320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Konsalt eile küll mitte kõige parem esitus, kuid sellest hoolimata on tegemist Meistriliiga vaieldamatult ühe parima äärepoolikuga. 13 mänguga kolm väravat ja 11 väravasöötu.
    Natuke statistikat ka:
    Värav+assist
    Tarmo Neemelo 9+4
    Kristen Viikmäe 5+1
    Damiano Quinteri 4+2
    Oliver Konsa 3+11
    Juri Jevdokimov 3+2
    Hidetoshi Wakui 2+1
    Eino Puri 2+1
    Alo Bärengrub 2
    Andres Koogas 1+1
    Tihhon Šišov 1+1
    Tanel Melts 1
    Ken Kallaste 0+3
    Hideaki Takeda 0+1
    Sergei Terrehov 0+1

    Kommentaar


      mis üldse Meistriliiga söödurekord on hooaja peale?

      Kommentaar


        Meistriliigal kahjuks pole ametlikku statistikat väravasöötude kohta.

        Kommentaar


          selge pilt, siis peab kesa ootama.

          Kommentaar


            mis värk Ceesayga on muidu? hooaja alguses paar mängu mängis ja jättis minu meelest väga kena mulje. Miks Prins teda nii vähe kasutab? Minu meelest mitte kehvem vend kui Puri nt keskväljal.

            Kommentaar


              Ceesay on vigastatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                Ceesay on vigastatud.
                et Nõmme Kalju eest mängides on vigastatud, aga Gambia koondise eest saab platsil kapata küll? http://ohtuleht.ee/480239

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  et Nõmme Kalju eest mängides on vigastatud, aga Gambia koondise eest saab platsil kapata küll? http://ohtuleht.ee/480239
                  Piiroja vol 2

                  Kommentaar


                    Aa ups, läks tegelt meelest see koondisevärk. Juu siis terve, aga voor enne pausi oli veel vigane.

                    Kommentaar


                      Väga positiivne kui Eesti liiga pallur esindab valikmängudes oma koondist. Huvitav kas mõnel Eesti klubil pole mõttesse tulnud nt mõnele Fääriamatöörile või mõnele Armeenlasele lepingut pakkuda Armenjannidel on päris mitmeid koduliiga mängijat, kes pallivad koondise eest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Väga positiivne kui Eesti liiga pallur esindab valikmängudes oma koondist. Huvitav kas mõnel Eesti klubil pole mõttesse tulnud nt mõnele Fääriamatöörile või mõnele Armeenlasele lepingut pakkuda Armenjannidel on päris mitmeid koduliiga mängijat, kes pallivad koondise eest.
                        Pakkuda lepingut lihtsalt selle pärast, et mees käib aeg-ajalt mujal ka mängimas?

                        Kommentaar


                          Ceesay on meie liiga tasemel asjalik poolkaitsja, aga ma ei näe temas vajalikul tasemel loovust, et ta võiks esindada Kaljut otsustavates mängudes, arvestades et tegemist on leegionäriga, siis on loomulik, et eelistame keskväljale Einot, kelle pallipuude on oluliselt parem (tõesti viimased mängud ei ole olnud päris sellisel tasemel), aga loodame, et Puri leiab vajalikku motivatsiooni ning soovib panna ennast proovile veidi kõrgemas liigas, kui EMV, siis ehk saab mõni Kalju poolehoidja talle ka postkaardi saata! Küsimus on pigem selles, miks me Ceesay tasemel leegionäri endale hankisime ( olgu, ka mina hindasin ta taset Riias, vaadates mängu vs Skonto, aga ma olin siis kergelt joogine, nagu ka hetkel postitust kirjutades, seega ehk andestatav).

                          KALJU SIND SURMANI!

                          Kommentaar


                            loen nüüd, et härra sai koondises Maroko vastu algkooseisu koha, ei kindlasti, respekt. ainuke omadus, mis mulle ta puhul siiamaani on meeldinud, on nulltolerants alkoholi suhtes, oleks mänguoskused sama ahvatlevad, siis võiks plaks-plakski teha, aga mida ma mölisen, rahvuskoondises siiski

                            Kommentaar


                              Igati väärt ettevõtmine! Kiidusõnad.

                              Kahjuks ise muidugi ei näe, sest staadionil ikka ägedam

                              Kommentaar


                                Viimased roosad uudised, kes veel lugenud pole:
                                09.06. LIVE TV: Nõmme Kalju – Paide LM
                                08.06. Homne Kalju-Paide mäng otseülekandes Nõmme Kalju kodulehel ja Facebookis!
                                08.06. Nõmme Kalju ennustab EM-i võitjaks Saksamaad!
                                07.06. Meistriliiga naaseb juba sel laupäeval Kadrioru staadionile
                                06.06. Edukas Kalju vajab nõmmekate toetust!
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X