320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Ballack las ta olla, mina kui selle salli Sennile kinkija ei võtaks seda salli, enam ka siis tagasi kui pealemakstaks( rääkimata mingist kompensatsioonist( olgem suuremeelsed )
    Eks ma räägin sulle mis toimub...hiljemalt laupäeval

    Kommentaar


      Ei taha midagi ära sõnuda, aga Kuno oma feissbuuki seinal kinnitas, et ilmaolud lubavad Kadriorus mängida!

      Kommentaar


        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
        Ei taha midagi ära sõnuda, aga Kuno oma feissbuuki seinal kinnitas, et ilmaolud lubavad Kadriorus mängida!
        Kuno ongi Ilmataat ja tema käest saab sobivat ilma tellida?
        Telliks siis valged jõulud, nii -15 kraadiga.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          noniii. asi ametlik, mäng toimub Kadrioru staadionil 3.11 kl 14.00

          Kommentaar


            Jõulud on keerulisem, aga õiglase tasu eest teeme ära
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Ülimalt hea uudis! Ausaltöeldes ei uskunudki.

              Kommentaar


                Kunagi aastal 2007 või oli see 2008 rääkis Kuno jalgpallisaates "Lisaaeg" (jah, oli kunagi selline asi), et Eesti meistrit tuleb vastu võtta Raekoja platsil vähemalt tuhande inimese ees.

                Ootan

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  jalgpallisaates "Lisaaeg" (jah, oli kunagi selline asi)
                  Seda saadet tagasi ei ole millalgi oodata või jääbki igaveseks ajalooannaalidesse?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Seda saadet tagasi ei ole millalgi oodata või jääbki igaveseks ajalooannaalidesse?
                    mulle teadaolevalt ei ole oodata

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Seda saadet tagasi ei ole millalgi oodata või jääbki igaveseks ajalooannaalidesse?
                      Õnneks on Järvela Ugri ässad neti avarustes. Kuigi 1 korralik jalgpalli teemaline saade võiks telekas ju olla. Näiteks teisipäeva õhtuti, räägiks nii kogusest vutist kui ka eestlastest välismaal. Kord nädalas või iga 2 nädala tagant suvel. Talvel kord kuus.
                      Teemaks: Meistriliiga, erinevad koondised, eestlased välismaal, aeg ajalt sekka madalamaid liigasi, naisi ja noori (välisturniiridel käimisest).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Õnneks on Järvela Ugri ässad neti avarustes. Kuigi 1 korralik jalgpalli teemaline saade võiks telekas ju olla. Näiteks teisipäeva õhtuti, räägiks nii kogusest vutist kui ka eestlastest välismaal. Kord nädalas või iga 2 nädala tagant suvel. Talvel kord kuus.
                        Teemaks: Meistriliiga, erinevad koondised, eestlased välismaal, aeg ajalt sekka madalamaid liigasi, naisi ja noori (välisturniiridel käimisest).
                        Kolmapäev oleks parem päev. Palju mänge on teisipäevati, siis saaks mängujärgselt kokku võtta. Eino kui keegi ei tee, siis teeme ise ära. Stuudios Ainult Fännid

                        Kommentaar


                          Küsige Mariolt nõu Oma ala eksperdid ju
                          b-day

                          Kommentaar


                            Ma ütlen lihtsalt, et ma kirjutasin homsesse lehte loo. Hea loo. Ausalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Kolmapäev oleks parem päev. Palju mänge on teisipäevati, siis saaks mängujärgselt kokku võtta. Eino kui keegi ei tee, siis teeme ise ära. Stuudios Ainult Fännid
                              Teisipäev on küll mängu päev aga kolmapäevaks jahtuvad nädalavahetuse mängud maha juba. Esmaspäeva õhtu oleks kõige õigem, et reklaamida ka teisipäevaseid mänge tegelt. (Teisipäevased mängud unustasin alguses täitsa ära). Samas saade peaks olema õhtul peale spordiuudiseid, mitte alles hilisõhtul, kus kõik juba magama hakkavad minema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ütlen lihtsalt, et ma kirjutasin homsesse lehte loo. Hea loo. Ausalt.
                                Kas kommenteerida ka saab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X