, nagu oli ka aasta tagasi ja nagu oli ka kaks aastat tagasi. Et mis olekus see projekt on ja mille taga seisab (kui üldse veel on see plaanides)?
                  No pole seal midagi toimunud. Hetkel võeti ttü kuues korpus (nõmme poolseim) maha ja ehitatakse uuesti üles.
                  Staadioni arendusest jutud on käinud, a reaalset projekti kui sellist olemas küll ei ole.

                  Kommentaar




                    Mis summadest üldse jutt on, palju uus ja korralik kunstmuru koos paigaldusega maksab?
                    100 000, 150 000, 200 000, 300 000 .... ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Nõmme Kalju on viinud maailma suurima ja atraktiivseima spordiala esindajana Nõmme linnaosa Euroopasse. See on oluline ja suur samm, kuid isegi see pole primaarne. Praegu sõna otseses mõttes võidakse oma olematu käitumisega rikkuda tulevaste potentsiaalsete profisportlaste ja inimeste tervised. Ma ei usu, et LOV eesmärk oleks, et kõrges eas oleks pooled poisid sandid. Kas on võimalik, et härra Korp on nii rumal inimene, et ei näinud, mis edu korral jalgpalli ümber toimub, see on koht, kuhu investeerida!
                      No ma pean nüüd vist muutuma väga ebapopulaarseks, aga tegelikult pole linnas pea ühelgi linnaosal nii palju raha käes, et nad saaksid külma kõhuga hakata spordiplatsi uuendama. Linnaeelarve on niigi üsna nibin-nabin koos ja seal on muid asju, mida vaja rahastada on. Näiteks linnaosaleht.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=63455624

                        Mis summadest üldse jutt on, palju uus ja korralik kunstmuru koos paigaldusega maksab?
                        100 000, 150 000, 200 000, 300 000 .... ?
                        Facebooki lehele kirjutas Nõmme Kalju : "3 mil eek. Kalju maksab aastas renti 600 000 eek."
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Kesa küsib õigesti ,et mis summadest üldse jutt käib . Ma ei usu ,et kunstmuru vahetamine nii kallis on ,et sellega ei saaks linnaosa üksi hakkama . Kindlasti paneks muru hankimisel oma õla alla ka EJL nagu tavaliselt need asjad käivad.
                          Nüüd aga selle Korpi vastuse juurde . Mees paneb oma jutuga ikka nii rappa ,kui rappa , hakkab mingist tippspordi toetamisest rääkima jne. See vend ei teagi ,mis üldse tähendab tippspordi toetamine .Kui ta oleks normaalses riigis ,kus jalgpall on auväärsel kohal ehitaks linn mitte mingi näruse kunstmuru vaid uue staadioni . Meil aga Savisaare hüpiknukk otsib vabandusi ,et eelarves pole raha .
                          Ärge siis varastage nii palju oma taskusse
                          Hiiu staadionil treenivad sajad erinevates vanustes lapsed ja nagu juba kusagil mainiti siis oleks muru vahetus vajalik kõigi nende jaoks aga mitte ainult Meistriliiga meesonna jaoks. Kui sellest aru ei saada siis pole midagi teha. Järelikult ei huvita tegelikkuses neid ka noortespordi areng ,kuigi selle taha üritatakse pugeda.
                          Lollidemaa ja Korp.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                            Facebooki lehele kirjutas Nõmme Kalju : "3 mil eek. Kalju maksab aastas renti 600 000 eek."
                            Sisuliselt on Kalju sellisel juhul viie aastaga 3 milli Nõmmele juba rendina maksnud.
                            3 milli eeki - jämedalt 200 000 eurot

                            Võrdluseks:
                            Nõmme Turu uisuväljaku majandamiskuludeks eraldati kevadel 127 823 eurot, ehk 2 milli krooni.
                            Nikolai von Glehni mälestusmärgi ja lipuväljaku rajamiseks 127 000 eurot.

                            Uisuväljak sulab poole aastaga aga kunstmuru kestab aastaid kui korralikult hooldada.

                            Ajage fännid kokku ja minge Nõmme turule protestima, mida muud ikka soovitada!

                            Kommentaar


                              Saab ka ilma lärmi ja plakatiteta. Tuleb lihtsalt astuda...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Saab ka ilma lärmi ja plakatiteta. Tuleb lihtsalt astuda...
                                .... keskerakonda või
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X