320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    ma olen täitsa nõus, vihmavarje staadionil olema ei pea.
    Tsiteerides sinu enda postituse sõnu: "mingi mõistlik põhjendus sellele ka on?"

    Miks peaks tavapublik staadionile ronima kui enda vihma eest kaitsmine keelatud on? Tõsifännid ikka ronivad (ka siis mitte kõik) aga tavainimene küll ei viitsi kuhugi tulla kui pannakse kohustus liguneda.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Tsiteerides sinu enda postituse sõnu: "mingi mõistlik põhjendus sellele ka on?"

      Miks peaks tavapublik staadionile ronima kui enda vihma eest kaitsmine keelatud on? Tõsifännid ikka ronivad (ka siis mitte kõik) aga tavainimene küll ei viitsi kuhugi tulla kui pannakse kohustus liguneda.
      vihmakeebid on olemas.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Tsiteerides sinu enda postituse sõnu: "mingi mõistlik põhjendus sellele ka on?"

        Miks peaks tavapublik staadionile ronima kui enda vihma eest kaitsmine keelatud on? Tõsifännid ikka ronivad (ka siis mitte kõik) aga tavainimene küll ei viitsi kuhugi tulla kui pannakse kohustus liguneda.
        Sul mingi maniakaalne kalduvus kõiki Kalju tegevusi maha teha? Vihmavarjud on keelatud peaaegu kõikidel vabas õhus toimuvatel üritustel ja seda ühel lihtsal põhjusel - mitte varjata teiste vaadet.

        Kommentaar


          Veidi konstruktiivset kriitikat kah. Arvestades seda, et edukas eelmine vutiaasta tõi ehk nii mõnegi uue fänni juurde, oleks võinud hooaja esimeseks suureks derbiks sallid valmis olla..

          P.S. Nägin mängul ka linnaosavanemat Korpi, kes uhkelt Kalju salliga läbi publiku kõndis. Mune mehel on, seda peab tunnistama..

          P.P.S. Puri oli veidi kahvatu jah. Tihti hoidis üle ja andis palle ära. Kõige rohkem meeldis mulle Konsa ja uue japsi mäng.

          Kommentaar


            Sallid ja fännitooted olid täitsa olemas, sa vist ei osanud küsida...
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust

              P.S. Nägin mängul ka linnaosavanemat Korpi, kes uhkelt Kalju salliga läbi publiku kõndis. Mune mehel on, seda peab tunnistama..
              Linnaosavanem Korp kiitles ühel õhtusel üritusel ka oma sõprade/tuttavate ees, et ta käis päeval jalkat vaatamas ja mingid hullud panid staadioni põlema. Oskab jalkale reklaami teha küll
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                Algselt postitas StenV Vaata postitust
                Sul mingi maniakaalne kalduvus kõiki Kalju tegevusi maha teha? Vihmavarjud on keelatud peaaegu kõikidel vabas õhus toimuvatel üritustel ja seda ühel lihtsal põhjusel - mitte varjata teiste vaadet.
                Ma enda arvates ei kirjutanud, et see Kalju kohta käib. See käib kõigi kohta kes selle keelanud on.

                Vihmakeep ei ole üldse hea asi milega tänaval kõndida...pooled riided saavad märjaks ikka ja seega on vihmavari palju parem. Otseloomulikult staadionil vihmavarju ei kasutaks (mingi katusealune ikka leidub) aga kuidagi tahan staadionile ka minna ja sealt ära tulla...palju kordi on üldse nii, et võid selle vihmavarju lahti ka teha staadionil ja kedagi ei sega kuna publikut niikuinii nii vähe.

                Pisiasi, aga väga palju mõjub. Olen näinud küll inimesi kes sellepeale turvade juures otsa ringi on keeranud ja mängule minemata jätnud (ei taha teada mis mulje neile on jäänud ja kas tagasi enam tahavadki tulla).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  Sallid ja fännitooted olid täitsa olemas, sa vist ei osanud küsida...
                  Oskasin küsida! Vastus oli: "Salle kahjuks ei ole. Uue hooaja sallid pole valmis veel. Järgmiseks mänguks peaks olemas olema."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Ma enda arvates ei kirjutanud, et see Kalju kohta käib. See käib kõigi kohta kes selle keelanud on.

