320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Türa, te olete tegijad!!!
    Huvitav. Kui sa mingi rumaluse veel soovid produtseerida siis võid need mulle PMina saata. Loen kõik läbi ja vastan ka!
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Väga huvitav, osta elu või otsi omale pruut, jätad homo mulje, sorry.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        PS2. Ilmselt olime Romarioga kõige rohkem kogu turniiri jooksul saalis, asi seegi!
        Ja palju see tundides olla võib? Kas see ületab 63h ja 33min?

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Väga huvitav, osta elu või otsi omale pruut, jätad homo mulje, sorry.
          Sa oled mu kangelane. Kirjuta endast koomiks.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Sa oled mu kangelane. Kirjuta endast koomiks.
             

            Kommentaar


              Julmad printsessid need mõned Kalju fännid. Soovitaks rohkem mune ja vähem draamat.

              Kommentaar


                See kes seda keskmist näitas see olin mina. Ning ma võin õelda, et see ei olnud mitte turvameestele, ega tribüünil istujatele kellele võis see natuke häirivana tunda. See oli pigem jalgpalli liidule, sest isegi mind taheti vahepeal sealt hallist välja kupatada kuigi, et ma ei olnud isegi kõige väiksemas joobeastmes seal. Tunne oli hea emotsioonid keesid kui ikka sa toetad, karjud fännad. Ja siis tullakse ikka sinujuurde ja õeldakse, et kui sa ei lõpeta siis me peame su välja viskama, kuna jalgpalli liit ütles nii. Sellegi poolest vähemalt meie ilus lipp mis oli lõpetas õiges kohas. Härra Pohlaku käes.


                Muidu head uut aastat kõigile ja see aasta paneme sama hooga edasi ja lükkame kõik koos kohaliku liiga fännlusele teise käigu sisse ma loodan.
                www.jkkalju.ee

                Kommentaar


                  ilmselt sai kristen viikmäe antud vaatepilti nähes tõesti juurde kustumatut indu levadia väravavõrgud puruks peksta.

                  Kommentaar


                    ok, häbi on, väga häbi.

                    alkoholi mõõdukas tarbimine on kindlasti heaks eelduseks korralikule fänlusele, kuid tõesti igal asjal on piirid.

                    vabandan siiralt kõigi ees, keda mu käitumine häiris.

                    Kommentaar


                      Jumal küll, nalja sai ja kedagi ju ei häiritud. Selle ülemise pildi ajal oli terve fännisektor krampides Mõttetu vingumine jälle.

                      Kommentaar


                        Mõtlesin tükk aega, kas postitada või mitte, aga ma ikkagi teen seda.

                        Tore on näha, et meie tegevus tekitab inimestes mingitki emotsiooni. Küsimuseks lihtsalt, mida tegid muude meeskondade fännid? Olid ju kohal peaaegu kõikide klubide toetajad:
                        Levadia fännid: Turniiri alguses üks püüdlik noormees ja kahel viimasel mängul kaheksakesi fänlust tegevad tüübid, kellele taaskord au, et nad suutsid nii väikse arvuga häält teha.
                        Flora fännid: Olid täiesti olemas, kuid kahjuks jäid lahjaks, loodame, et hooajal on nad arvukamalt tagasi.
                        Tammeka fännid: Mällar üksinda.
                        Kure fännid: Sama suur arv inimesi, kui Levadial, kuid tegid vaid paar piuksu ja seda ka mängudes, kus vastasfännid vaikisid.
                        Viljandi fännid: Nõudsid siin aasta fännide tiitlit, et on igal mängul kohal olnud, aga häält väga ei teinud. Emotsiooni oli näha vaid nende endi viimases mängus ja Kalju-Flora mängus.
                        Sillamäe: Kahjuks nende seltskonda mängul ei olnud, hooaja jooksul oli nende fännirühm üks positiivsemaid nähtusi Eesti Meistriliigas.
                        Ajaxi fännid: Tüdrukud kaugemas nurgas vähemalt proovisid mingit fänlust teha.
                        Narva fännid: Kas neil on üldse aktiivseid fänne?
                        Paide fännid: Esimesel päeval oli Teda isegi kuulda, aga teisel päeval ei pannud Teda tähele.

                        Huvitav nähtus on see, et need väiksemad fännirühmad ei proovigi häält teha, kui vastastel ka fännid olemas on (välja arvatud Paide üksik fänn, kes teeb alati ka üksi häält.) Teine huvitav nähtus oli see, et meie fänlus tekitas automaatselt ka vastureaktsiooni. Sellist rõõmu, mis tekkis ülejäänud publikus iga värava peale, mis Kalju võrku löödi, ei tekitanud ükski teine värav.

                        Eritiliselt pakkus rõõmu Dimitri Skiperski põhjendus, sellele, miks me peame oma, Hiiu staadioni kohta tehtud, plakati maha võtma. Härra EJL tegevjuhil jäi piinlikult puudu eesti keele oskusest, et väljendada selgelt põhjust, miks me selle plakati eemaldama peame. Põhjenduseks kõlasid vaid: "Me ütlesime, võta maha, muidu viskame välja." Sellele lisanudus ka ebameeldiv vaenulikkus ja suisa sõimamine.

                        Tore oli veel see, et ilma hoiatamata visati välja meie kaasfännid, ning ka Flora fänn. Kas oleks olnud tõesti raske varem tulla ütlema: "Et härrased, piirake oma alkoholitarbimist, muidu peame teid ürituse territooriumilt eemaldama."

                        Viimase mängu esimesed kaks minutit demostreesid selgelt, kui suur tähtsus on fännidel: jalgpalli vaatamise ja mängimise, meeldivamaks muutmisel. Kui enamuse turniiri jooksul tundus, nagu oleks sattunud tennisemängule, siis Kalju-Flora mäng oleks pidanud avavilest peale olema natukenegi jalgpalllimängu moodi. Kuid ilma fännigruppide toetuseta kujunesid need kaks minutit piinlikult vaikseks. Peale vaikust jätkunud fänlus oli muidugi juba selline nagu ta võiks olla koguaeg.

                        Loodetavasti suudame ka meie sellise hooga järgmisel aastal jätkata, ning loodetatavasti samas rütmis jätkavad ka Flora ja Sillamäe. Ehk tulevad tagasi ka Levadia ning Tammeka fännid. Ning ka ülejäänud meeskonnad suudavad leida endale aktiivsed toetajad. Iga fänn viib edasi meie fännikultuuri, ning muudab meie kohaliku jalgpalli atraktiivsemaks ning aitab tõsta publikunumbreid.

                        Kommentaar


                          On teil Hiiu stata kohta tehtud plakatist pilti ka?

                          Kommentaar


                            Ikka on:
                            DSC_0372.jpg

                            Kommentaar


                              Super uudis: http://www.jkkalju.ee/meistriliiga-t...estis-jatkama/
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Super uudis: Jorge otsustas, et ta soovib Nõmme Kaljus jätkata ja ka klubi soovis mängijaga jätkata. Parim on muidugi asja juures see, et teda motiveeris siia jääba Eesti Meistriliiga tiitel!

                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X