320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Publikuarvuks märgitud 575 tundub üsna lambist võetud olevat. Kui Eesti -Soome naistemängul oli mingi 400 ja natuke peale siis Kalju -Levadia mängul oli minu silma järgi poole vähem.
    Aga see selleks, suurt vahet pole minu meelest liigub kogu Eesti Meistriliiga vaikselt , vaikselt väljasuremise poole .
    Naljakas ,et kui mängudel käid siis 75 % inimestele võid nagu vanale tuttavale tere öelda.
    Samad näod ikka aastast aastasse . Võibolla Kaljus on natuke rohkem värsket verd .
    Publikut pannaksegi toorelt pool juurde ! Ma ei saa aru miks aga nii see on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Publikut pannaksegi toorelt pool juurde ! Ma ei saa aru miks aga nii see on.
      Kivi, mis teema sul enne hooaja algust oli? Lubasid Kalju tiitlivõidu korral, alasti mingil mängul tiiru teha?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kivi, mis teema sul enne hooaja algust oli? Lubasid Kalju tiitlivõidu korral, alasti mingil mängul tiiru teha?
        Eih, kui Kalju Kadriorgu täismaja tassib.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Aga tegelt ,kui hakata ikkagi mõtlema praegu ja meenutama seda, kui Kalju vennad mõned aastad tagasi kuulutasid ,et varsti on nad meistrid siis ma muigasin üsna mõnuga. Ja mitte ainult mina ei muigand vaid mitmed meie jalgpalli tundvad ja juhtivad inimesed muigasid. Võin kihla vedada ,et isegi Eesti Jalgpalli Liidus keegi ei uskunud.
          Praegu enam muigama ei aja ja fakt on see ,et mitu milli head raha läheb seekord Kalju kukrusse.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Seletage mulle ära, et mille pagana pärast Prins George Cole mängu ei pane? Meistritiitel on 99% kindlustatud, mäng on Kuressaarega, aga mees istub pingil. Milleks tuua leegionäre meeskonda, kui neile absoluutselt mänguaega ei anta?

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Seletage mulle ära, et mille pagana pärast Prins George Cole mängu ei pane? Meistritiitel on 99% kindlustatud, mäng on Kuressaarega, aga mees istub pingil. Milleks tuua leegionäre meeskonda, kui neile absoluutselt mänguaega ei anta?
              Vähemalt on Prins hakanud vahetusi tegema. Edasiminek seegi.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Võiks ju ka Jorge mängu panna, huvitav mängumees temagi

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Seletage mulle ära, et mille pagana pärast Prins George Cole mängu ei pane? Meistritiitel on 99% kindlustatud, mäng on Kuressaarega, aga mees istub pingil. Milleks tuua leegionäre meeskonda, kui neile absoluutselt mänguaega ei anta?
                  Prins üldjuhul üritab kindla seltskonnaga hooaja läbi mängida, keda ta usaldab, sinna ringi on algul üpris keeruline pääseda. Võitvat treenerit veidi keeruline kritiseerida kah, aga mängumees tundub Cole soliidne, ehk antakse nüüd veidi rohkem võimalust. Nii palju kui mänguaega senimaani saanud on, on väga viisakas väljakul olnud. Järgmine hooaeg usun, et võib olla üks siinse meistriliiga parimatest palluritest.

                  Kommentaar


                    Täna tuli Cole ja üks väheseid puuteid mis ta jõudis teha tõi tabloole nr 6.Edu kaljule ja Kuno võiks selle kahekorruselise punase bussi juba ära bronnida

                    Kommentaar


                      George Cole! George Cole! Cole! Cole! Goal!!!

                      5 minutit, 2 puudet ja 1 värav. Esimene puude oli ka väga muljetavaldav. Üldse ei tahtnud palli vastastele anda.. Kalevi vastu tahaks juba rohkem meest platsil näha.. Võibolla teab Prins rohkem kui meie, aga selle põhjal mida meie siiani näinud oleme - on meest alahinnatud.. Vähemalt kindlate seisude juures võiks ju uusi vendasi jooksutada. 5 minutit ei ole ikka piisav, et pilti ette saada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        Edu kaljule ja Kuno võiks selle kahekorruselise punase bussi juba ära bronnida
                        Pargite selle Kalevi värava ette või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          George Cole! George Cole! Cole! Cole! Goal!!!

                          5 minutit, 2 puudet ja 1 värav. Esimene puude oli ka väga muljetavaldav. Üldse ei tahtnud palli vastastele anda.. Kalevi vastu tahaks juba rohkem meest platsil näha.. Võibolla teab Prins rohkem kui meie, aga selle põhjal mida meie siiani näinud oleme - on meest alahinnatud.. Vähemalt kindlate seisude juures võiks ju uusi vendasi jooksutada. 5 minutit ei ole ikka piisav, et pilti ette saada.
                          Cole on mänginud päris palju Kalju duubli eest ja ega ta just selgelt üle seal ei ole. Vahepeal ikka teeb suht lubamatult praaki. Ütleks, et duublis omad Kalju kasvandikud väga alla ei jää ning duubli eest mängivad jaapanlased ja brass Ramon tunduvad isegi lootustandvamad tuleviku silmas pidades.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                            Kadriorus pole küll valgustust, aga kas tõesti ei olnud nii tähtsa mängu jaoks võimalik leida muid alternatiive? Eesti mastaabis on tegemist hetkel mänguliselt ehk suurima vastasseisuga, arvestades et kumbki meeskond seda mängu kaotada ei tohi, on äärmiselt kurb kui selline mäng peetakse 100 pealtvaataja ees.

                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Kahjuks ei ole Eesti vutt nii kaugele jõudnud, et publiku huvid klubi omad üle kaaluksid. Pantrid on kohal, ilmselt küll mitte täiskoosseisus, aga ikkagist olemas. Ülejäänud staadionil valitseb tõenäoliselt samasugune tühjus kui viimasel kahel teisipäevasel mängul. Väga kahju. Võtaks selle otsuse lühidalt kokku: publik pole oluline - tulemus on! Osalt on see loogiline ja võit on ju väga vajalik, aga samas kelle jaoks siis lõpuks seda sporti tehakse? Näha aasta otsa vaeva ja panna korralik raha hakkama, et meelitada inimesi staadionile ja siis lüüa hooaja ühel olulisemal mängul käega ja mängida tühjade tribüünide ees - mulle jääb see arusaamatuks.

                              Kommentaar


                                Olen myrgliga nõus . Jalgpalli Liit pakkus võimalust ja seda isegi tasuta aga millegi pärast ei võetud ettepanekut vastu. Kalju räägib väga palju ja ehitab suuri losse aga tihti ei jõuta tegudes sõnadele järgi . Kas või näiteks oma noortetöö organiseerimisel ,kus Nõmme lapsevanemad kiruvad teid maapõhja . Tean seda hästi ,sest elan Nõmmel ja paljude tuttavate lapsed käivad Kalju trennides aga vanemad mõtlevad juba pikemat aega ,kuidas klubist ,kus lastele mingit tähelepanu ei pöörata , jalga lasta. Kui ühel treeneril on korraga trennis ligi 40 last siis pole see enam normaalne . Kaljul on esialgu vaid meeskond ja värvilised plakatid linna peal aga tõelisest klubist olete kaugel.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X