                    Vihmakeep ei ole üldse hea asi milega tänaval kõndida...pooled riided saavad märjaks ikka ja seega on vihmavari palju parem. Otseloomulikult staadionil vihmavarju ei kasutaks (mingi katusealune ikka leidub) aga kuidagi tahan staadionile ka minna ja sealt ära tulla...palju kordi on üldse nii, et võid selle vihmavarju lahti ka teha staadionil ja kedagi ei sega kuna publikut niikuinii nii vähe.

                    Pisiasi, aga väga palju mõjub. Olen näinud küll inimesi kes sellepeale turvade juures otsa ringi on keeranud ja mängule minemata jätnud (ei taha teada mis mulje neile on jäänud ja kas tagasi enam tahavadki tulla).
                    Need on rahvusvahelised suurüritiste reeglid ja sellega peab leppima. Ei usu mina, et kui keegi jala vihmase ilmaga ja vihmavarjuga staadionile tuleb ütleb turva, et sisse ei saa. On alati inimlik faktor, kindlasti on võimalik jätte vihmavari (mis võib ka vabalt olla külmrelv) väravasse hoiule ja kui tõesti on tegemist jalgpallimänguga kus rahvast üldse pole ja sajab padukat, siis ei keela keegi seda ka kasutamast... Kuigi sellist olukorda ma Kalju mängudel vähemalt ette ei kujuta Ärge ajage pilli lõhki ja ei ole see vihmavarju keelumärk küll mingi õudne rahvapiinamis märguanne

                    Ma käisin Londonis ühte suurt mängu vaatamas ja sõbral võeti taskust kamm ära ja visati julmalt prügikasti... See pidavat olema ohtlik teistele. Meie reeglid siin on ikka väga leebed kui aus olla.
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Ei usu mina, et kui keegi jala vihmase ilmaga ja vihmavarjuga staadionile tuleb ütleb turva, et sisse ei saa. On alati inimlik faktor, kindlasti on võimalik jätte vihmavari (mis võib ka vabalt olla külmrelv) väravasse hoiule...
                      Kesa jutu kinnituseks - Mu teine pool ilmus ka eelmine hooaeg ühele Flora mängule vihmavarjuga. Mitte mingit probleemi ei tekkinud. Isegi ei mainitud seda ja saime kenasti mängu vaatama
                      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                      Kommentaar


                        Minu teine pool üritas ka vihmavarjuga siseneda aga väänati ära ja viidi minema, siiamaani pole näinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                          Kesa jutu kinnituseks - Mu teine pool ilmus ka eelmine hooaeg ühele Flora mängule vihmavarjuga. Mitte mingit probleemi ei tekkinud. Isegi ei mainitud seda ja saime kenasti mängu vaatama
                          no muidugi. kui publik moodustub kokku neljast-viiest inimesest, siis mahub igaüks ka kahe vihmavarjuga tribüünile kui soovib

                          Kommentaar


                            Mis te selle kohta arvate http://www.epl.ee/news/sport/vutilii....d?id=64056405 ?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Haige igatahes!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Äärmiselt kahetsusväärne. Eks selline käitumine näitab nende "fännide" enda ajukapasiteeti, mis ilmselt ei erine oluliselt selle primaadi omast, keda nad jäljendada püüavad. Eks artiklis mainitud Levadia fännid kuulu ka teise kultuuriruumi. Sealses vutis on selline käitumine pigem reegel kui erand. Kuid ei usu ka, et eesti meediat jälgivad inimesed sellest puhtad. Siin ei ole muud kui vutiliit peab sellistele asjadele kehtestama nulltolerantsi. Kui luua, neile kohati üliagaratele turvadele vastvad juhised, küll nad nood ahvid ka korrale kutsuvad. Rassism on Euroopa jalgpallis väga hell teema ja mõni värvikam juhtum võib eskaleeruda suuremat sorti sitaks, kui midagi ette ei võeta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X