320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea, vaatasime Nahkpeaga tõesti vist väga erinevat mängu. Eeldades, et ta vaatas tv-st, siis ehk tal parem ülevaade, aga Rodrigues kehv ja Tihhon hea? Tribüünilt oli ikka väga teistmoodi, jah mänguilu väljakul just ei pakkutud, aga võitlust oli ja viik pigem õiglane tulemus, Ja noh publikunumber kui meil 290 ja Kalevis 230, siis proportsioon päris täpne. Päris oodatud hooaja algus pole, aga aitäh mängijatele ja klubile sümpaatse hooaja alguse eest!

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Ma ei tea, vaatasime Nahkpeaga tõesti vist väga erinevat mängu. Eeldades, et ta vaatas tv-st, siis ehk tal parem ülevaade, aga Rodrigues kehv ja Tihhon hea?
      Vaatasin jah TV-st. Kes siis ämma sünnipäeval õue pääseb.

      Ma ei oska öelda, kas see on just põhjus, miks me nii erinevalt asju näeme. Miks Šišov sinuarust täna kehv oli? Või miks Rodrigues hea? Kaitsefaasis esimesel poolajal vilistati põhimõtteliselt kõik tema taklamised vigadeks ja teisel poolajal meenub kaks-kolm "ilusat" kingitust Levadiale. Kui tema kasutegurit hinnatakse sellejärgi, et ta suudab edukalt palli Bärengrubile sööta, siis küll, aga minuarust väga õnnetu mäng temalt.

      Edit: Šišov suutis edukalt nullida pea täielikult Pebre mängu, keda polnudki tänu sellele platsil sisuliselt näha. Esimesel poolajal istus alguses kramplikult kaitses, kuid siis tõusis julgelt ka ise rünnakule ja väga korralik mäng temalt.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        No Tihhon-i söödud olid täna küll ülimalt ebatäpsed..

        Kommentaar


          Algselt postitas Priit1991 Vaata postitust
          No Tihhon-i söödud olid täna küll ülimalt ebatäpsed..
          Mäng oli üldse praaki täis nagu ikka need hooaja avakohtumised olnud on. Selles valguses võiks siis ju öelda, et ega keegi hästi ei mänginud. Kes siis söödutäpsusega hiilgas? Ma arvan, et näiteks Kallaste tegi oluliselt rohkem valesööte kui Šišov ja omal äärel oli ta oluliselt rohkem hädas Toometiga kui Šišov Pebrega, kellel ta võttis igasuguse mängulusti ära.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Priit1991 Vaata postitust
            No Tihhon-i söödud olid täna küll ülimalt ebatäpsed..
            On need kunagi täpsed olnud ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Kui tema kasutegurit hinnatakse sellejärgi, et ta suudab edukalt palli Bärengrubile sööta, siis küll, aga minuarust väga õnnetu mäng temalt.
              kristus, kui loll jutt. mis see keskkaitsja peab siis tegema?

              kogenud jalkahuviline võiks ikkagi teada, et keskkaitsja ülesanne nr 1 ja mille järgi tema "kasutegurit hinnatakse" on taga nulli hoidmine ja sellega hakkama saanud mehe sooritust "väga õnnetuks" nimetada paari valesöödu pärast on häbiväärselt võhiklik.

              Kommentaar


                Kalju poolt täna oodatud hea mäng. Suudeti Levadia noored kuked ilusasti vaos hoida ja viigipunkti teenida. Head mängu tegid kõik leegionärid, kohe näha, et asjalikud kutid. Ainsa Eesti klubina pole nad tänavu veel kaotuskibedust tundma pidanud.

                Hea töö oli ka tossu laskmine. Edasi roosad pantrid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ertz Vaata postitust
                  kristus, kui loll jutt. mis see keskkaitsja peab siis tegema?

                  kogenud jalkahuviline võiks ikkagi teada, et keskkaitsja ülesanne nr 1 ja mille järgi tema "kasutegurit hinnatakse" on taga nulli hoidmine ja sellega hakkama saanud mehe sooritust "väga õnnetuks" nimetada paari valesöödu pärast on häbiväärselt võhiklik.
                  Kristus, Kristus, paneme selle, et Kalju täna nulli hoidis Rodriguese teeneks ja lool lõpp.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Damianot oleks siiski tahtnud näha täna, aga mis seal ikka. Konsa oli üllatavalt hea. Takeda oli esimene poolaeg vägagi aktiivne, kuid teine poolaeg hakkas väsima ning tuli juba natuke praaki sisse. See Ceesay tundus ka asjalik olevat, võitleja tüüpi tundub ning suudab ka palli hoida korralikult. Šišov mängis algul ikka väga kehvasti, kuid lõpu poole hakkas midagi juba looma. Meltsi kasutegurit ma ei näinudki mängus. Eks järgmistes mängudes näeb, kes on hea ja kes mitte. Neemelo on ikka siin liigas ikka väga võimas ründaja. Absoluutselt kõik pallid sai kätte. Levadia poolelt tõstaks esile Šmiško ning Antonovi.
                    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                    Kommentaar


                      Mida arvasid fännid aga eilsetest piletitest? Ma kuulsin arvamusi, et need on Eesti Meistriliiga jaoks lausa liiga head

                      Kaege ise!

                      Pilet eestpoolt:


                      Pilet tagapoolt:
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Mida arvasid fännid aga eilsetest piletitest?
                        Ülimalt meeldiv üllatus oli see, et nii kenasid pileteid müüdi. Asi areneb! Ja kalender pileti taga oli ka väga viis!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Mida arvasid fännid aga eilsetest piletitest? Ma kuulsin arvamusi, et need on Eesti Meistriliiga jaoks lausa liiga head

                          Kaege ise!
                          Mulle meeldis. Kalender pileti taga on väga hea idee.

                          Kommentaar


                            Ommukikohvi kõrvale saab naerda ka natuke - Kõik räägivad siin, et kaitsjad oli sitad jne, kheedi mäng jäi 0-0, kaitse just väga sitt ei saa olla, keda kotivad need mõned valesöödud kaitsjate puhul, kui Eesti Xavi - Eino Puri sööduprotsent vastase poolel oli heal juhul 50, lisaks võttis ta alati tempo maha, ka kiirrünnakute korral, kindlasti üks suurimaid pettumusi eile, ainult see super Gambialane suutis konkurentsi pakkuda oma udususega, väga kohmakas ja tundus, et ta ei saanud väga aru kuhu ta sattunud on. Nii ei saagi võita kui mängitakse aeglast söötu ja kiirrünnakud ei koti. Ju siis see on esimeste mängude ja kunstmuru süü. jaapanlased olid kohati okeid, see Pärnu vend ei julgenud ühtegi korda ette võtta ja alati söötis tagasi, aga pole ullu noore ja kogenematu Levadia vastu võib 0-0 rahule jääda.

                            Kommentaar


                              piletid on ägedad küll.
                              aga need nn "keelumärgid"
                              ma olen täitsa nõus, relvi, koeri, alkoholi, vihmavarje staadionil olema ei pea.
                              aga fotoaparaate? mingi mõistlik põhjendus sellele ka on?
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Pigem on seal mõeldud seda, et ilma loata ei tuldaks profikaameratega pildistama. Seebikarbid on loomulikult lubatud ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X