320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas omanik Vaata postitust
    Kas kommenteerida ka saab?
    Saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma ütlen lihtsalt, et ma kirjutasin homsesse lehte loo. Hea loo. Ausalt.
      Kontrollin

      Kommentaar


        kuidas on võimalik mängida sellise ilmaga soojenduseta naturaalmurul? Puhas kunstmuru ilm.

        Kommentaar


          Algselt postitas levkoi Vaata postitust
          kuidas on võimalik mängida sellise ilmaga soojenduseta naturaalmurul? Puhas kunstmuru ilm.
          Pole olemas sitta ilm, on sitt varustus. 3 cm korkidega putsad!
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Tänases Linnalehes: Nad armastavad Nõmme Kaljut - http://www.linnaleht.ee/3992 (paberis tagaküljel)
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              eesti koondise legend kristen viikmäe lõpetan siis laupäev profikarjääri. kurb ning ajalooline moment eesti jalgpalli lühikeses ajaloos. viikmäe vist jätkab tööd nõmme kaljus. edu talle edasiseks!

              Kommentaar


                Algselt postitas Chelsea Lion Vaata postitust
                eesti koondise legend kristen viikmäe lõpetan siis laupäev profikarjääri. kurb ning ajalooline moment eesti jalgpalli lühikeses ajaloos. viikmäe vist jätkab tööd nõmme kaljus. edu talle edasiseks!
                Täpselt nii! Temast saab Nõmme Kalju noortetööjuht!

                professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Keegi teab, mis Damianost saab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
                    Keegi teab, mis Damianost saab?
                    Seeniortööjuht!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
                      Keegi teab, mis Damianost saab?
                      Mängib veel 2 aastat Kalju eest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Tänases Linnalehes: Nad armastavad Nõmme Kaljut - http://www.linnaleht.ee/3992 (paberis tagaküljel)
                        404- Not Found
                        ROHE-VALGE SURMANI

                        Kommentaar


                          Siit saab kah, keri viimasele lehele

                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                            404- Not Found
                            Mul töötab kenasti.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Kui natuke nokkida, siis veits koomilise mulje jättis ühe suure fänni jutt artiklis: "Enda puhul ei suuda ma muidugi ära imestada, kuidas ma alles aasta tagasi pidasin jalgpalli täiesti mõtetuks mänguks, kus poolteist tundi joostakse ringi ja seis on enamasti 0:0, aga nüüdseks on mul pidev hääl-ära-seisund ning 0:0 mäng on mulle enamasti põnevamgi kui 17:0."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Kui natuke nokkida, siis veits koomilise mulje jättis ühe suure fänni jutt artiklis: "Enda puhul ei suuda ma muidugi ära imestada, kuidas ma alles aasta tagasi pidasin jalgpalli täiesti mõtetuks mänguks, kus poolteist tundi joostakse ringi ja seis on enamasti 0:0, aga nüüdseks on mul pidev hääl-ära-seisund ning 0:0 mäng on mulle enamasti põnevamgi kui 17:0."
                                Kas tõesti on mingi variant, mille järgi 17:0 on põnevam, kui 0:0 mäng?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X