320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, ja õudne ja šokeeriv ei ole ju siinkohal see, et ta ropendas, vaid et ta ropendas oma emakeeles. Vat kus jobu, kohutav.

    Kommentaar


      Kui Luts sai oma möödaminnes näidatud keskmise sõrme eest kolmemängulise mängukeelu, siis peaks Sišov ka sarnase karistuse saama. Kuna ta oli märgatavalt aktiivsem oma tegudes, siis ehk oleks asjakohane ka pikem mängukeeld? Näis mida EJL sellest arvab?

      Kommentaar


        Algselt postitas Sen Vaata postitust
        Selge, mjaasa sa oled tibla. Sinusuguste tibladega ei ole mul midagi rääkida, kahju et sa oled sündinud tiblana.
        Räägi oma tibla-vene keelt ja ole õnnelik idioot!
        Tubli rahvuskangelane oled. Kahju, et sinusuguseid Eestimaal rohkem pole.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Šišov idii na hui- on faking odav pede... Btw täiesti kaine. Üksiki normaalne mängija ei allu fännide provaktiivsele käitumisele(mis ongi fännide eesmärk, eks targemad vaielge vastu), ainult nõrgad ei suuda oma emotsioone talitseda- Lutsu ja Kamsi mõnitati Kalju (laps)fännide poolt samamoodi esimesel poolajal( ja Lutsu keskmine sõrm sedapuhku ei tõusnud)! Tervitused kõigile 212le pealtvaatajale, kes veel elus on...
          ROHE-VALGE SURMANI

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Tubli rahvuskanelane oled. Kahju, et sinusuguseid Eestimaal rohkem pole.
            Ära vaevu. See ammu teada, et Sen pole just kõige teravam pliiats.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              täielik bullshit.
              Ma ütlen sulle veelkord, Šišovi case kohta sa valetad!!! Mis puutub Konsat, seal räägid tõtt.

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Tubli rahvuskangelane oled. Kahju, et sinusuguseid Eestimaal rohkem pole.
                Sry, aga Sen´i-suguseid on rohkem kui üks ja mingi liverpuuli pede ei tule teda süüdistama asjades mida ta teinud pole( Sen oli mängul ja sellele järgnenud 0,5 tundi kaine)...
                ROHE-VALGE SURMANI

                Kommentaar


                  Noh, härra diftong, milles ma seni süüdistasin? Kaine kaineks, järelikult on ta joogisena veel rohkem puudega. Ja muide olen täheldanud, et fcf on vähekene imelikud. Ainukene teie ridadest tundub sümpaatnena markofka.

                  E. vabandused teemast möödarääkimast.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Noh, härra diftong, milles ma seni süüdistasin? Kaine kaineks, järelikult on ta joogisena veel rohkem puudega. Ja muide olen täheldanud, et fcf on vähekene imelikud. Ainukene teie ridadest tundub sümpaatnena markofka.

                    E. vabandused teemast möödarääkimast.
                    Klassika:

                    Kurb ja üksik olen,
                    Sõpru mul ei ole.....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                      Olukord sai alguse sellest, kui Šisov tegi kellelegi floorakatest vea. Polnud kohtuniku otsusega rahul, rääkis midagi vene keeles ja saatis kohtuniku nahhui. Seepeale tuli tribüünilt, et räägi eesti keeles Eesti koondislane. Šisov ägestus ja saatis Flora fännitribüünile sõnumi idite nahhui, mille peale see mõnitamine lahti läks.
                      Hiljem ei tahtnud/julgenud/osanud Šisov enam fännitribüüni ees oma kohta mängida ja seikles nii keskkaitses, kui keskpoolkaitses ja parem äär lekkis üsna korralikult. Jürgenson võttis teda mitmeid kordi ette ja mängis üle. Seepärast vist ka vihase Šisovi üsna jõhker viga mängu lõpusekundeil Jürgensoni vastu. Peale seda viga, kui kõik läksid riietusruumi, tuli Šisov Flora fännitribüüni ette küsimusega, et kellel oli midagi öelda? Kuulata aga ei mallanud ja andis märku, et jätab kõik need näod meelde. Alguses rääkis kaks lauset eesti keeles ja siis läks vene keelele üle.
                      Lisaks veel, et Tihha'hui sai pärast oma võstupaitamist florakate suunas kohtunik Tohverilt päris korraliku noomituse, kaart jäi sedapuhku tasku.

                      See ila, mis ta pärast mängu flora fännika ees suust välja oksendas jäi ausalt öeldes arusaamatuks, tüübi aktsent on liigselt sõlmes, kas ta üldse väljendas end eesti keeles, hui jevo znajet... nagu tiblakeeles öeldakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Selge, mjaasa sa oled tibla. Sinusuguste tibladega ei ole mul midagi rääkida, kahju et sa oled sündinud tiblana.
                        Räägi oma tibla-vene keelt ja ole õnnelik idioot!
                        kas sul on mingid sügavad vaimsed puuded?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          kas sul on mingid sügavad vaimsed puuded?
                          Sellisest reaktsioonist saab ta veel rohkem jõudu juurde. Let it be.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Nagu ma aru saan, keskendusid Flora fännid Konsa ja Šišovi sõimamisele..? Lahedad fännid olete küll..Arvate, et mängijad on teie üle uhked?

                            Kommentaar


                              minu meelest on huvitav, et intriig on olemas ... kasvõi sellisel kujul. Antireklaam on ka ju ka reklaam.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yes Vaata postitust
                                Nagu ma aru saan, keskendusid Flora fännid Konsa ja Šišovi sõimamisele..? Lahedad fännid olete küll..Arvate, et mängijad on teie üle uhked?
                                Minul mängijana oleks küll hea meel, kui vastasmeeskonna tüüp mängule keskendumise asemel fännidega piike murrab. Päris kindlasti on ta vähem keskendunud mängule ning teeb lihtsamini vigu.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X