320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
    Kalju fännide laulmist/kaasaelamist iseloomustab kerge lause: rikkiläinud plaadi esitus.
    Khmm khmm, telekasti vahendusel kõlas Kalju kaasaelamine järjekindlamalt kui Florakate oma. Ka kvaliteet ei jäänud florakatele alla. Seega ma ei tea mida sa jahud siin. Hapud viinamarjad?

    Kommentaar


      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Tänan arvamuse eest, see on meile väga oluline.

      Ei oleks kunagi oodanud, et kaasmaalaste kibestumus nii kaugele ulatub, et isegi laulmine enam ei meeldi. Trummid juba tehti maha. Mis edasi? Pantrid lähevad laiali? Tulge mõistusele! Meie oleme Kalju fännid ja toetame oma klubi oma parema äranägemise järgi ja meeskonna heakskiidul. Irooniline on see, et iga kord peale suurt mängu, kui klubi,mängija või meedia poolt tuleb positiivne äramärkimine fänluse poolelt, siis siin nutuseinal leidub alati mingi võõrasisa poolt ahistatud heinaaju, kelle arust kõik on jube halvasti. Selleks, et meie klubidel oleks midagi, mis ligilähedaseltki fännlust meenutavad, näevad paljud mehed ja naised, poisid ja tüdrukud vaeva ning seda tihti pereaja arvelt. Tulla koju, hääl ära karjutud, sõrmed trummitagumisest villis ja fännimängust jalad makaroniks joostud ja lugeda mingi nohkari hala - see ajab ikka sita keema küll. Tee ise ka midagi elus ära ja jäta endast märk ka positiivsest küljest! Võib-olla siis ei pea nii fakin kibestunud olema koguaeg!

      Kurb on see, et delfi debiilikute konsentratsioon on siin niivõrd suureks läinud, et mingist mõistlikust jalkajutust ei tule enam mõnda aega midagi välja. Iga asi tehakse maha, tallutakse põrmu ja kustakse täis. Teen ettepaneku pärisfännidel soccernetti mõnda aega ingnoreerida. Las tilganäppijad madistavad siin omavahel ja kurdavad teineteisele kui halvasti, kõik ümberringi on. Foorumi modedel on veidi mõtlemist, mida teha, et siinne foorum ei muutuks katkise psüühikaga inimeste emotsionaalseks prügikastiks..
      Minu arust on päris naljakas kui keegi mõne kriitilisema lause kirjutab või soovitab mida TEMA ARUST võiks paremini teha ja siis teatud härrasmehed solvuvad ja nutavad nagu väikesed plikad.Krt pane soovitus kõrva taha või ära tee välja, aga niimoodi solvuda.Noo see on lihtsalt halenaljakas.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
        Kalju fännide laulmist/kaasaelamist iseloomustab kerge lause: rikkiläinud plaadi esitus.
        Ausalt öeldes on Kalju fännide laulmine oluliselt emotsionaalsem ja laulujupid huvitamad, kui emotsioonitu ja igav "FLORA!" karjumine. Just saying...

        Kommentaar


          Las fännid laulavad ja publik reageerib väravamomentidele, siis kõlab kõige paremini
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Las fännid laulavad ja publik reageerib väravamomentidele, siis kõlab kõige paremini
            Vaadates ,kes teie VIP sektoris täna istus siis hakkate kõik varsti KAPOS laulma .

            Kommentaar


              Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
              Kalju fännide laulmist/kaasaelamist iseloomustab kerge lause: rikkiläinud plaadi esitus.
              Muidu ei reageeriks üldse, aga Flora vapiga kodanikult on see lause küll ülim iroonia. Oskate ikka nalja teha.

              edit:
              Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
              Te (kalju fännid) koguaeg lasevad oma lauluviisi ühel ja samal emotsionaalsel tasemel, ja kui tuleb värav, siis ainult natuke noot tõuseb teil rõõmuhõikeks, ja jätkub sama lauluviis edasi.
              see on nüüd muidugi jah tõsi, et kaljukate repertuaarist puuduvad tõesti teravmeelsed laulud võtmes "te peale k*seme", mis aitaksid vahepeal natuke räigematest emotsioonidest kantud alatooni sisse tuua. selle asemel on hoopis kõik kogu aeg rõõmsad ja lõbusad. nüri värk ju.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                Oi kui terav, oioi kui terav, nii terav, et paneb lausa patja nutma ja oma eesolevat elu ümber hindama! Pits sinu auks!

