320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Kui natuke nokkida, siis veits koomilise mulje jättis ühe suure fänni jutt artiklis /.../
    Kuidas sa julged... Vapper mees. Lõvikoopas sellist juttu rääkida... Võimas.

    Kommentaar


      Kas keegi oskab midagi öelda Kadrioru muru valmiduse kohta homseks mänguks? Lumi läks, aga kuratlikult pehme ja mudane see mäng ilmselt tuleb, ei? Kalju jaoks parem, eeldatavalt parema füüsisega mängijad... Tammekal ei saa kerge olema oma miinimuprogrammi ehk viigi järel minek...

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Kas keegi oskab midagi öelda Kadrioru muru valmiduse kohta homseks mänguks? Lumi läks, aga kuratlikult pehme ja mudane see mäng ilmselt tuleb, ei? Kalju jaoks parem, eeldatavalt parema füüsisega mängijad... Tammekal ei saa kerge olema oma miinimuprogrammi ehk viigi järel minek...
        Lisaks Kadriorule saavad homme oma koosa ka Kalevi ka Kreenholmi murud. Kui ilm kuiv, siis peavad ehk vastugi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Mul töötab kenasti.
          mul oli ka päeval 404, kuid nüüd toimib
          erinevalt tundmatu pakutud viidast
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            http://www.epl.ee/news/sport/kristen...65203134&com=1 Ma eriti ei lingi, aga saatke see Mikk ausalt m***i. Aitäh.

            Kommentaar


              Oi Dannar, julgelt paned Ei mingit võltsviisakust.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                tuleb viik nagu Interi ja Kure mängus! Aga noh congratjulatsiooonid! Las keegi paneb Cliff Richardsi laulu kah...
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma ütlen lihtsalt, et ma kirjutasin homsesse lehte loo. Hea loo. Ausalt.
                  Oli tõesti hea lugu. Ausalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    http://www.epl.ee/news/sport/kristen...65203134&com=1 Ma eriti ei lingi, aga saatke see Mikk ausalt munni. Aitäh.
                    Hästi Dannar

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      http://www.epl.ee/news/sport/kristen...65203134&com=1 Ma eriti ei lingi, aga saatke see Mikk ausalt munni. Aitäh.
                      Müts maha, et oma nime alt imeda soovitasid. Tõsiselt.
                      Kuigi, kui see viiimane lause (nõrk artikkel) välja jätta, siis oli ju mõistlik kommentaar EPL/Delfi kohta?

                      Kas tõesti on mingi variant, mille järgi 17:0 on põnevam, kui 0:0 mäng?
                      See on progress. Kõigepealt arvad, et jalka on mõttetu toksimine kus seis on muudkui 0:0. Siis satud staadionile ja rõõmustad 17:0 puhul väravate peale. Ja seejärel avastad, et 0:0 mäng on tegelt põnevam sest on justkui pinget ja värki. Ja kasvabki võhikust vutipede

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        See on progress. Kõigepealt arvad, et jalka on mõttetu toksimine kus seis on muudkui 0:0. Siis satud staadionile ja rõõmustad 17:0 puhul väravate peale. Ja seejärel avastad, et 0:0 mäng on tegelt põnevam sest on justkui pinget ja värki. Ja kasvabki võhikust vutipede
                        Võtsid mu sõnad suust. Mina ta staadionile vedasin ja umbes nii see protsess välja nägigi. Ilma naljata. Arvestades kui palju on jalgpallihuvilisi, kes ML mängude ajal kodus istuvad on minu meelest kõva sõna, kui inimene kes veel aasta tagasi vutist mõhkugi ei jaganud, käib nüüd igal võimalusel kohalikule klubivutile kaasa elamas. Tema näite pinnal võiks arvata, et teinekord on lihtsam täiesti jalgpallisüütu inimene Meistriliiga fänniks teha, kui Suure Jalgpalliga ärahellitatud vutipede kohaliku murukamara äärde meelitada. Mõttekoht..

                        Kommentaar


                          Kes veel ei tea, siis homne Kalju-Tammeka mäng on kõigile TASUTA!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Kes veel ei tea, siis homne Kalju-Tammeka mäng on kõigile TASUTA!
                            kas best before on möödas, et peab kaupa tasuta jagama?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              kas best before on möödas, et peab kaupa tasuta jagama?
                              See on sinu nägemus asjast. Eks põhjus ole sama miks U19 mängudele tasuta jagati. Et ikka rahvas staadionitele meelitada. Ons see siis paha?

                              Kommentaar


                                täna on kalju päev.Mõnele on viinamarjad väga hapud,aga mis teha.Peale89aastat,mil klubi loodi.,on see päev käes,kalju saab meistri karika.Önnitlused kõigile Kalju fännidele!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X