320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Ma ei imesta, et fännikultuur Eestis ei arene kui peakolus asju nii lahatakse...
    Kunoga ühel meelel!
    Kuigi keegi midagi positiivset teeb,siis kindlasti leidub keegi ,kes selle asja maha teeb! Oleme me ju eestlased
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      1) Sul on ikka raskusi sellest eneseirooniast arusaamisega. See mis uudises kirjas on kirjeldab täpselt seda mida sa just ütlesid.
      2) Lahtiseletatuna: Kari platsi kõrval targutajaid lähevad nüüd platsile, kus nad käituvad kui viimased kõõrdsilmsed kaikad ja saavad 12 aastastastelt lutti.
      3) Sinu kurvastuseks keegi end üles pooma ei hakka, sest erinevalt mõndadest tegelastest on meil psüühikaga kõik korras.
      4) Me ei ole ei profi ega amatöör jalgpallurid ega ka hakka kunagi selleks.
      5) Paljud tegid esimesed pallipuuted alles hiljuti.
      6) igal pool sitta mitte näha ja natukene naljast aru saada..
      1) Kuna loen ainult Soccernetist Kalju uudiste kohta siis ei tea mida kokku kirjutasite (kui kirjutasite midagi). Siin oli see kirjas nagu oleks mingi tõsine madin tulemas ja meelelahutus pealtvaatajatele nagu iga teine ML mäng. Eneseirooniaid nagu üllitises ei pannud kusagil tähele. Täiesti kuiv artikkel...nagu keskmine ML mängu kirjeldav uudis.
      2) Minu teada ei ole teil mitte suvalised platsi ääres karjujad, vaid liigat mängivad tegelased.
      3) Oled kindel selles? Ei hakka mõndasid tegusid välja tooma...muidu jääte veel püroloast ilma (sellest võin silmast-silma rääkida täpsemalt).
      4) Hmm...proff ei ole...amatöör ei ole...poolproffid siis?
      5) See kas keegi tegi esimest korda need pallihellitamised ei ole oluline. Mängima lähevad niikuinii teised ja juurde on poogitud üks-kaks "süütut" ma usun. Siiani on praktikas see nii välja näinud, et mänginud on need kes hetkel liigat mängivad või on kunagi Kalju süsteemis mänginud ja enam ei mängi.
      6) Ei tea kus ma sitta nägin? Ma nägin ainult irvitama panevat teemat arvestades seda kuidas see kirjutatud on.

      Hea, et Eestis elame...muidu oleksite veel mõne lapsevanema poolt kohtu alla antud süüdistatuna pedofiilias

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Kunoga ühel meelel!
        Kuigi keegi midagi positiivset teeb,siis kindlasti leidub keegi ,kes selle asja maha teeb! Oleme me ju eestlased
        Tõsi, kurb on vaadata kuidas koguaeg on kõigil midagi targutada aga käsi külge panema väga mehi pole. Hea näide On Kalle Paas Ja ToetanTammekat.eu, vähem möla ja pikem samm ehk kõik saavad panustada oma lemmikklubi tegemistesse ja aidata neid edasi, vahetpole kas see on fänluses, kodumängu korraldusel vms.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          1) ....
          2) Ma tean, et te Flora fännid naerate selle üle, et paljud meie sektorist ei ole veel täismehed, kuid meie näol on näha vähemalt progressi ja jääb küsimus, miks näiteks Flora ja Levadia noormängijad ei käi oma esindusmeeskonda aktiivselt toetamas? Või te ei soovi tulevikuks järelkasvu ja teie punti igaüks ei tohi tulla, et pildid jääks ikka mehised?
          1) Nüüd vähemalt keegigi suvatses tagamaid lahti seletada ja mis toimuma hakkab. Siiani oli teema (mulje artiklist) nagu otsiti mingeid tegelasi keda kindlasti võita saaks ja oleks nagu iga teine keskmine ML mäng vahega, et mängijad on nooremad.
          2) Meil noormängijaid ka sektoris (usun, et ei ole raske vaadata minu albumit teada-tuntud kohast eks). Külmade ilmadega neid jah ei ole (okei paar tegelast on ka külmade ilmadega). Kui juba küsid, et miks ei ole siis see on ümber lükatud. Kui edasi küsid miks rohkem ei ole siis võib täpselt sama ka teie kohta küsida miks rohkem ei ole...ei ole teil ainult 10-25 (olenevalt kas loed fännisektori või kõik staadioni kokku) noormängijat klubis.