                Wow, et minu auks kohe pits? Väga armas Sinust, hindan seda (:

                Lgp. MNa ja Blue Moon- ma ei vaadanud ise kahjuks teleka vaheldusel ja tõepoolest ei oska öelda kuidas see heli telepilti jõudis? Te (kalju fännid) koguaeg lasevad oma lauluviisi ühel ja samal emotsionaalsel tasemel, ja kui tuleb värav, siis ainult natuke noot tõuseb teil rõõmuhõikeks, ja jätkub sama lauluviis edasi.
                Kommenteerisin siin lihtsalt teie lauluoskust, et äkki võtaksite seda kui soovitust enda parandamiseks? Aga nähtavasti võtsite seda kui mingit hüperkõva kriitikalainet. Poleks uskunud, et see nii südamesse läheb. Lihtsalt minu arvamus. lol.
                Peace!
                Watch out! We got a Badass over here.

                Kommentaar


                  ühendada laulupidu vutiga... pole paha idee

                  => korraldage fännide koorilauluvõistlus a la laululahing
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Heh, lauluoskus. Florakatel teadupärast fännideks ainult järgmised Orumetsad ja Loobid.

                    Kommentaar


                      See on muidugi legendaarne, et mängu kohta ei räägita mitte midagi. Ikka vaja teistele midagi ette heita või millegi üle viriseda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MNa Vaata postitust
                        See on muidugi legendaarne, et mängu kohta ei räägita mitte midagi. Ikka vaja teistele midagi ette heita või millegi üle viriseda.
                        Mängust rääkides. Mis mu ikka öelda? Õnnitlused võidu puhul!!?
                        Siiski minu silmade järgi oli Floral rohkem väravavõimalusi, puudus lihtsalt realiseerimisoskus. Teil oli vähem väravavõimalusi, oskasite realiseerida.
                        Watch out! We got a Badass over here.

                        Kommentaar


                          Mina ei ole Flora ega Kalju fänn. Vaatasin mängu erapooletul emotsioonil. Siiski arvan, et fännidevahelises "lahingus" jäid peale pigem Kalju poolehoidjad ja ka mängus vääris võitu pigem roosalembene sats.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
                            Mängust rääkides. Mis mu ikka öelda? Õnnitlused võidu puhul!!?
                            Siiski minu silmade järgi oli Floral rohkem väravavõimalusi, puudus lihtsalt realiseerimisoskus. Teil oli vähem väravavõimalusi, oskasite realiseerida.
                            Polnud meil mingeid erilisi võimalusi ja see realiseerimine on nagunii meil hooaja lõikes läbiv häda olnud.

                            Lutsu puterdamine kontrarünnakul oli muidugi "klass" omaette...

                            Positiivne mees täna platsil oli Luigend, ainus, kes tahtis ja oskas midagi palliga teha.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Kalju paneb see aasta tiitli taskusse, see on nüüd peaaegu kindel.
                              Aga et meil hakkaks meistriliiga mängudel kunagi stabiilselt 1000 inimest mängul käima, siis on vaja õhkkonda oluliselt parandada. Fännide ja tavapubliku vahel on vaja paremat koostööd. Praegu tavapublik plaksutab ja ahhetab kui on head olukorrad, aga fännklubi ajab mingit oma asja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Draakon Vaata postitust
                                Aga et meil hakkaks meistriliiga mängudel kunagi stabiilselt 1000 inimest mängul käima, siis on vaja õhkkonda oluliselt parandada. Fännide ja tavapubliku vahel on vaja paremat koostööd. Praegu tavapublik plaksutab ja ahhetab kui on head olukorrad, aga fännklubi ajab mingit oma asja.
                                Huvi pärast see küsimus, et millises sektoris mängu vaatasid?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X