320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
    Minagi olen pigem positiivsest küljest teda näinud, aga eile tõesti oli liimist lahti. Temas on kindlasti midagi, mis Kaljule ka tulevikus juurde annab.

    Vaid amatöör teeb ühe telemängu põhjal põhjapanevaid järeldusi.
    Duubeldan!

    Kommentaar


      Siin ta siis nüüd on. 12 tunni pärast asub keset kibekiiret tööpäeva seltskond Pantreid teele, et olla tunnistajaks ajaloo sündimisele. On olnud seiklusrikas. Mul on heameel oma klubivaliku ja uhkus oma meeskonna üle! Tahaks tervitada ka teiste meeskondade fänne, kes mõningate väikeste eranditega on väga lahedad tegelased ja kes vaatamata igasugustele ahvatlustele leiavad ikka ja jälle tee Eesti staadionitele, et hoida üleval kodumaist vutikultuuri. Väuuu..!

      Kommentaar


        õnnitlused JK.Kaljule ja tema fännidele.Tubli töö!

        Kommentaar


          Eesti Meistrid olé olé olé!

          Kommentaar


            Palju õnne Nõmme toetajatele ja eestvedajatele! Pea püsti ja sära silmades ning käed tegusid täis edasi!
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Melts on Kaljus väga nõrk lüli ei usu ,et ta järgmisel aastal punti mahub kui nii mängib . Nüüdki kõik tsenderdused olid pasad. Mängis lohakalt. Terja sisse
              Ära aja. Melts on kindel koondisematerjal.

              Kommentaar


                Melts on poisike
                Palju õnne, sest võitjate üle kohut ei mõisteta.
                Kuigi ülem-kohtunik ütleb: palju õnne, raha võitis.

                Kommentaar




                  Vaadates seda videot, siis mida te söötsite video alguses kõige paremal nurgas olevale noormehele sisse? Ei mingisugust emotsiooni tiitlivärava puhul.

                  Kommentaar


                    No Melts ikka ei ole küll koondise materjal. Aga Kaljule palju õnne, saite hakkama.

                    Kommentaar


                      Palju õnne klubile täna kindlustatud ajaloo esimese Eesti meistri tiitli eest! Nii eemalt vaadates tundub mulle, et Kaljut on arendatud sihi, mõtte ja hoolega ning ma loodan väga, et seekordne tiitel ei ole klubi arendamise teekonna lõpp ja et te võitlete tiitli eest ka paljudel järgnevatel aastatel, ent seda konkurentsis väärt vastastega. Järgmisel aastal mängib Nõmme Kalju liigameistrina Meistrite Liigat ja mina Eesti vuti toetajana ootan huviga, mis sellest saab!

                      Kalju sats on hea, aga fännid väga kõvad! Minu austus!

                      Kommentaar


                        oma lippude peal ikka ei tallaks ju..

                        Kommentaar


                          Palju õnne!

                          Kommentaar


                            Õnnitlen Nõmme Kaljut esimese meistritiitli puhul!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Õnnitlused!

                              Kommentaar


                                Meistritiitel on nüüd olemas. Järgmine etapp Superkarikas ning siis Evald Tipnerit jahtima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X