320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga lihtne vastus, miks meil jalkat ei vaadata: PÜRO ei saa ju teha.
    Lasku meil kasutada valgustõrvikuid, molotove, muinaslõkkeid, karnaate ja kasvõi vaippommitamist ning rahvas tuleb vaatama tõelisi sõumehi ja publikumagneteid, mitte igavat jalkat.
    Niikaua kuni korralikult PÜROT teha ei lasta pole mõtet publikunumbritest rääkida.

    forza
    Ganvix!

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kui kellegil joppas, siis oli see Levadia. Kohtuniku armust ei jäänud nad 1 poolajal 10kesi.
      seda nüüd küll.sel hetkel olin kindel,et tohver annab veel ühe erastamis kaardi + punase aga hr.tohver oli üllatavalt vaoshoitud. Aga mänguliselt oli ikka Lev üle!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas ööö Vaata postitust
        Austusest Kadrioru stata vastu on aga kurb vaadata,et eesti kõige uhkema tabloo kell näitab kogu see aasta ainult ühte aega.
        Samas kui sa oleksid asjaga kursis, siis teaksid, et antud kella puhul pole asi päris sama nagu nt sinu käekellaga, et vahetad batareid ära ja asi korras. Sisuliselt vaja kogu mehhanism lahti võtta ja välismaale saata firma parandusse, mis ei ole sugugi odav lõbu. Järgmiseks hooajaks loodetavasti on asi korras. Samas ma ei saa aru, milles NII suur probleem on, kui kõrval on jooksev mänguaja kell.

        Kommentaar


          Varikonto.Kas sa olid täna Kadriorus mängul?Levaadia fännidel oli eesti mõistes päris korralik Püro täna või mis?Aga Kalju fännid on sellegipoolest nr.1 hetkel,kuna olen jälginud peaaegu igast eestikate voorust mingit mängu ja nad on hetkel parimad!

          Kommentaar


            Algselt postitas ööö Vaata postitust
            Varikonto.Kas sa olid täna Kadriorus mängul?Levaadia fännidel oli eesti mõistes päris korralik Püro täna või mis?Aga Kalju fännid on sellegipoolest nr.1 hetkel,kuna olen jälginud peaaegu igast eestikate voorust mingit mängu ja nad on hetkel parimad!
            Vot see oli tõsine paugutamine ja Lev fännid laulsid kaljukad selgelt üle!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              ericabana. aga milleks kell,kui ta ei näita aega?

              Kommentaar


                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                ericabana. aga milleks kell,kui ta ei näita aega?
                muidugi on olukord sitt ja saaks olla parem, aga asi pole nii lihtne kui esmapilgul tunduda võib.

                Kommentaar


                  budolojus,maei tea kas sa olid staadionil või nautisid telekat.Kui telekat siis on see loogiline ,et sa kuulsid enam Levaadia songimist,sest TV-6 reporteri box oli peaaegu nende keskel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ööö Vaata postitust
                    budolojus,maei tea kas sa olid staadionil või nautisid telekat.Kui telekat siis on see loogiline ,et sa kuulsid enam Levaadia songimist,sest TV-6 reporteri box oli peaaegu nende keskel
                    Jah,seekord olin Järvela boksis
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                      Väga lihtne vastus, miks meil jalkat ei vaadata: PÜRO ei saa ju teha.
                      Lasku meil kasutada valgustõrvikuid, molotove, muinaslõkkeid, karnaate ja kasvõi vaippommitamist ning rahvas tuleb vaatama tõelisi sõumehi ja publikumagneteid, mitte igavat jalkat.
                      Niikaua kuni korralikult PÜROT teha ei lasta pole mõtet publikunumbritest rääkida.

                      forza
                      Hakkasid üle pika aja tõsiselt jooma või said üle pika aja kaineks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        Aga Kalju fännid on sellegipoolest nr.1 hetkel
                        Kes on number 2, 3, 5 ja 8?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kes on number 2, 3, 5 ja 8?
                          2 on Mällar, 3 Levadia , 5 on Trans ja 8 Viljandi
                          ROHE-VALGE SURMANI

                          Kommentaar


                            Publikuarvuks märgitud 575 tundub üsna lambist võetud olevat. Kui Eesti -Soome naistemängul oli mingi 400 ja natuke peale siis Kalju -Levadia mängul oli minu silma järgi poole vähem.
                            Aga see selleks, suurt vahet pole minu meelest liigub kogu Eesti Meistriliiga vaikselt , vaikselt väljasuremise poole .
                            Naljakas ,et kui mängudel käid siis 75 % inimestele võid nagu vanale tuttavale tere öelda.
                            Samad näod ikka aastast aastasse . Võibolla Kaljus on natuke rohkem värsket verd .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Publikuarvuks märgitud 575 tundub üsna lambist võetud olevat. Kui Eesti -Soome naistemängul oli mingi 400 ja natuke peale siis Kalju -Levadia mängul oli minu silma järgi poole vähem.
                              Aga see selleks, suurt vahet pole minu meelest liigub kogu Eesti Meistriliiga vaikselt , vaikselt väljasuremise poole .
                              Naljakas ,et kui mängudel käid siis 75 % inimestele võid nagu vanale tuttavale tere öelda.
                              Samad näod ikka aastast aastasse . Võibolla Kaljus on natuke rohkem värsket verd .
                              Naistemängul loetakse rindu.

                              P.S. Ok, sain enda veast aru. Pigem loeti siis Kalju-Levadial.

                              Kommentaar


                                Tegu oli ju Levadia kodumänguga ehk siis publikuarvu ei tasuks väga tõsiselt võtta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X