320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pressiteenistus hakkas tööle ?

    Kommentaar


      Tänane (eilne) vile oli küll huumor kuubis. Mõtlesin, et varsti viiakse pool meeskonda kanderaamil minema. Puri kuuldavasti viidi arstile. Mäng ise oli sama ilmetu kui ilm, aga tulemus tuli ära ja mis kõige olulisem - üks konkurentidest jäi kolme punkti võrra maha. Sellise esitlusega euromänge küll ei mängi. Loodan, et poisid võtavad kokku ja hakkavad korralikult lammutama.

      Kommentaar


        Ma küll ei oska õelda, palju neid Ceesay-si seal Gambia koondises on aga 2:1 kaotus mängus selle nimeline jalgpallur värava lõi täna !

        Kommentaar


          Üsna mitu, Yankuba täna igatahes ei mänginud.

          Kommentaar


            Hidetoshi Wakui: "Ma alustasin käesoleval aastal programmi "Goal, beyond the borders" (tõlkes: värav, väljaspool piire). Ma annetan pimedate koolile pärast iga enda löödud väravat pimedatele mõeldud jalgpalli, et kõik inimesed saaksid jalgpalli nautida, isegi kui nad ei näe. Ma loodan, et inimesed Jaapanist toetavad samuti meie meeskonda. Me proovime oma toetajatega üle maailma võtta üheskoos võidu. Järgmisel mängul näeme!"

            Ülimalt tore, et nii vahva seltskond mängijad on sattunud viimastel hooaegadel Kaljusse

            Kommentaar


              Aastat väga innukalt alustanud Kalju on suveks ikka täitsa ära vajunud. Paide vastu 1:0 oli kahvatu ja täna olid väljakul profimängijate asemel kari pohmellis vanaeitesid. Söödud ebatäpsed, rünnakud ilma erilise idee ja sihita. Enamik aega lihtsalt longitakse. 5:0 tuli ainult tänu sellele, et platsil oli üks meeskond kes oli veel jõuetum. Levadiale (30.06) on selline meeskond lihtne saak. Euroopa klubidest (alates juulist) rääkimata. Mõnes mõttes võib Kaljut mõsta. Eks meeskond on nii sitt, kui vastased lasevad tal olla. Kuid selle sitaks olemisega võib ära harjuda ja kui äkitselt on sul vastas motiveeritud ning hästi kokku mängiv meeskond, siis vajuvad käed rüppe ja lased endast teerulliga üle sõita.

              Et seda ei juhtuks tuleb leida motivatsioon ja paika panna distsipliin, et võideldakse korralikult ükskõik kui kehv vastane ka ei oleks. Võtku seda kasvõi kui korraliku treeningmängu ennem suuri võitluseid, kus saab harjutada erinevaid kombinatsioone ja kokkumänge.

              Minu eriline dislike läheb seekord Konsale, kes alustas aastat väga ilusti, aga peale suhteliselt kahvatut esitlust koondise eest, on täiesti ära kukkunud. Kas heade vastaste vastu jõudis kohale midagi, mida mees ennem eitas, või on asi milleski muus - igatahes on tänane Konsa vari paarikuu tagusest.

              Kuno kutsub erinevate kanalite kaudu nõmmekaid Kaljut toetama, aga tänane mäng pani isegi tulihingelisemad poolehoidjad kahtlema oma soovis kolepalli jälgimas käia. Tobe on seda juttu rääkida peale 5:0 tulemust ja meeskonna kohta kes on hetkel tabeli liider, aga samas suunas jätkates on need numbrid kõik väga kiiresti lahtumas..

              Ma väga ootan euromänge ja lootused olid, et Kalju suudab nendes ka midagi korda saata. Väga tahaks mitte pettuda..

              Kommentaar


                Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                ....
                Vaata rahulikut EM-i edasi, säästad närve.

                Publikut oli täna muidugi masendavalt vähe.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Publikut oli täna muidugi masendavalt vähe.
                  Täna olid kõikidel mängudel ainult veidi üle 100 pea. Kohutav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Vaata rahulikut EM-i edasi, säästad närve.

                    Publikut oli täna muidugi masendavalt vähe.
                    Aga ei taha! Võibolla olen imelik, aga eelistan eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma Meistriliiga. Kui hakkaksin ManU või Hispaania koondise fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl või Torresel on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud Manchesteri särgiga Spordi Pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui jaapanlastel, itaallastel ja portugallastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba siinseid mänge vaatamas käia? Pealegi saab ainsa tõelise vutielamuse staadionil. Igaks mänguks Inglismaale või Hispaaniasse sõita oleks maru kulukas..

                    Ei pahandanud mitte sellepärast, et ma nüüd kohutavalt pettunud oleksin, vaid utsitamaks asju paremuse poole liikuma. Muuseas EMi meeskondade seas on ka seda väsimust ja palliveeretamist ikka kuhjaga. Ma ütleks, et tegemist on pigem globaalse probleemiga..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                      Aga ei taha! Võibolla olen imelik, aga eelistan eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma Meistriliiga. Kui hakkaksin ManU või Hispaania koondise fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl või Torresel on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud Manchesteri särgiga Spordi Pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui jaapanlastel, itaallastel ja portugallastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba siinseid mänge vaatamas käia? Pealegi saab ainsa tõelise vutielamuse staadionil. Igaks mänguks Inglismaale või Hispaaniasse sõita oleks maru kulukas..

                      Ei pahandanud mitte sellepärast, et ma nüüd kohutavalt pettunud oleksin, vaid utsitamaks asju paremuse poole liikuma.
                      Pagan, kui hästi öeldud ikka, peab selle salvestama kuskile, sest võtsid hetkel sõnad suust ja ise küll end sama hästi väljendada poleks suutnud! Mul siiralt hea meel, et sellises kehvas seisus, ikka leidub veel selliseid, kohaliku jalgpalli patrioote..respekt Myrgel!

                      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                      Kommentaar


                        Respekt ka minu poolt, õige suhtumine!

                        Kommentaar




                          Peaks olema õige info, kuulsamatest klubidest võivad I ringis vastu tulla Twente, Lech Poznan ja Rosenborg, samas ka väga palju mängitavaid vastaseid, eelkõige naabrid (põnevaim KUPS) kui ka Levadia alistanud Differdange ning ka kindlasti ueslaste Bangor City ja fääride EB/Streymur

                          Kommentaar


                            Kas Levadiaga on ka võimalus kokku minna?

                            Kommentaar


                              ühe riigi võistkonnad omavahel kokku minna ei saa.

                              Kommentaar


                                Sel juhul oleks maltalased ühed paremad vastased. Kindlasti tuleks azereid vältida. Neil tundub tugev liiga olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X