          Kommentaar


            Ballack, ole nüüd Anna ükskord alla ja siinkohal sa võidad sellest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Ma ei imesta, et fännikultuur Eestis ei arene kui peakolus asju nii lahatakse...
              Õige. Aga kui midagi öelda siis tuleb ka ise alustuseks selle järgi käituda (nimesid ja tegusid ma ei hakka mainima) See kuidas midagi kusagil lahatakse oleneb ikka sellest, kuidas infot jagatakse.

              Kommentaar


                Tore, mängige aga üritust reklaamiv pilt poisiussist pasunaga ületas küll hea maitse piiri

                professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ballack, ole nüüd Anna ükskord alla ja siinkohal sa võidad sellest.
                  Aaa kes siis kino hakkab tegema kui ma ei tee?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Aaa kes siis kino hakkab tegema kui ma ei tee?
                    Tõsi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      1) Nüüd vähemalt keegigi suvatses tagamaid lahti seletada ja mis toimuma hakkab. Siiani oli teema (mulje artiklist) nagu otsiti mingeid tegelasi keda kindlasti võita saaks ja oleks nagu iga teine keskmine ML mäng vahega, et mängijad on nooremad.
                      2) Meil noormängijaid ka sektoris (usun, et ei ole raske vaadata minu albumit teada-tuntud kohast eks). Külmade ilmadega neid jah ei ole (okei paar tegelast on ka külmade ilmadega). Kui juba küsid, et miks ei ole siis see on ümber lükatud. Kui edasi küsid miks rohkem ei ole siis võib täpselt sama ka teie kohta küsida miks rohkem ei ole...ei ole teil ainult 10-25 (olenevalt kas loed fännisektori või kõik staadioni kokku) noormängijat klubis.
                      Ma olen enam kui kindel, et sina olid ainukene kes sellest eneseirooniast aru ei saanud ja kellele seda lahti seletada vaja oleks.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Lihtne on pidevalt muliseda, tehke midagi selle asemel, et oma energiat siin kritiseerimiseks, ilkumiseks ja maha tegemiseks kulutate... Äkki siis muutub ka meie jalgpall paremaks?
                        Mis oli Kalju selle aasta publikurekord? Küsin lihtsalt niisama mehelt, kes üritab asja paremaks teha...
                        ROHE-VALGE SURMANI

                        Kommentaar


                          igaks juhuks: Mõttekoht....

                          Kommentaar


                            Flora fännide postitusi lugedes tuleb millegi pärast meelde lause - Armastus vaatab läbi teleskoobi, kadedus läbi mikroskoobi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Ma olen enam kui kindel, et sina olid ainukene kes sellest eneseirooniast aru ei saanud ja kellele seda lahti seletada vaja oleks.
                              Sul on õigus oma arvamusele, aga pean kahjuks ütlema, et sa oled väga valesti arvanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                                Flora fännide postitusi lugedes tuleb millegi pärast meelde lause - Armastus vaatab läbi teleskoobi, kadedus läbi mikroskoobi.
                                Nagu ma välja lugesin Romario selgitusest ("mängime suuresti seetõttu, et väga palju neid poisse käib sektoris aktiivselt esindusmeeskonda toetamas. ") siis Kalju vanemad fännid suudavad ennast kokku võtta ja teha Kalju 11-12-aastaste fännidega mängu...uauuu...oi jummel kui kadedaks teeb. Big news...ma usun, et väärib Õhtulehe, Päevalehe ja Postimehe esikaane uudise staatust, et fännid omavahel mängu suudavad teha

                                Teie kadedusest täiesti punaseks läinud ballack

                                Kommentaar

                                Working...
                                X